Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 12 Gece, 13 Gün
 • San Francisco(1), Santa Barbara – Los Angeles – San Diego – Ensenada – Francisco – Las Vegas(2) – Los Angeles(1)
Crown Princess İle California Sahilleri & Batı Amerika Turu THY İle 12 Gece TCR001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
TatilBudur'da 3.000 TL Bankkart Lira Fırsatı!

Ziraat Bankkart'ınızla 15.000 TL - 24.999 TL arasındaki rezervasyonunuza 1.000TL, 25.000TL- 34.999TL arasındaki rezervasyonunuza 2.000TL,35.000TL ve üzeri rezervasyonunuza 3.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
Tur Programı
1.Gün: İSTANBUL HAVALİMANI – SAN FRANCISCO
İstanbul Havalimanında saat 05:30’da buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 289 nolu seferi ile saat 08:40’ta Amerika’nın teknoloji merkezi San Francisco'ya hareket. Yerel saat ile saat 10:40’ta varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz ile buluşmanın ardından otelimize transfer. Odaların alımı saat 15:00'den sonra olacak. Konaklama otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ile "San Francisco Şehir Turu" na katılabilirler. Bu güzel şehri tanıtan bir tur yapacağız. Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi, Twin Peaks, Hippilerin yerleştiği Haight and Ashbury, güzel sanatlar sarayı, Lombard Street göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Tur sonrası akşam yemeği için serbest zaman ve tur sonrası otelimize dönüyoruz.

2. Gün: SAN FRANCISCO
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Crown Princess gemimizin hareket edeceği San Francisco limanına transfer. Gemi check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz akşam 16.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

3.Gün: DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 

4.Gün: SANTA BARBARA
Gemimiz sabah saat 07.00’da Santa Barbara limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası  kişisel aktiviteler için serbest zaman. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak.. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ile "Santa Barbara & Solvang Turu" na katılabilirler. Sabah gemiden ayrıldıktan sonra ilk olarak Santa Barbara Pier’e(Iskele) çıkıyor ve temiz Okyanus havasını ciğerlerimize çekiyoruz. Daha sonra State Street’e geçip kahvelerimizi yudumlayarak butikler ve hediyelik eşya dükkânlarını keşfediyoruz. Daha sonra yolumuz Eski bir Danimarka kasabası olan Solvang’e düşüyor. Danimarkalıların gelip yerleştiği ve Yel değirmenleri ve peynir dükkanlarıyla tipik bir Danimarka kasabasını andıran Solvang’e varıyoruz. Burada Danimarka pastaneleri keklerini ve peynirlerini ve arzu edenler vadinin güzel şaraplarından tadacak, keyifli zamanlar geçireceğiz. Tur sonrası gemiye dönüş.

5.Gün: LOS ANGELES
Gemimiz sabah saat 08.00’da Los Angeles limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası  kişisel aktiviteler için serbest zaman. Gemimiz saat 22.00’da limandan ayrılacak.. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği "Universal Turu & Santa Monica Turu" na katılabilirler. Sabah limandan hareketle Universal stüdyolarına hareket ediyoruz. Dünya'nın en büyük parklarından biri olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in yaratıcı danışmanlığını yaptığı Universal Studios’un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır. Turdan sonra Santa Monica’ya hareket. Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica’da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğunuzu atabilir, alışveriş yapabilirsiniz. Tur sonrası gemiye dönüş.

6.Gün: SAN DIEGO
Gemimiz sabah saat 08.00’da San Diego limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası  kişisel aktiviteler için serbest zaman. Gemimiz saat 22.00’da limandan ayrılacak.. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “San Diego Turu” ‘na katılabilirler. Yıllardır Amerika’nın en güzel şehri seçilen San Diego da ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La Jolla’ da doğanın ve lüks evlerin uyumunu görecek ve bol bol fotoğraf çekeceksiniz. La Jolla dan ayrılıp 2. durağımız olan Old Town’a gidiyoruz. California’nın doğum yeri olan Old Town da kendinizi adeta Meksika’da hissedeceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. Old Town sonrasında;  Sea Port Village,  Balboa Park, Midway uçak gemisi, II. Dünya Savaşının simgesel görseli olan Unconditional Surrender Statue Heykeli, Amerikan Deniz kuvvetlerini üssünün bulunduğu ve aynı zamanda Amerika'nın en büyük ahşap binası olan ve “Bazıları Sıcak Sever” filminin de çekildiği tarihi Hotel Del Coronado’nun da bulunduğu Coronado adası ve Gas Lamp Quarter  ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından gemimize dönüş.

7.Gün: ENSANADA
Gemimiz sabah saat 08.00’da Ensanada limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası  kişisel aktiviteler için serbest zaman. Gemimiz saat 17.00’da limandan ayrılacak.. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 

8.Gün: DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 

9.Gün: SAN FRANCISCO – LAS VEGAS
Gemimiz sabah saat 07.00’da San Francisco limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve bizleri bekleyen aracımızla Las Vegas’a gitmek üzere Hava alanına hareket ediyoruz. Amerikan iç hat uçuşu ile yapacağımız 1,5 saatlik bir uçuştan sonra Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas’a varıyoruz. Otelimize transfer ve konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Las Vegas Panoramik Şehir Turu & Outlet Turu” ‘na katılabilirler. Baş döndürücü şehre girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz. Turdan sonra Premium Outlet’e geçiyoruz ve alış veriş için serbest zamanın ardından otelimize geri dönüyoruz.

10.Gün: LAS VEGAS
Sabah kahvaltımızı otelden aldıktan sonra alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Grand Canyon Turu” ‘na katılabilirler. Bu turumuz için, sabah Las Vegas’tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyon’a varıyoruz. Varışımızı takiben helikopterleri organize eden görevliler bizleri helikopterlere götürüyor. 5-6 kişilik helikopterler Canyon'un en altında bulunan Colorado Nehrine doğru inerken muhteşem Canyon manzarasıyla büyüleneceksiniz. Aşağıda ise bizi bekleyen teknelerle nehir üzerinde bir tur yapıyoruz. Daha Sonra Helikopterler bizleri yukarıya çıkarırken yine muhteşem manzaralara tanık oluyoruz. Dönüşte bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyoruz. Son nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekme imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderililerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan tekrar otobüse binerek Guano Point’e gidiyoruz.  Hualapai Kızılderililerin hazırladığı yemekleri yerken yine başka bir muhteşem manzaraya tanık oluyoruz. Yemekten sonra Terminale geri dönüp aracımıza binerek Las Vegas’a doğru yola çıkıyoruz. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünya'nın 7 doğal harikasından biri olan bu muhteşem Canyon'un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Tur bitiminde otelimize dönüyoruz.

11.Gün: LAS VEGAS – LOS ANGELES
Sabah kahvaltımızı otelden aldıktan sonra çıkış işlemlerimizi yapıyoruz. Yolda vereceğimiz moladan sonra Los Angeles’taki otelimize varıyoruz. Konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Los Angeles Şehir Turu” ‘na katılabilirler.  İlk durağımız Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Daha sonra, filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hills’e ulaşıyoruz. Burada Beverly Hills’in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Wilshire Otel’ini göreceğiz. Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra yemek yemek ve alışveriş yapmak için rehberiniz sizi meşhur Farmers Market ve The Grove'a götürecek. Burada Los Angeles’in orijinal Farmers’s marketi ve şık bir Alışveriş merkezi ve restaurantlardan oluşan The Grove, bulunur. Akşam yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz.

12.Gün: LOS ANGELES - İSTANBUL
Sabah kahvaltımızı otelden aldıktan sonra çıkış işlemlerimizi yapıyoruz. Bizleri bekleyen aracımız ile  hava alanına transfer ve Türk Hava Yollarının TK 10 nolu seferi ile saat 18:25'de İstanbul'a uçuyoruz. Geceleme uçakta.

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Sahil Kentleri Turu” ‘na katılabilirler.  Amerika turları içerisinde kesinlikle kaçırılmaması gereken  olan bu programda Amerika’nın en yoğun ikinci limanı olan Long Beach’de, ünlü Queen Mary gemisini, Formula 1 yarışlarının yapıldığı pisti göreceğiz (Grand Prix of Long Beach). Pasifik Okyanusu kıyısından güneye doğru inerek; Seal Beach, Huntington Beach, Newport Beach, Corona del Mar, Laguna Beach görülecek diğer yerler arasındadır. Turdan sonra hava alanına transfer.

13.Gün: İSTANBUL
Yerel saat ile 18:25'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.


KONAKLAMA OTELİ BALKONLU KLASİK KABİN
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – San Francisco / Los Angeles – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar. 
Yerel Havayolları ile San Francisco – Las Vegas arası iç hat ekonomi sınıfı uçuş.
5* CROWN PRINCESS  gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün TAM PANSİYON konaklama 
1 gece San Francisco’da oda + kahvaltı konaklama
2 gece Las Vegas’ta oda + kahvaltı konaklama
1 gece Los Angeles’ta oda + kahvaltı konaklama
Havalimanı ve Liman vergileri. 
Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.
Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.(Grup en az 20 kişi olması halinde)
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 13€ rezervasyon anında ödenir. 
Programda belirtilen kara turları 
Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
Gemideki tüm içecekler.
İç hat bağlantı uçuşları.
Vize ücreti.
Ekstra bagaj ücreti.
Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).
Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.). 70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.(50€)

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

San Francisco İÇ KLASİK KABİN DIŞ KLASİK KABİN BALKONLU KLASİK KABİN

Benzer Turlar

Crown Princess İle California Sahilleri & Batı Amerika Turu THY İle 12 Gece TCR001