Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 7 gün kala hem de 5 ay'a kadar erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.
TatilBudur.com'da yapacağınız rezervasyonlarınızda peşin fiyatına 12 taksit ve 200 TL ParafPara hediye!

Konum Özellikleri

Mevkii: Göltürkbükü
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Çamaşırhane *
 • Oda Servisi *
 • Masaj *
 • Emanet Kasa
 • Bebek Bakıcısı *
 • Sauna
 • Otopark
 • Kuru Temizleme *
 • Spa Merkezi *
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Fitness
 • Su Sporları *
 • Tenis Sahaları
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Kum Plaj
 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Şemsiye
 • Özel Plaj
 • Plajda Yiyecek ve İçecek Hizmeti Ücretli *
 • İskele
 • Açık Çocuk Havuzu
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Tüm otel girişlerinde ateş ölçümü lazer termometreler ile yapılacaktır. Tüm otel girişlerimizde misafirlerimiz için hazırladığımız maskeler yer almaktadır. Tüm otel girişlerimizde el temizliği için otomatik dezenfeksiyon kimyasalları yer almaktadır.Tüm otel girişlerimize dezenfeksiyon paspasları
 • konumlandırılacaktır. Tüm misafir bagajları otel girişinde özel kimyasallar ile püskürtme yöntemiyle sterilize edilecektir. Sterilize edilen bagajlar özel eşya taşıma arabaları ile katlara direkt teslim edilecektir. (İzin veren misafirlerimiz için uygulanacaktır.) Otel içerisinde otomatik olmayan tüm
 • kapılar için ekiplerimiz kapıların açılmasına yardım edecektir. Otel girişinde araç teslim edecek olan
 • misafirlerimizin araçları maske ve her araca binerken yeni steril eldivenlerini giyecek olan
 • bellboy/vale ekiplerimiz tarafından park edilecektir. Vale arkadaşlarımız misafirlerimize
 • araçlarını teslim etmeden önce tek kullanımlık anti bakteriyel mendillerle direksiyon, kapı kolu, araç anahtarı gibi noktaları sileceklerdir.
 • Misafirlerimiz arzu ettikleri takdirde otele gelmeden önce Divan Life app’i üzerinden online
 • check-in işlemlerini tamamlayabilirler. Tek kullanımlık kalemler ve temassız POS’lar ile check-in kayıt işlemleri en hızlı şekilde yapılarak, misafire özel anahtarları el değmeden teslim edilir. Misafirlerin çıkışlarında iade edecekleri anahtarlar için özel bir kutu oluşturularak ayrımları takip edilerek yeniden dezenfeksiyona gönderilir. Misafir ve resepsiyon görevlisi arasında özel dizayn edilmiş pleksiglas paravanlar yer almaktadır. Resepsiyon desklerimizde otomatik çalışan antiseptik solüsyonlar bulunmaktadır. Steril hale getirilen valizler ve diğer eşyalar direkt olarak misafirin odasına teslim edilir. Check-in sırasında tüm misafirlerimize kalışları süresince odalarına onlar varken mi
 • girelim yoksa rutin temizlik ve yenileme süreçleri ile mi ilerleyelim sorarak misafirlerimizin bu özel
 • alanlarına onların bilgi ve onayı ile girilecektir.
 • Tüm lobilerimiz ve genel alanlarımız sosyal mesafe kuralına göre yeniden düzenlenmiştir. Misafirlerimize açık tüm genel alanlarda kolayca ulaşabilecekleri alanlarda otomatik el dezenfektanları bulunmaktadır.Misafirlerimizin temas edebileceği; asansör tuşları, kapı kolları, merdiven tırabzanları sık aralıklarla özel kimyasallar ile sık aralıklarla periyodik olarak temizlenmektedir. Oda katlarındaki asansör butonları ve kapı kolları ilgili kat görevlisi arkadaşlarımız tarafından sürekli dezenfekte edilemektedir. Havalandırma sistemlerimiz dışarıdan taze hava emişi ile beslenmekte olup, ilgili sistemlere ait cihazların bakımları yetkili firmalarca yapılmaktadır. Tüm genel WC’ler sık aralıklarla periyodik olarak özel kimyasalları ile dezenfekte edilmektedir. Tüm genel alan WC’lerde tek kullanımlık havlu sistemi uygulanmaktadır. Genel alanlarda misafirlerimizin COVID-19'a karşı nasıl hareket etmeleri gerektiğini gösteren tüm yazılı ve görsel bilgilendirmeler otellerimizin ilgili alanlarına konumlandırılmıştır. Genel alan WC'lerinde sosyal mesafe kuralları gereği kapasiteler düzenlenmiştir.
 • Tüm otellerimizdeki restaurantlar, barlar, pastaneler ve toplantı salonları içerisindeki oturma düzenleri, sosyal mesafe kuralına göre yeniden düzenlenmiştir. (Masalar arası 1,5 m, sandalye aralıkları 60 cm olacak şekilde.) Servis yapacak olan tüm ekiplerimiz maske kullanacaklardır. Herhangi bir birimde masaya oturduğunuz andan itibaren önceden steril edilmiş olmasına rağmen, misafirlerimizin gözü önünde masalar yeniden sterilizasyon malzemesi ile temizlenir. Masalar üzerinde herhangi bir hazır masa düzeni bırakılmaz. Her bir misafirimiz masaya oturduğundasadece ilk kez kendi ellerinin değeceği peçete, çatal-bıçak ve tek kullanımlık baharat setleri masaya kapalı kutular içerisinde servis edilir. Otellerimizde açık büfe servis edilen kahvaltı yerine, her bir misafirimiz için ayrı ayrı hazırlanarak servis edilecek olan alakart kahvaltı uygulamasına geçilmiştir. Farklı kahvaltı seçeneklerine ek olarak arzu edilen sıcak ürünler de yine kişiye özel olarak hazırlanarak servis edilir. Tüm otellerimizin mutfaklarında HACCP kurallarına göre üretim yapılmakta olup, servis noktalarında bulunan tüm mutfak çalışanlarımız hazırlıklarını maske ile tamamlayacaklardır. Bulaşık makinelerimiz her yıkama sonrasında özel kimyasallar ile dezenfekte edilerek sonraki işleme başlanacaktır. Bulaşık makinelerinde yıkama suyu sıcaklığı minimum 60 °C, durulama sıcaklığı ise 80 °C olacaktır. Tüm kahvaltı dahil olarak konaklayan misafirlerimiz arzu ederlerse kahvaltılarını kendilerine özel indirimli fiyatlarla oda servisi hizmetinden faydalanarak alabileceklerdir. Misafirlerimizin tüm alakart siparişlerinde menüyü temassız olarak görüntülemeleri için QR kod uygulamasına geçilmiştir. Bu uygulama ile misafirimiz kendisine gösterilen QR kodu şahsi telefonu ile okutarak sipariş verebilecektir. Ek olarak tüm masalarda “Amerikan servis” olarak kullanılan kumaş örtüler kaldırılarak yerlerine tek kullanımlık servis kağıtları konulacaktır. Bu kağıtların üzerinde ayrıca baskı olarak menüyü ve arzu ederse tüm detaya ulaşabileceği QR kodunu da misafirlerimiz görebilecektir. Bardak ile servis edilebilecek tüm içeceklerin üzerinde özel kapakları yer alacaktır. Ek olarak verilen krudite türü ikramlarımız paketli ya da kapalı kaplar içerisinde servis edilecektir. Tüm baharatlar ve şekerler mutlaka tek kullanımlık doz paketler halinde servis edilecektir.
 • Hesap ödemeleri için kasiyer olarak görevlendirilen bir arkadaşımız sadece tahsilat görevini yürütecek olup, POS cihazlarını her işlem sonrası özel antibakteriyel mendillerle silerek temizleyecektir. Diğer servis ekiplerimiz ödeme ve tahsilat konularına karışmayacaktır. Adisyon ve faturalar için kullanılan deri sümenler yerine tek kullanımlık geri dönüşümlü mini kağıt zarflar kullanılacaktır.
 • Odalarımızdaki Tüm baskılı materyaller ve süs ile dekorasyon malzemeleri odalardan çıkarılmıştır. Tüm kat hizmetleri ekiplerimiz odalarımızı, maske ile eldiven kullanılarak temizlemektedir. Her oda temizliği için yeni setler kullanılmaktadır. Misafirlerimiz çıkış yaptıktan sonra odalarımızda yer alan tüm tekstil grupları (havlular, bornozlar, yastık kılıfları, pike, yorganlar, çarşaflar vb.) özel dezenfekte temizliğine tabii tutulmaktadır.
 • Tüm tekstiller herhangi bir bulaşmaya karşı her oda için ayrı ayrı poşetlerde çamaşırhanelere iletilmektedir. Yastıklarımız ve yorganlarımız; COVID-19 damlacıklarına karşı korunma amacıyla özel koruyucu kılıflar (alez) ile içten kaplanmaktadır.
 • Yataklarımız “Bed bug” adı verilen özel antibakteriyel temizlik uygulaması ile temizlenmektedir. Tüm odalarımız her temizlik sırasında camları açık bırakılarak uzun süreli havalandırılmaktadır. Rutin temizlik haricinde telefon, TV kumandası, klima kontrol ünitesi, oda içi mobilyaların kulpları, havlu asılan raflar, masa ve sehpa yüzeyleri, saç kurutma makineleri, dolap içlerindeki askılar özenle tek tek sterilize edilmektedir. Oda içerisindeki klima sistemlerimiz rutin dışı temizlenerek olası bulaşma risklerine karşı dezenfekte edilecektir.
 • Fitness salonları içerisinde yer alan ekipmanlar sosyal mesafeye göre yeniden düzenlenmiştir. Soyunma kabinlerinde de sosyal mesafeye göre düzenleme yapılmış olup, kabin aralıkları 1,5 m olacak şekilde kullanılacaktır. Havlu, peştamal vb. malzemeler her bir misafirimize kapalı poşetlerde sunulacaktır. Tüm tekstil malzemeleri her kullanım sonrası ayrı poşetlerle izole edilerek çamaşırhane birimlerine iletilecektir. Her misafirin kullanımından sonra cihazlar ve ilgili spor ekipmanları tek tek sterilize edilecektir. Hamam, buhar banyosu ve sauna gibi hizmetler; her 45 dakikalık kullanımdan sonra 15 dakika boyuncatemizlik ve sanitasyon işlemleri için kapatılacaktır. Yeni misafir kabulü temizlik işlemleri sonrası yapılacaktır. Hamam, havuz, masaj salonlarındaki kapasite sosyal mesafe sınırlamasına göre limitlendirilecek olup, aynı anda toplu kullanımlara izin verilmeyecektir. Havuz içi klor seviyeleri 1,5 - 3 ppm arasında şartlandırılacaktır. Masaj odalarında mümkün olduğunca tek kullanımlık malzemeler ile servis verilecektir. Masör veya masözler mutlaka maske, yüz siperliği ve eldiven ile hizmet vereceklerdir. Şezlong yerleşimleri, ikişerli gruplar arasında 1.5 metre mesafe bırakılacak şekilde düzenlenmiştir. Pandemik sürecinde, yoğunluk ve kapasite göz önüne alınarak, otellerimizde ihtiyaç duyulması halinde sürekli gözetim yapabilecek bir sağlık personeli görevlendirilmesi planlanmaktadır.
 • .

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:30 ile 11:00 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli


Oda Özellikleri

* Tesisin 60 odası mevcuttur.

* Standart Oda: İç avlu manzaralı odalarıdır. Tüm standard odalar king bed şeklindedir. 28 mt2’dir. Balkon bulunmamaktadır.

* Superior Oda: Bahçe manzaralı odalarıdır. Tüm superior odalar king bed şeklindedir. 30 mt2’dir. Balkon bulunmamaktadır.

* Deluxe Bahçe Manzaralı Oda: Bahçe manzaralı odalarıdır. Deluxe king ve deluxe twin olarak ayrılmaktadır. 33 mt2’dir. Balkonda sandalye ve şemsiye yer almaktadır.

* Deluxe Havuz ve Deniz Manzaralı Oda: Havuz ve deniz manzaralı odalarıdır. Deluxe pool king ve deluxe pool twin olarak ayrılmaktadır. 33 mt2’dir. Balkonda şezlong ve şemsiye yer almaktadır.

* Suite Oda: Havuz ve deniz manzaralı odalarıdır. 1 yatak odası ve 1 oturma odası bulunmaktadır. 55 mt2’dir. Balkonda şezlong ve şemsiye yer almaktadır.

Genel Özellikler

* Tesis 2001 yılına inşa edilmiş olup 2019 yılında yenilenmiştir.

* Tesis 3 kattan ve 1 asansörden oluşmaktadır.

* 3 adet toplantı salonu mevcuttur. -Halikarnas ; 85 m2 // Peninsula; 71 m2// Kariyanda; 38 m2 (Teknik Ekipman; Barco & Perde & Ses Sistemi & Flipchart kullanımı ücretsizdir.)

* Tesisin ortak kullanım alanlarında internet erişimi ücretsiz sunulmaktadır.

* Mini barlara günlük su ve çay & kahve set-up ları ücretsizdir ve günlük yenilenmektedir.

* Havuza haşema ile giriş yapılabilmektedir.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.