Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

  • Kişi Sayısı Kısıtlaması
  • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
  • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
  • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Doğanın Kucağında Sağlıklı Günler Turu Pegasus Havayolları İle

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolları ile SAW-LWO-SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar

Havalimanı vergileri

Yedi (7) gece oda kahvaltı konaklama

Lviv-Trukavets yapılacak olan şehir tanıtım turları

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

Şehirlerarası tüm transferler

Otel vergileri

Türkçe rehberlik hizmetleri

1.Gün: İstanbul-Lviv-Truskavets

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup bagaj ve check-in işlemlerini tamamladıktan sonra Pegasus Havayolları’nın PC420 sayılı tarifeli seferi ile 16.30’da Lviv’e hareket edeceğiz. 18.30’da şehre varıp Trukavets kasabasına doğru yola çıkacağız. Ukrayna’da Lviv’in güneybatısında, Polonya sınırının yakınında yer alan, mineral sularıyla ünlü ve Avrupa’nın en eski turistik merkezi olan Trukavets’e ulaştığımızda panoramik gezimize başlayacağız. Karpatların pitoresk, ekolojik ve oksijen deposu sayılan, sadece dinlenmekle kalmayacağımız, mineral açısından zengin sularının iyileştirici etkisiyle sağlıklı günlere de merhaba diyeceğimiz bu şirin kasabada dağ, orman, yemyeşil doğa manzarası eşliğinde yapacağımız gezimizin ardından konaklamak üzere beş yıldızlı Rixos Prykarpattya Oteli’ne yerleşeceğiz.

2.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Rixos Prykarpattya Ekspres Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na (999 Eur) katılabilecek, metabolik süreçleri hızlandırmaya, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, kilolardan kurtulmaya, enerjiyi geri kazanmaya ve hem fiziksel hem de mental refahı iyileştirmeye yardımcı olmaya yönelik altı (6) günlük program sonunda yenilendiklerini, dinçleştiklerini hissedecekler. Diyet, fizyoterapi ve doğayla bütünleşmeyi kapsayan, vücudun hücresel düzeyde tamamen yenilenmesini, gençleşmesini sağlayan program kapsamında misafirlerimiz bir beslenme uzmanı ve bir dermatologla görüşecekler. Ultrasonla batın incelenmesi, kalp ritminin EKG ile gözlemlenmesi, vücut yağ dokusu miktarının belirlenmesi ve ayrıntılı kan tahlili yapılması sonucunda elde edilen veriler ışığında belirlenen bir diyet programına alınacak misafirlerimizin öğünleri, altı gün boyunca kişiye özel hazırlanacak. Program kapsamında aromaterapi, elle uygulanan medikal masajlar, detoks masajları ve vücuttaki mineral dengesini sağlamaya yönelik olarak Atlantik kıyısındaki Guerande bölgesinde elle toplanan özel bir tuzla desteklenen “Osmo-Thermy” de uygulanacak. Altı günlük süreçte fiziksel aktivite de ihmal edilmeyecek; özel eğitmenler eşliğinde yemyeşil doğada, dağ havası alarak yapılacak “Kuzey Yürüyüşü” ile misafirlerimiz her gün akciğerlerinin ve tüm hücrelerinin oksijenle dolduğunu hissedecek. Ayrıca su aerobiği ve havuz çalışmalarıyla da fiziksel etkinliklere devam edilecek. İlk gün misafirlerimiz öncelikle beslenme uzmanı ile görüşecek ve kendilerine gerekli tahliller yapılacak; böylece diyet mönüsü (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve içecekler) oluşturulacak. Öğle yemeğini (ilk diyet öğle yemeği) yedikten sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinlikleri (ilk) gerçekleştirilecek. Ardından uzman eğitmenle birlikte “Kuzey Yürüyüşü”ne çıkılacak. Akşam yemeği (ilk diyet akşam yemeği) ertesinde serbest zaman.

3.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (ilk diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (ikinci) katılacaklar; ayrıca Mayer detoks masajıyla “Osmo-Thermy” uygulamasıyla (Geranda Tuzu ile Detoksifikasyon ve Mineralizasyon) (ilk) da tanışacaklar (Terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir). Öğle yemeğinin ardından (ikinci diyet öğle yemeği) uzman eğitmenle birlikte “Kuzey Yürüyüşü” yapacak (ikinci), akşam yemeği için otele dönecekler (ikinci diyet akşam yemeği). Sonrası serbest zaman.

4.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (ikinci diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (üçüncü) katılacaklar. Elle yapılan Mayer terapötik karın masajından (ilk) sonra (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir) öğle yemeği (üçüncü diyet öğle yemeği) için restoranda buluşulacak. Uzman eğitmenle birlikte yapılan “Kuzey Yürüyüşü”nden (üçüncü) sonra yenecek akşam yemeğinin ardından serbest zaman (üçüncü diyet akşam yemeği).

5.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (üçüncü diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (dördüncü) katılacaklar. Misafirlerimiz, elle yapılan Mayer terapötik karın masajı (ikinci), Mayer detoks masajı (ikinci) ve “Osmo Thermy” uygulamasının (ikinci) rahatlatıcı etkisini hissedecekler (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir). Lezzetli diyet öğle yemeği (dördüncü diyet öğle yemeği) yendikten sonra uzman eğitmenle birlikte “Kuzey Yürüyüşü”ne (dördüncü) çıkacak misafirlerimiz akşam yemeği için otele dönecekler (dördüncü diyet akşam yemeği). Sonrası serbest zaman.

6.Gün: Truskavets

Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (dördüncü diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (dördüncü) katılacaklar. Elle yapılan Mayer terapötik karın masajından (üçüncü) sonra (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir) öğle yemeği (beşinci diyet öğle yemeği) için restoranda buluşulacak. Uzman eğitmenle birlikte yapılan “Kuzey Yürüyüşü”nden (beşinci) sonra yenecek akşam yemeğinin ardından serbest zaman (beşinci diyet akşam yemeği).

7.Gün: Truskavets

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (beşinci diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (beşinci) katılacaklar. Elle yapılan Mayer terapötik karın masajından (dördüncü) sonra (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir) öğle yemeği (altıncı diyet öğle yemeği) için restoranda buluşulacak. Uzman eğitmenle birlikte yapılan “Kuzey Yürüyüşü”nden (altıncı) sonra yenecek akşam yemeğinin ardından serbest zaman (altıncı diyet akşam yemeği).

8.Gün: Truskavets-Lviv-İstanbul

Kahvaltının ardından odaları boşaltacak ve çıkış işlemlerimizi tamamlayacağız. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (altıncı diyet kahvaltı) sonra çıkış işlemlerini tamamlayarak sağlıklı, fiziksel ve ruhsal açıdan zindeliğini kazanmış halde otelden ayrılacaklar. Rehberimizin belirleyeceği saatte tüm misafirlerimizle birlikte Lviv’e gitmek üzere yola çıkacağız. İkinci Dünya Savaşı’nda zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan ve trafiğe kapalı meydanlarıyla, UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan şehrin merkezine vardığımızda yürüyerek yapacağımız panoramik Lviv gezisine başlayacağız. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş binalarıyla şirin bir Orta Avrupa şehri olan Lviv’de Opera Binası’nı, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası’nı, Svobada Meydanı’nı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı’nı göreceğiz. Sonrası serbest zaman; ancak dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Eczacılık Müzesi, Çikolata İmalathanesi Satış Mağazası, Ermeni Katedrali ve Arsenal (silah deposu) Turu’na katılabilecekler (30 Eur). Turumuzda yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’nin ardından Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek, ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Gezimiz Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesi’nin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesi’ni ziyaret ederek devam edecek. Muhteşem freskleri olan bu kiliseyi gezdikten sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı imalathane satış mağazası zincirlerinin en ünlü ve dört katlı merkezine giderek bir kahve molası vereceğiz. Ardından bu eşsiz Orta Avrupa şehrini keşfetmek ve şehrin keyfine varmak isteyenler için, rehberimizin belirteceği saate kadar serbest zaman. Sözleşilen saatte buluştuktan sonra Lviv Havalimanı’na gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve check-in işlemlerini tamamlayacak, Pegasus Havayolları’nın PC421 sefer sayılı uçuşuyla 19.35’te İstanbul’a hareket edeceğiz. Yerel saatle 21.40’ta İstanbul’a vardığımızda turumuz da sona erecek. Eve hoş geldiniz!

KONAKLAMA OTELİ 5* Rixos Prykarpattya Truskavets Hotel

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
25.01.2021-01.02.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
08.02.2021-15.02.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
15.02.2021-22.02.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
22.02.2021-01.03.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
01.03.2021-08.03.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
08.03.2021-15.03.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
15.03.2021-22.03.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
05.04.2021-12.04.2021 - 749,00 EUR Seç 979,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç Detay
12.04.2021-19.04.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
19.04.2021-26.04.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
26.04.2021-03.05.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
03.05.2021-10.05.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
10.05.2021-17.05.2021 - 749,00 EUR Seç 979,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç Detay
17.05.2021-24.05.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
24.05.2021-31.05.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
31.05.2021-07.06.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
07.06.2021-14.06.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
14.06.2021-21.06.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
21.06.2021-28.06.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
28.06.2021-05.07.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
19.07.2021-26.07.2021 - 749,00 EUR Seç 979,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç Detay
02.08.2021-09.08.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
09.08.2021-16.08.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
16.08.2021-23.08.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
23.08.2021-30.08.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
30.08.2021-06.09.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
06.09.2021-13.09.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
13.09.2021-20.09.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
20.09.2021-27.09.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay
27.09.2021-04.10.2021 - 699,00 EUR Seç 909,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolları ile SAW-LWO-SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar

Havalimanı vergileri

Yedi (7) gece oda kahvaltı konaklama

Lviv-Trukavets yapılacak olan şehir tanıtım turları

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

Şehirlerarası tüm transferler

Otel vergileri

Türkçe rehberlik hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış fonu: 50 TL

Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar

Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Öğle, akşam yemekleri 

Genel Şartlar

•Vize gereken turlarımız için misafirlerimizin ilgili ülke konsolosluklarına şahsen başvuru ile ya da TatilBudur.com vize departmanı aracılığı ile vize almaları gerekmektedir. Vize başvurusu için tur bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport ile acentamızdan temin edebileceğiniz, vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Yeşil pasaport ve TC. Dışında herhangibir ülke pasaport sahipleri için vize uygulaması olup olmadığını lütfen ilgili konsolosluk veya bakanlıklardan teyit ediniz. Vizeler seyahat başlangıcından önce Türkiye’deki ilgili konsolosluklardan alınmak zorundadır. Giriş yapılan ülkenin sınır kapılarında vize alınamaz. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, TatilBudur.com’a hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.
•T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, TatilBudur.com’a hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.
•Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
•TatilBudur.com Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak TatilBudur.com ‘un hiç bir sorumluluğu yoktur. TatilBudur.com sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında TatilBudur.com’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
•Vizesine kendi başvurusunu yapacak yolcularımızın ihtiyaç duyduğu belgelerin (otel konfirmesi, uçak bileti vs.) temini normal şartlarda 1 iş günü sürmektedir. Misafirlerimizin bu süreyi göz önünde tutarak randevu tarihlerini ve saatlerini ayarlaması gerekmektedir. Aksi halde olası aksaklıklardan Tatilbudur.com sorumlu değildir.
•Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini TatilBudur.com Vize departmanı aracılığı ile aldıysa ve bu vize hizmeti gezi sözleşmesinde ek hizmet olarak belirtilmişse, TatilBudur.com ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kalan tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve TatilBudur.com ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.
•TatilBudur.com; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. TatilBudur.com, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden TatilBudur.com sorumlu tutulamaz.
•Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.
•Gezimiz, minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.
•3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.
•Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
•Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır, Türk kahvaltısı değildir. Kontinental kahvaltı; tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.
•Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
•Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.
•Misafirlerimizin TatilBudur.com'dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.
•Ülkeler arası diplomatik ilişkilerden kaynaklı olmak üzere, bazı ülkelere giriş-çıkış yapılmış olması başka bir/birden fazla ülke açısından vize alınamaması ya da sınır kapısından girilememesi durumunu sonuçlayabilmekte olup bu durum, TatilBudur.com'un hakimiyet alanında olmadığından bu gibi bir durumda TatilBudur.com‘un sorumluluğu bulunmadığı tarafların kabulündedir.
•Ziyaretin gruba ekonomi ve süre faydası sağlaması amacı ile yol güzergahı üzerinde yapılan turlara, katılmak istemeyen misafirlerimiz, yakın bir tesiste ekstra gezi bitene kadar grubu beklemeyi kabul eder. Gezi bitiminde otobüsümüz bu misafirlerimizi alacak ve gezimiz devam edecektir.
•Panoramik şehir turları şehirlerin tanıtımı için düzenlenen gezilerdir. Şehir turları ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda TatilBudur.com, olabilecek en uygun alternatifi siz değerli misafirlerimize sunmakla yükümlüdür. Ekstra turlar minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ekstra turlar yapılamayabilir ya da fiyat değişikliği olabilir.
•Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TatilBudur.com sorumlu tutulamaz.
•Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.
•Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında/ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.
•TatilBudur.com’un bazı programlarında misafirlerine sunduğu Ücretsiz Lounge hizmetleri havayolunun sorumluluğundadır. Lounge girişleri boarding card ve TatilBudur.com voucheri ile yapılmaktadır. Belgelerin eksik olası durumunda Havayolu bu hizmetten misafirleri kısmı yada hiçbir şekilde yararlandırmama hakkını saklı tutar.
•Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir. 
•Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir. 
•Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. 
•TatilBudur.com, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.
•TATİLBUDUR.COM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
•Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan TatilBudur.com sorumlu değildir.
•18 yaşından küçük çocuklar annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından muvafakatname almak zorundadır. Muvafakatname olmaması sebebi ile uçuşun gerçekleşmemesi durumunda TatilBudur.com sorumlu tutulamaz.
•Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Benzer Turlar