Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 7 gün kala hem de 4 ay erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.

Konum Özellikleri

Mevkii: 1. Bölge

Bursa Merkeze Mesafe: 40 km.

Sarıalan Teleferik Mesafe: 6 km.

2. Oteller Bölgesi Teleferik Mesafe: 3 km.

Bursa Havalimanı Mesafe: 60 km.

Bursa Otogara Mesafe: 45 km.

Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
  • İnternet
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Tam Pansiyon Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:00 ile 10:30 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)

Bar (09:00 ile 22:00 saatleri arasında)

Çay Kahve (17:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği konsepte dahildir. Diğer yiyecekler ekstra ücretlidir. Yerli ve yabancı alkolü tüm içecekler ile özel kahveler ve sıkma meyve suları ekstra ücret karşılığında servis edilir. Diğer soft içecekler, çay ve kahve ücrete dahildir.

Oda Özellikleri

* Dağ Evi; 4 oda + 1 salon + 1 açık mutfak + 1 kapalı mutfak + 1 çamaşır odası mevcuttur. 

2 KATLI, GENİŞ TERASI OLAN, MÜSTAKİL BİR DAĞ EVDİR. Dağ evinden Le Chalet Yazıcı Otel önüne kadar transfer hizmeti ücretsiz sağlanır.(dikey mesafe 900 metredir) Tüm oda ve genel alanlarda ısıtma modern radyatörler ile sağlanmaktadır. Elektrik için jeneratör mevcuttur. Zemin; iç mekan ve teraslarda ahşaptır. Ev içerisinde Wi-Fi İnternet ücretsiz sağlanmaktadır. Çalışma saatleri içerisinde evde 1 garson ve 1 aşçı hizmet vermektedir. Müştemilatta aşçı ve garson da dahil güvenlik görevlisi ve transfer görevlisi de konaklamaktadır.

Giriş katı genel alanlar; 7m- 27m ölçülerinde geniş bir ön teras, 7m – 13m ölçülerinde arka teras ve 5m – 20 m ölçülerinde ise bir yan teras mevcuttur. 7 m2 lik bir giriş holü oturma salonuna açılmaktadır.  Şömineli 85 m2 lik bir oturma salonu içerisinde, bir adet Led ekran televizyon ( uydu ve digiturk ), 12 kişilik yemek masası, oturma grupları, konsol, ortak kullanıma açık wc ve açık mutfak ( 12 m2 ), dahili ve şehir içi görüşmeye açık telefon bulunmaktadır.  Mutfak içinde 1 adet çift kapılı buzdolabı, 1 adet ankastre bulaşık makinesi, 1 adet ankastre fırın, 1 adet ankastre elektrikli dört gözlü ocak, her detayı düşünülmüş mini mutfak robotları mevcuttur.  Ayrıca iç mekan açık mutfağa ek olarak 20 m2 lik kapalı bir mutfak da mevcuttur. İçerisinde 1 adet tek kapılı buzdolabı, 1 adet dört gözlü tüplü ocak, 1 adet ankastre fırın, 1 adet ankastre bulaşık makinesi, dört kişilik yemek masası bulunmaktadır.  İçerisinde çamaşır ve kurutma makinesi yer alan bir adet de çamaşır odası mevcuttur.  Alt kat müştemilat katıdır. İçerisinde 3 oda bulunmakta olup, 2 si evde çalışanların konaklama odalarıdır. Diğer çift kişilik oda misafirimizin arzu etmesi durumunda özel şoför veya çalışanı için kullanılabilir.

Giriş Kat Odaları Giriş katında 2 adet yatak odası bulunmaktadır.  Biri 17 m2 olup, içerisinde iki tane tek kişilik yatak, duşa kabinli banyo ve wc (5 m2) Led ekran TV ( uydu ), mini-bar, seyyar saç kurutma makinesi, dijital şifreli emanet kasa mevcuttur.  Diğeri ise 31 m2 olup içerisinde bir tane çift kişilik (king size) yatak, bir adet oturma grubu, duşa kabinli banyo ve wc (7,5 m2), Led ekran TV ( uydu ), mini-bar, seyyar saç kurutma makinesi, dijital şifreli emanet kasa bulunmaktadır.

Üst Kat Odaları Üst katta 2 adet yatak odası bulunmaktadır.  Biri 23 m2 olup, içerisinde bir tek kişilik yatak, bir standart çift kişilik yatak, duşa kabinli banyo ve wc ( 6 m2 ), Led ekran TV ( uydu ), mini-bar, seyyar saç kurutma makinesi, dijital şifreli emanet kasa mevcuttur.  Diğeri ise 31 m2 olup, içerisinde bir tane çift kişilik (king size) yatak, bir adet oturma grubu, duşa kabinli banyo ve wc (6 m2), Led ekran TV ( uydu ), mini-bar, seyyar saç kurutma makinesi, dijital şifreli emanet kasa ve dağ manzaralı balkon (8 m2)bulunmaktadır.