Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

 • HES Kodu Kontrolü
 • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
 • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
 • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Elegant İtalyan Rivierası - Cote D Azur turu Pegasus Hava Yolları İle 5 Gece F001

Ücrete Dahil Olan Hizmetler


- Pegasus Hava Yolları ile İstanbul (SAW)-Milano (BGY) / Marsilya-İstanbul (SAW) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

- Havalimanı vergileri

- 3*&4* otellerde 5 gece oda & kahvaltı konaklama

- Alan-otel-alan transferleri

- Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

- Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

- TURSAB mesleki sorumluluk sigortası1.Gün İSTANBUL – MİLANO

Sabiha Gökçen Havalimanı, dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava yolları tarifeli uçağı ile Milano’ya hareket. Milano’ya varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Milano şehir turu. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ile öne çıkmaktadır. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Turumuzun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

2.Gün    MİLANO – SİRMİONE – GARDA GÖLÜ – COMO - LUGANO – MİLANO

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Sirmione’ye transfer ve Sirmione & Garda Gölü turu. İtalya'nın en büyük gölü olan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi XIII.yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Ardından Como turu. Hollywood ünlülerinden Avrupa zenginlerine, dünya jet sosyetesinin yazlık evlerine ev sahipliği yapan, lüks yaşamı ve doğal güzellikleri ile ünlü Como gölünü görüyoruz. Ardından Lugano’ya hareket. Lugano gölü kıyısına kurulmuş bu şirin kent yazın ünlü ve zenginlerin akınına uğraması sebebiyle İsviçre’nin Monte Carlo’su olarak da anılır. Tur bitimi Milano otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 
3.Gün    MİLANO –CENOVA – PORTOFİNO TEKNE TURU-  SAN REMO -  MONACO - MONTE CARLO –– NİCE

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Cenova’ya hareket. Panoramik şehir turunda Cenova Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı, Carlo Felice Opera Binası, Antik Fener Kulesi’ni görülecek yerler arasındadır. Kısa şehir turun ardından  rengarenk evlerin çevrelediği, tüm güzelliği ile şarkılara ilham kaynağı, Ligurya Bölgesinin en şirin fakat bir o kadar da şık koyu olan Portofino turumuz için hareket ediyoruz. Ardından tarihi Roma’lılara dayanan, İtalya’nın en büyük turizm merkezlerinden biri olan San Remo’yu ziyaret ediyoruz. Ardından İtalya’nın Liguria Bölgesi’nden geçerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini panoramik olarak gördükten sonra lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Monaco’nun kalbi sayılan ünlü Monte Carlo Casinosu’nu gezebilir son model arabalar, dünyanın en lüks ve pahalı otellerinin yer aldığı bu meydanda dilerseniz bir kafe ya da restorana oturup vakit geçirebilirsiniz. Monaco gezimiz bitimi Fransa’ya girerek Cote d’Azur bölgesinin masmavi Akdeniz manzaraları eşliğinde otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

4.Gün NİCE –  ST. PAUL DE VENCE - CANNES -– EZE - NİCE    

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Nice şehir turu. Turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında; Promenade des Anglais, Nice sahilleri, Massena Meydanı ve meşhur Nice Pazarı yer alıyor. Ardından St.Paul de Vence’a hareket.1400’lerde kalma küçük bir kalenin içine konuşlanmış, Akdeniz’e tepeden bakan bir köy olan St Paul de Vence,  1850’lerden itibaren Miro, Picasso ve Marc Chagall gibi birçok sanatçıya ilham kaynağı olan köy, günümüzde de sanat galerileri ile meşhur ve Fransa’nın en çok turist ağırlayan noktalarından birisi. Günümüzün devamında, misafirlerimizle Cannes turu. Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde beldesi ve film festivali ile ünlü Cannes marinasına geliyor, olmazsa olmaz Film Festival Sarayı’nda bir fotoğraf ve öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından uğrayacağımız kayalar üzerine inşa edilmiş tarihi Eze Köyü’nde bir yerel parfüm fabrikası da ziyaret edilerek üretim hakkında bilgi aldıktan sonra bölgeye has krem, sabun, parfüm, yağ, vb. alışverişi yapılabilirsiniz. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

5.Gün NİCE –  ST TROPEZ – MARSİLYA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından St.Tropez’ye hareket. Cote d’Azur bölgesinin, ünlü ve varlıklı yaz misafirleriyle tanınan St. Tropez şehrini geziyoruz. Ardından Marsilya’ya hareket ediyoruz. Ardından panoramik Marsilya şehir turu. Buradaki panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Antik Liman, Belediye Sarayı ve panoramik Saint Jean Kalesi. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

6.gün   MARSİLYA  -  İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkanı. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

*** Müze ve Ören Yerleri Girişleri: Tüm Şehir Vergileri, Checkpoint, Müze Giriş ücretleri, Portofino Tekne Ücreti (75 €)***

KONAKLAMA OTELİ 3* - 4* Oteller

Fiyat Tablosu

Dönem

3* - 4* Oteller

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
13.02.2023-18.02.2023 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 779,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
13.03.2023-18.03.2023 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 729,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler


- Pegasus Hava Yolları ile İstanbul (SAW)-Milano (BGY) / Marsilya-İstanbul (SAW) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

- Havalimanı vergileri

- 3*&4* otellerde 5 gece oda & kahvaltı konaklama

- Alan-otel-alan transferleri

- Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

- Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

- TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler


- Vize ücreti, servis bedeli

- Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 Kapsamlı),

- Öğle ve akşam yemekleri

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (150 TL)

- Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

- Şoför tipleri 5 Euro/ kişi başı (isteğe bağlı)

- Lokal rehberlik,  Müze Giriş ücretleri, Portofino Tekne Ücreti (75 €)

- Otel vergileri

- Turist şehir vergileri

Genel Şartlara

İtalya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  3
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar