Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 10 Gece, 11 Gün
 • Jakarta - Kuala Lumpur - Bali
Endonezya & Malezya & Bali Turu Türk Havayolları ile 9 Gece 11 Gün EJ001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
İSTANBUL HAVALIMANI, 22:30 BULUŞMA
Bugün saat 22:30’da havalimanı Thy kontuarında bilet bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

1.GÜN / İSTANBUL JAKARTA UÇUŞU  - JAKARTA ŞEHİR TURU
Türk Havayolları ile Endonezya’nın başkenti Jakarta’ya doğru 02:30’da yola çıkıyoruz. Uçuşumuzun ardından Jakarta’ya ulaşıyoruz. Havalimanında gümrük işlemlerimizi bitirdikten sonra bizi bekleyen özel aracımız ve yerel rehberimiz ile buluşuyoruz ve Güney Asya’nın en büyük şehirleri arasında yer alan ve 2. Dünya Savaşı’ndan sonra bağımsızlığını ilan eden Endonezya’nın başkenti Jakarta şehir turumuza başlıyoruz. Müslüman ağırlıklı bir nüfusa sahip ve ticari hayatı çok gelişkin olan bu şehirde ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra, geceyi geçirmek üzere otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği yerel restoranda alınacaktır. Geceleme otelimizde.
Otelimiz: SANTIKA PREMIERE HAYAM WURUK vb.

2.GÜN / JAKARTA-BOGOR – JAKARTA
Bu sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra, otelimizden ayrılacağız, yeni yapılan otoyolu kullanarak turumuza başlıyoruz. İlk durağımız BOGOR bölgesi olacak. Bogor botanik bahçesini ziyaret edeceğiz. Bogor bölgenin milli parklar bölgesi durumundadır. Yemyeşil doğası ile Jakarta’lı gezginler yoğun bir şekilde ev sahipliği yapan bölgedir. ÖĞLE YEMEĞİ sonra turumuzu tamamlayarak Jakarta’ya dönüyoruz. Geceleme Jakarta’da otelimizde.
Otelimiz: SANTIKA PREMIERE HAYAM WURUK vb.

3.GÜN / JAKARTA - YOGYAKARTA UÇUŞU 09:40 - 10:50
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Yogyakarta şehrine gideceğiz. Önce Jakarta havalimanına geçiyoruz. Buradan UÇAK ile YOGYAKARTA şehrine yolculuk yapacağız. Öğleden sonra YOGKARATA şehrine ulaşacağız. Prambanan Tapınağı İlk ziyaretimiz Endonezya’nın Orta Cava ilinde bulunan 9. Yüzyıldan kalan Prambanan Tapınağı olacak. Prambanan Endonezya da yer alan en büyük Hindu tapınağı olarak unvanını korumaktadır. Ardından Sultan Sarayı olarak adlandırılan Kraton bölgesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında ÖĞLE YEMEĞİ için yerel bir restaurantta mola vereceğiz. Turumuzun devamında gümüş sektörünün merkezi Kotagede denilen yerde eski bir Batik fabrikasını ziyaret edeceğiz. Bölge ziyaretlerimizin ardından otelimize dönüyoruz ve dinlenmek üzere odalarımıza çekiliyoruz. Geceleme otelimizde.


4.Gün / BOROBUDUR TAPINAĞI ve MERAPİ VOLKANI
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dünya’nın en büyük Budist Tapınağı olan Borobudur Tapınağı’nı ve Endonezya’nın en aktif yanardağı Merapi Volkan’ını göreceğimiz turumuzu gerçekleştireceğiz. Lobide buluşup özel aracımızla Yogyakarta şehrinin 40 km kuzeybatısında yer alan Borobudur Tapınağı’na doğru yola çıkıyoruz. Borobudur 1991 yılında Unesco tarafından koruma altına alınmıştır. Resmi kayıtlara göre kim tarafından ve ne amaçla yapıldığı bilinmemektedir. Elde edilen bilgilere göre inşa yılının M.S 750 yılları olduğu tahmin edilmekte ve 75 yıl sürdüğü düşünülmektedir. Borobudur ziyaretimizin ardından, 130 dan fazla volkanik dağa sahip Endonezya’nın çok ilgi ve turist çeken volkanik dağı Merapi’yi görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Merapi volkanından neredeyse yılın 300 günü dumanlar yükselmektedir. Endonezya’nın pek çok yerinde olduğu gibi burada da lav akıntılarından sonra kalan soğumuş ve katılaşmış lavlardan yapılmış hediyelik eşyaları göreceksiniz dileyen misafirlerimiz pek çok ve ilginç hediyelik eşyalardan satın alabilirler. Turumuzun ardından Yogyakarta bölgesine geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.


5. Gün / YOGYAKARTA- KUALA LUMPUR(MALEZYA) uçuşu 17:30-21:05
Bugün sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, serbest saatlerimiz olacaktır. Öğleden sonra havalimanına geçiyoruz. Akşam saatlerinde Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur uçuşumuzu yapacağız. Varışta karşılanma ve otelimize transfer, geceleme otelimizde.
Otelimiz: J-HOTEL by DORSETT vb

6. Gün / KUALA LUMPUR ŞEHİR TURU
Kahvaltı sonrası Kuala Lumpur şehir turu. Görülecek yerler arasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi (Petaling Street), Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, ÖĞLE YEMEĞİ yerel restoranda alınacaktır. Petronas ikiz kulelerinde bulunan ve Dünyanın ünlü markalarından alışveriş yapabileceğiniz KLCC alış veriş merkezinde serbest saatlerimiz sonrası, otelimize döneceğiz. Geceleme otelimizde. 
Otelimiz: J-HOTEL by DORSETT vb

7. Gün / KUALA LUMPUR -BALI Uçuş > 10:50-13:55
Sabah kahvaltımızın ardından havalimanına geçiyoruz, yerel havayolları ile Bali uçuşumuzu yapacağız. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Uçuşumuz yaklaşık 3 saat sürecektir. Bali’ye varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımız ve rehberimiz ile buluşuyor ve otelimize doğru yola çıkıyoruz. Bali, Küçük Sunda Adalarının en batısında yer alan Endonezya'ya bağlı bir adadır. Batıda Cava, doğuda ise Lombok adasının arasında kalır. Başkenti Denpasar'dır. Bali ayrıca Endonezya'nın en turistik adasıdır. Otele giriş işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Gün boyu ve akşam keyifli gezmeler için Bali sokakları sizleri bekliyor. Geceleme Bali’de otelimizde.
Otelimiz: GRAND IXORA KUTA RESORT vb.

8. Gün / BALI
Dünyanın en gözde tatil cennetlerinden Bali’deyiz ve bugün Bali Adası’nda deniz kenarındaki kaya oluşumu olan Bali Deniz Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Bu tapınak mimari olarak Bali’nin sembolü durumundadır. Bu tapınak on altıncı yüzyılda, seyyah ve Şiva dini sembolü olan Dang Hyang Nirartha tarafından yapılan istek üzerine buradaki balıkçılar tarafından yapılmıştır. Tapınağın ziyareti sonrası El Sanatları Atölyesini ziyaret edeceğiz. Tahta oymacılığı, Batik tekstil ürünlerini ve kültürel sanat öğelerini görme şansımız olacak. Geceleme otelimizde.
Otelimiz: GRAND IXORA KUTA RESORT vb.

9. Gün / BALI
Bu güzel cennet adada serbest günümüz. Arzu edenler tekne turlarımıza katılabilirler. (Rehberimiz bilgi verecektir.) Geceleme otelimizde.
Otelimiz: GRAND IXORA KUTA RESORT vb.

10. Gün / BALİ ( DENPASAR) - ISTANBUL uçuş saati  21:25 – 05:40+1
Bali’de son günümüz. Öğle saatlerinde odalarımızı boşaltacağız. Daha sonra serbest saatlerimiz devam edecek. Uçağımız akşam kalkacaktır. (21:25), otelin lobisinde buluşuyoruz ve saat 17:00 gibi havalimanına geçiyoruz. Dönüş yolculuğumuz başlıyor.

11. Gün / ISTANBUL ‘a varış 05:40
İstanbul Havalimanına varışımız sabah saatlerinde olacak ve Turumuzun sona ermesi.

UYARI!
Tüm katılımcıların, herhangi bir ülkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarının gezinin bitiş tarihinden itibaren en az 8 aylık geçerlilik süresinin bulunması gerekmektedir.
Türk Vatandaşları için vizesizdir. Kapıda 70 Usd ödenerek Endonezya’ya girilebiliyor.
KONAKLAMA OTELİ 3* ve 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
İstanbul Havalimanı/Jakarta – Bali/İstanbul arası Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıfı uçuşlar
JAKARTA/ YOGYAKARTA ara uçuşu
YOGYAKARTA/ KUALA LUMPUR ara uçuşu
Kuala Lumpur / Bali arası ekonomi sınıfı tek yön uçak bileti
Jakarta ( 2 gece ) Yogyakarta ( 2 gece) Kuala Lumpur (2 gece ) Bali (3 gece)
3* & 4* otellerde oda-kahvaltı konaklama
Programda belirtilen 3 öğle ve 1 akşam yemekleri
Bogor Parkı turu
Kuala Lumpur turu
Prambanan ve Borobudur Tapınağı Turu
Tüm havaalanı – otel transferleri ve bölgedeki şehirlerarası transferler ve belirtilen şehir turları
Türkçe Rehberlik Hizmetleri ve bölgede yerel rehberlik
Programda belirtilen müze, ören yeri vb giriş biletleri ve turlar
Zorunlu Sigorta

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Ülkeye girişte ayakbastı ücret uygulamaları oluyor, bu turumuz için bu ucret toplam 70 USD’dir.
Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
Bu turda şoförler ve kaptanlar için bahşişler toplamı kişi başı min. 120 USD’dir. Bu meblağ havalimanında toplanarak bölgede misafirlerimiz adına yerel çalışanlara verilmek üzere tur liderine teslim edilir. 
Kişisel harcamalar

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Bali 3* ve 4* Oteller

Benzer Turlar

Endonezya & Malezya & Bali Turu Türk Havayolları ile 9 Gece 11 Gün EJ001