Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

 • HES Kodu Kontrolü
 • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
 • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
 • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Endülüs Turu Sömestre Özel 4 Gece 5 Gün (AGP-AGP)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·       Türk  Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST) – Malaga(AGP) – İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

·       Havalimanı vergileri

·       3* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama

·       Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

·       Tüm şehirler arası transferler

·       Panoramik Malaga, Granada, Sevilla şehir turları

·       Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

1.Gün (28.01.2022 Cuma)                               İSTANBUL – GRANADA

 

 • 11:00     İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Turk Havayolları kontuarından bagaj, bilet ve biniş işlemleri
 • 08:10     TK 1305 sefer sayılı uçak ile Malaga’ya  hareket
 • 10:35      Yerel saat ile Malaga’ya varış

 

Varışımızın ardından havalimanında bizi bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Malaga şehir turumuzu yapmak üzere Malaga şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzda Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatorosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba göreceğimiz yerler arasında. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün (29.01.2022 C.tesi)                               MALAGA – SEVILLA  

 

 • Otelde Kahvaltı (Açık büfe)
 • Ekstra Ronda Turu  40.Eur // (ulaşım + rehberlik)
 • Ekstra Flamenko Gecesi 55.Eur // (ulaşım+rehberlik)

 

Sabah kahvaltısının ardından Sevilla’ya hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ronda Turuna katılabilirler. Gezimiz sonrası Sevilla’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Sevilla şehir gezisinde; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelimize transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Flamenko Gecesi turuna katılabilirler.

Ronda Turu: (Ronda ekstra turu Alhambra Sarayı rezervasyon saati uygunsa gerçekleştirilebilir). Bu turumuzda, coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda' da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası ve müzesi görülecek yerler arasındadır.

Flamenko Gecesi Turu: İspanya gezinizi daha da renklendirmek için düzenlen bu gezimizde otantik bir gece geçirme şansı yakalayacaksınız.

 

3.Gün (30.01.2022 Pazar)                                 SEVILLA

 

 • Otelde Kahvaltı (Açık büfe)
 • Ekstra Alcazar Sarayı &  Sevilla Katedral'i & Nehir Gezisi Turu 85.Eur // ( ulaşım + rehberlik)

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  rehberimizin ekstra düzenleyeceği Ekstra Alcazar Sarayı &  Sevilla Katedral'i & Nehir Gezisi turuna katılabilirler. Gezimiz sonrası Sevilla merkezinde serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

Alcazar Sarayı &  Sevilla Katedral'i & Nehir Gezisi Turu: Endülüs Emevileri’nden kalmış, Arap mimarisinin eşsiz örneklerinden biri olan Alcazar Sarayı, Güzel bahçeleri nedeni ile Jardines de Alcazar ( Alcazar Bahçeleri), yapımına 1181 yılında başlanan, Vatikan ve Londra’daki Saint Paul kilisesinden sonra dünyanın 3. Büyük katedrali olsan Sevilla Katedrali ilk duraklarımız. Turumuzun sonrasında Sevilla’yı iki ayrı parçaya bölen Endülüs bölgesinin en uzun nehri olan Guadalquivir üzerinde nehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.

 

4.Gün (31.01.2022 P.tesi)                        SEVILLA – GRANADA

 

 • Otelde Kahvaltı (Açık büfe)
 • Ekstra Cordoba Şehir Turu ve Cami Turu  45.Eur // ulaşım + rehberlik
 • Ekstra Elhamra Sarayı Turu  65.Eur // ulaşım + rehberlik
 • Ekstra Sacromonte Çingene Mahallesi Turu 40.Eur // ulaşım + rehberlik

 

Sabah kahvaltısının ardından Granada’ya hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzzenleyeceği Cordoba Şehir Turu ve Cami turuna katılabilirler. Tur sornası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Elhamra Sarayı turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ekstra olarak düzenleyeceği Sacra Monte Çingene Mahallesi turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

Cordoba Şehir Turu ve Cami Turu: . Portekiz monarşisinin en önemli yazlık sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı’nı panoromik olark gördükten sonra kasabaların eski balıkçı mahallelerini, yazlık evlerin bulunduğu Cascais ve Estoril sahili görülecek yerler arasındadır. Avrupa Kıtasının en batı ucu olan Cabo da Roca son durağımız olacaktır.

 

Elhamra Sarayı Turu:(Saray ziyareti müsaitliğe bağlı olarak gerçekleştirilecektir).  Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir.

 

Sacra Monte Çingene Mahallesi Turu: Dünya kültür mirası listesinde olan eski çingene mahallesi sagramontede doğal mağaralarda, bir içki eşliğinde doğal çingene showunu izliyoruz. Ayrıca Unesco Dünya Mirası olan bölgeyi kısa bir gece yürüyüşü ile tanıyoruz.

 

5.Gün  (26.01.2022 Çarşamba)      GRANADA – MALAGA – ISTANBUL

 

 •   Otelde Kahvaltı (Açık büfe)

·         14:40    Malaga havalimanına transfer

·         11:35    Turk Havayollarına ait TK 1306 efer sayılı uçuş ile Istanbul’a hareket

·         17:55      Yerel saat ile İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

·         Ekstra Picasso’nun İzinden Turu 45.Eur // ulaşım + rehberlik

 

Sabah kahvaltısnın ardından Malaga’ya doğru hareket ediyoruz. Şehir Merkezine varışımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Picasso’nun İzinden turuna katılabilirler. Turumuz sonrası havalimanına doğru yola çıkıyoruz. İstanbul’a varışımızın ardından gezimiz sona eriyor.

Picasso’nun İzinden Turu: Picasso'yu daha yakından tanımak için çok özel bir tur gerçekleştireceğiz. Picasso’nun doğduğu evin içini gezerek başlayacağımız turun ardından Picasso müzesine giderek buradaki gezimizde önemli eserlerini tanıyacağız. Turumuz yine ünlü sanatçının vaftiz olduğu ve annesiyle babasının evlendiği Santiago kilisesi (müsaitliğe bağlı olarak ziyaret edilecektir) gezisiyle son bulacak.

KONAKLAMA OTELİ 3* / 4* Oteller (Merkeze 10 – 15 Km)

Fiyat Tablosu

Dönem

3* / 4* Oteller (Merkeze 10 – 15 Km)

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
22.01.2022-26.01.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 679,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·       Türk  Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST) – Malaga(AGP) – İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

·       Havalimanı vergileri

·       3* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama

·       Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

·       Tüm şehirler arası transferler

·       Panoramik Malaga, Granada, Sevilla şehir turları

·       Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·       Vize ücreti (140 Euro)

·       Özel Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

·       Covid -19 sağlık sigortası

·       Yurt dışı çıkış harcı bedeli

·       Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

·       Opsiyonel turlar

·       Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

Genel Şartlar

İspanya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf

Benzer Turlar

Canlı Destek