Konum Bilgileri
KAYAKÖY MAH.BELEN KUYUBAŞI SK.N:29 ENSO INN HOTEL
Mevkii: Kayaköy
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Fibabanka Alışgidiş Kredisi İle 36 Aya varan Taksit Fırsatı TatilBudur'da!

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile 100.000 ₺’ye kadar yapılacak rezervasyonlarda 36 aya varan taksit fırsatı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

EnsoInn Hotel ve EnsoGarden Restaurant Kayaköy

Zen Budizmi felsefesine göre kutsal bir sembol olan Enso ya da birliktelik ve aydınlanma çemberi, uyumu, kendine güveni, dengeyi ve devamlılığı anlatır. Enso Çemberi tek bir fırça darbesi ile çizilir ve bir kere çizildikten sonra geri dönüş ya da düzeltme yoktur. Bakıldığında anlamsız ve biçimsiz olarak değerlendirilebilecek olan bu tamamlanmamış çember aslında hayatın ve doğanın kendisidir. Tamamlanmamış olduğu için eksiksiz değildir ama bir yandan da mükemmeldir çünkü hiç düzeltilmemiştir. Doğanın kucağında, doğanın kendisiyle ve Enso Felsefesiyle dizayn edilmiş EnsoInn Hotel ve EnsoGarden Restaurant, Kayaköy veya eski adıyla Levissi mahallesi içerisinde 38 dönüm arazi üzerinde kuruludur ve 3 ana blok içerisinde 37 oda ve 15 bungalov olmak üzere toplamda 52 oda ile hizmet vermektedir. Odalarımızın bir kısmına evcil hayvan kabul edilmekte olup, istek üzerine bungalovlarımıza tekerlekli sandalye için rampa kurulabilmektedir. EnsoGarden Restaurant tamamı ile orijinal ağaç işçiliği üzerine tasarlanmıştır. 200 kişilik kapalı alana ve 100 kişilik açık alana sahip olan EnsoGarden, Akdeniz Mutfağıyla yöresel yemeklerin ve geleneksel mezelerin buluşma noktasıdır. Restaurant alanının tamamı yüzülebilir bir havuzla çevrilidir. Ayrıca yine etrafı tamamen havuz ile çevrili EnsoBar ise 50 kişilik bir kapasiteye sahip olup, canlı performanslar dinleyip imza kokteyllerimizi içebileceğiniz rahatlama alanımızdır.

 

  • Mini Bar
  • Oda Servisi *
  • İnternet
  • Otopark
  • Araç Kiralama *
  • Wi-fi
  • Restaurant & Bar *
  • Ön Büro
  • Döviz Bozdurma
  • Açık Otopark

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Önemli Notlar
Ensoinn Hotel
Ensoinn Hotel