Kullanıcı Yorumları
8/10 Çok İyi
Konum Bilgileri
Hoca Paşa, Hocapaşa Hamamı Sk. No:1, 34110 Fatih/İstanbul
Mevkii: -
Kampanyalar
Daha Fazla Göster
Tesis ile ilgili notlar
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
Hepsipay'le Tek Tıkla Güvenle Öde!

Her rezervasyonda %10, toplam 500TL Hepsipara!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Tesis açıklaması

Otelimiz farklı mimari anlayışı, klasik tarzın modern çizgileri ile dekore edilmiş her bir noktası sizleri tarihin ışıltılı sayfalarına konuk ediyor. Mistik tarzın modern tasarımlarla buluştuğu alışagelmişin dışında bir otel olan EuroStars sizi evinizin rahatlığındaki keyfe davet ediyor.EuroStars Old City Hotel; 2013 Ocak ayından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

Otelimiz farklı mimari anlayışı, klasik tarzın modern çizgileri ile dekore edilmiş her bir noktası sizleri tarihin ışıltılı sayfalarına konuk ediyor. Mistik tarzın modern tasarımlarla buluştuğu alışagelmişin dışında bir otel olan EuroStars sizi evinizin rahatlığındaki keyfe davet ediyor.EuroStars Old City Hotel; 2013 Ocak ayından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Tarihi yarım adanın kalbi olan Sirkeci’ de yer alan 5 yıldızlı servis anlayışıyla kapılarını açan otelimize 75 adet odadan oluşmaktadır. Girişte sizi karşılayan geniş ve ferah resepsiyon alanı ile otel’in geneli hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Tesis lokasyon bilgileri

Tarihin bütün ihtişamını kendine gölge yapmış, Tarihi yarımadanın kalbinde, şehrin kültürel ve coğrafi güzelliklerine yalnızca birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olan; lüksün, kalitenin, profesyonelliğin ve geleneksel Türk perveliğinin doğru adresidir.

 

KONAKLAMA VERGİSİ FİYATLARA DAHİL DEĞİLDİR, OTELDE ÖDEME YAPILICAKTIR.

 

  • Mini Bar *
  • Emanet Kasa
  • Bebek Yatağı
  • Wi-fi
  • Merkezi Klima

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Euro Stars Hotel Old City