Malaga, Lizbon, Kazablanka, Barcelona, Napoli ve Marsilya’yı TatilBudur.com olarak sizler için Batı Akdeniz Turlarına dâhil ettik.

Batı Akdeniz Turlarında Yapmanız Gerekenler

Fas’ın en büyük şehri Kazablanka’nın mimarileriyle ön plana çıkan yapıları, Barcelona’daki La Sagrada Familia, Barcelona Katedrali ve Kristof Kolomb Anıtı, Lizbon’daki Sao Jorge Kalesi, Velha Kilisesi, Rossio Meydanı ve Carmo Rahibe Manastırı Batı Akdeniz gemi turlarınıza dahil edebileceğiniz noktaların başında geliyor. Sadece doğa ve tarih değil, gezip gördüğünüz her bölgenin yöresel yemeklerini mutlaka keşfedin. Fransız mutfağından escargot, karides ve ıstakoz yemeden, İtalya’nın şehirlerinde spagetti ve şarabın tadına bakmadan tur programınızı sonlandırmayın.

Batı Akdeniz’in birbirinden büyüleyici kentlerini göreceğiniz tur sırasında konforlu ve şık döşenmiş, rahatlığınız için her şeyin düşünüldüğü bir gemi eşlik edecek sizlere. Gemi; animasyon gösterileri, her öğün yemek yiyebileceğiniz restoranlar, sauna ve masaj başta olmak üzere tüm ihtiyacınıza cevap verecek şekildedir. TatilBudur.com farkıyla Batı Akdeniz Turlarına çıkarak Akdeniz kıyılarını keşfedebilirsiniz. Hem de uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle…