Girit Turu 3 Gece 4 Gün

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Girit Turu 3 Gece 4 Gün

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolları Özel seferi ile İstanbul(SAW) – Girit (HER)  ve Aegean Havayolları Özel seferi ile Girit (HER)– İstanbul(SAW) gidiş/dönüş uçak bileti

Seçilecek otel kategorisinde 3 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

Yunanistan şehir vergileri

Girit panoramik şehir turu

Alan-Otel-Alan transferleri

Profesyonel rehberlik hizmetleri 

01.Gün İSTANBUL – GİRİT

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 04.30’da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 6952 uçuşu ile saat 06:30 ’da Girit’e hareket. Yerel saat ile 08:00’da varış. Varışı takiben yapılacak olan şehir turunda; Plateia Elefterias’tan ( Özgürlük Meydanı ) itibaren başlayacak, Agios Titos, Rasih Bey Konağı, Ayos Minas ( Katedral ), Osmanlı Bon Marche Binası, Valide Sultan Camii Şadırvanı, Evkaf Binası, Morosini Şadırvanı, Osmanlı Kışlaları, Venedik Loggiası, Venedik Limanı ve tersaneleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Girit Gecesi Turu.(Taverna) (75 €)Bu turumuzda Yunan geleneksel eğlence kültürünü keşfedip, limitsiz şarap, meyve, buzuki ve lir eşliğinde Girit yerel kıyafetli dansçıların folklor gösterisini izleme imkanı buluyoruz. Geceleme otelimizde.

02.Gün GİRİT 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka turu.(Tekne Turu)  (70 €) .Turumuz tekneye bineceğimiz liman kasabası Plaka’ da başlayacaktır. Kısa tekne yolculuğumuzun ardından ilk olarak Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barındıran Spinalonga Adası ziyareti. Tekne ile Elounda’ ya geçiş ve serbest zaman. Ardından şirin bir kasaba olmasının yanında, kasabanın içinde yer alan gölü ve bu gölün derinliği hakkında var olan birçok efsane ile ünlü olan Aghios Nikolaos’ı görüyoruz.Tur sonrası otelimize transfer ve Geceleme otelimizde .

03.Gün GİRİT

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)– Chania (Hanya) turu. (55€) Fodele - Resmo – Hanya: Resmo Venedik ve Türk dönemlerinin kalıntılarını taşıyan Yunanistan’ ın en güzel şehirlerinden biridir. Dar sokakları, eski Venedik evleri, çeşmeleri ile kendine ait karakteristik yapısı vardır. Rethymno’ da verilecek serbest zamanda Fortetza (şehre bakan Venedik Akrapolü girişi tur fiyatına dâhil değildir), eski Venedik limanı, Türk minareleri, şehri çevreleyen Venedik surları görülebilir. Sonrasında Kydonia kalıntıları üzerine inşa edilmiş ve günümüzde eski & yeni şehir diye ikiye ayrılmış olan Hanya’ ya hareket. Hanya’ da bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balık & meyve pazarı ve güzel limanını ziyaret etmek için serbest zaman. Hersonissos’ a dönüş yolunda Fodele Köyü ziyareti. Geceleme otelimizde.

04.Gün GİRİT – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Kritsa Köyü & Agios Nikolaos turu. (50€) .Bu turumuzda St. Tropez olarakta adlandırılan Küçük sahil kasabası Agios Nikolaos’u gezme fırsatımız olacak. Turumuzun ardından resimlere konu olan küçük Kritsa köyünü gezdikten sonra otelimize geri dönüş yapıyor olacağız .  Rehberimizin bildireceği saatte otelden hareketle havalimanı transferi ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Aegean Havayolları’nın A3 541 uçuşu ile saat 18:20’de İstanbul’a hareket, Yerel saat ile 20:40’ta İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

KONAKLAMA OTELİ 3* Oteller vb.
KONAKLAMA OTELİ 4* Oteller vb.

Fiyat Tablosu

Dönem

3* Oteller vb.

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
26.10.2019-29.10.2019 Oda Kahvaltı - 449,00 EUR Seç 529,00 EUR Seç 449,00 EUR Seç Detay

4* Oteller vb.

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
26.10.2019-29.10.2019 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 634,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli Zorunlu Değil 120,00 EUR 120,00 EUR 120,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolları Özel seferi ile İstanbul(SAW) – Girit (HER)  ve Aegean Havayolları Özel seferi ile Girit (HER)– İstanbul(SAW) gidiş/dönüş uçak bileti

Seçilecek otel kategorisinde 3 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

Yunanistan şehir vergileri

Girit panoramik şehir turu

Alan-Otel-Alan transferleri

Profesyonel rehberlik hizmetleri 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti ve servis bedeli

 Yurtdışı çıkış vergisi,

Tüm kişisel harcamalar, 

Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Özel Seyahat sağlık sigortası 

Genel Şartlar

Yunanistan Vize Bilgileri

  • SSK'ya bağlı çalışanlar
    Schengen

    Son dönem fotokopisi teslim edilir.
    Süresi geçmemiş
    Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar