Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 7 gün kala hem de 5 ay'a kadar erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.
TatilBudur.com'dan yapacağınız 4.000 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 400 TL MaxiPuan Kazanın!

Konum Özellikleri

Mevkii: Bademli Köyü
Kuzulimanı Plajına Mesafe: 20 mt.
Gökçeada Merkezine Mesafe: 4 km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
Genel Özellikler

Otelimiz 2016 yılının haziran ayında kapılarını konuklarına açtı. Gökçeada´nın Kuzulimanı´nda adanın otantik yapısına ve taş mimarisine uygun olarak inşa edilen Batıhan Otel´de toplam 20 oda bulunmaktadır. Gökçeada´nın organik domatesi, salatalığı, biberi, peyniri, tereyağı, balı, leziz kahvaltılarımız da baş köşede yer alır. 20 odalı otelimizde iki ya da üç kişilik oda bulabilirsiniz. Otelimiz mükemmel bir plaj ve tertemiz Ege Denizi´ne yürüme mesafesindedir. Tam yalıtımlı doğal taş ile imal edilmiş otelimiz de içeride ve dışarıda özgün ada taşları kullanılmıştır.Gökçeada´nın Kuzulimanı sahilinin tek oteli Batıhan, tüm konukseverliğiyle sizleri bekliyor. Gökçeada´da güneşin en güzel doğduğu nokta olan Kuzulimanı aynı zamanda mükemmel plajıyla da misafirlerine merhaba diyor. Batıhan Otel, her yeni doğan güneşle birlikte konuklarına eşsiz deniz manzarası eşliğinde mükemmel bir kahvaltı keyfi sunuyor.

Deniz ve Havuz Özellikleri

İster kahvaltı öncesi ister kahvaltı sonrası hemen otelimizin önünde bulunan 20 m mesafede ücretsiz Kuzulimanı plajında , Kuzey Ege´nin tertemiz sularında dilediğiniz gibi yüzebilir, pırıl pırıl güneş altında güneşlenebilirsiniz.

Konsept Özellikleri

Oda kahvaltı konsepti vermekteyiz.

Oda Özellikleri

Odalarımız Gökçeada´nın Kuzulimanı´nda adanın otantik yapısına ve taş mimarisine uygun olarak inşa edilen Batıhan Otel´de toplam 20 oda bulunmaktadır. Odaların tamamı deniz manzaralıdır. Her odanın kendine ait balkonu vardır. 2 ve 3 kişilik odalarımız mevcuttur.Tüm oda teşrifatı Çilek mobilya ve yataklarımız tam ortopediktir.

  • Otopark
  • Wi-fi
  • Gazete Servisi
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
  • Tavla
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

  • Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri
  • Kahvaltı (09:00 ile 11:00 saatleri arasında)
  • Kahvaltıda çay ve kahve ücretsiz olarak servis edilmektedir.


* Tesis 2016 yılında hizmete açılmıştır.

* 20 oda tesiste iki yada üç kişilik oda mevcuttur.

* Tam yalıtımlı doğal taş ile imal edilmiş otel de içeride ve dışarıda özgün ada taşları kullanılmıştır. Gökçeada’nın merkezine 4 km, güneşin en mükemmel battığı nokta olan Kaleköy’e ve otantik Zeytinliköy’e 5 dakika mesafededir.

* Odaların tamamı deniz manzaralıdır. Her odanın kendine ait balkonu da vardır. İki ve üç kişilik odaları mevcuttur. Tüm oda tefrişatı Çilek Mobilya ve yataklarımız tam ortopediktir.

* Oda büyüklüğü: 20 m2 genişliğindedir. Balkonludur ve deniz manzaralıdır.
Canlı Destek