4 Ay Erteleme
Erken Rezervasyon ile 4 Ay taksit atlatma fırsatı Tatilbudur'da
TatilBudur'da Efsane Temmuz Fırsatları %50'ye varan indirimlerle başladı. Üstelik şimdi satın aldığınız rezervasyonunuzu ödemeye 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla başlayabilirsiniz.

Konum Özellikleri

Mevkii: Bademli Köyü
Kabatepe - Gökçeada Feribotu : 2 Km.
 Gökçeada Su Altı Milli Parkı : 2 Km. 
Kaleköy Limanı : 3 Km.
Marmaros Şelalesi : 15 Km.
Laz Koyu : 12 Km.
 Gizli Liman : 13 Km.
Kefalos Plajı ve Tuz Gölü : 5 Km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • İnternet
 • Mutfak
 • Split Klima
 • Wi-fi
 • Sigara İçilmeyen Odalar
 • Gökçeada Marmaros Butik Otel şehrin tam merkezinde 2021 yılında tamamlanmış sıfır binamızdadır.Doğa ve şehir manzaralı odalarda ki tüm eşyalar özenle seçilmiş konfor ve kullanışlı olmasına dikkat edilmiştir. Klima ile yazları, yerden ısıtmalı ısı pompası ile kış tatillerinizde de tercih edebileceğiniz;Marmaros Butik Otel'in tüm odaları anti alerjik özel ürünler ile Covid 19 güvenlik tedbirleri kapsamında temizlenmektedir. İki kattan oluşan binada engelli asansörü, sınırsız Wi-Fi ve Smart TV olanakları mevcuttur. Standart odalarda; mini mutfak, domino ocak, su ısıtıcısı, ,mini buzdolabı ,saç kurutma makinesi ve 109 ekran Smart LED TV yer almaktadır. Süit odalarda; yemek masası, kanepe, mini mutfak, domino ocak, su ısıtıcısı, mini buzdolabı, sac kurutma makinesi, 109 ve 82 ekran Smart LED TV yer almaktadır.

 • Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.
 • Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesisimiz sorumlu değildir.
 • Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
 • Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, tesisimiz sorumlu değildir.

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • - Tesis Aktiviteleri -

 • * Evcil hayvan kabul edilmektedir.

* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Gökçeada Marmaros Butik Otel Hakkında Genel Bilgiler

Gökçeada Marmaros Butik Otel, Çanakkale/Gökçeada/Bademli Köyü bölgesinde bulunmaktadır.

Kabatepe - Gökçeada Feribotu : 2 Km.  Gökçeada Su Altı Milli Parkı : 2 Km.  Kaleköy Limanı : 3 Km. Marmaros Şelalesi : 15 Km. Laz Koyu : 12 Km.  Gizli Liman : 13 Km. Kefalos Plajı ve Tuz Gölü : 5 Km.

Sadece Oda konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir .