Öne Çıkan Özellikler
  • Yetişkin Oteli
  • Kum Plaj
  • Güvenli Turizm Sertifikalı
Konum Bilgileri
Golden Life Karavan Hotel Oludenız Mah. No:2
Mevkii: Ölüdeniz
Denize Mesafe: 0 mt.
Havaalanına Mesafe: 60 km.
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

  • Sağlık Görevlisi *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj
-Tesise ait özel plajda şezlong şemsiye ve minder ücretsizdir. -Servis saatleri; plajın hemen önünden 15 dk arayla şehir merkezine ücretli dolmuşlar gitmektedir.

 

  • Kum Plaj
  • Şezlong
  • Minder
  • Şemsiye
  • Özel Plaj

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Covid-19 Tedbirleri
Odalar ve diğer kapalı alanlardaki camlar günlük rutin temizlik esnasında açık olacak ve temizlik sonrası en az 1 saat havalandırılacak. Oda temizliğini yapacak kişi ellerini yıkadıktan sonra eldiven takacak ve temizliği eldivenli ellerle yapacak. Her oda temizliğinden sonra eldiven çıkartılacak ve eller uygun şekilde yıkanacak ve bir sonraki oda temizliğinden önce yeni eldiven giyilecek. Genel temizlik su ve deterjanla yapılacak. Özellikle eller ile sık dokunulan yüzeyler, kapı kolları, bataryalar, tırabzanlar, sık dokunulan düğmeler, telefon ahizesi, televizyon ve klima kumandası, ortak kullanım alanlarındaki tuvalet ve lavabo temizliğine özen gösterilecek. Bu alanların temizliği için su ve deterjan ile temizlik yapıldıktan sonra uygun dozda çamaşır suyu veya klor tablet kullanılacak. Bardak ve tabak gibi ortak kullanılan eşyalar her kullanım sonrasında su ve deterjanla yıkanacak ve kullanımına kadar temiz bir ortamda saklanılacak. Misafirin kullandığı nevresim, çarşaf, havlu gibi tekstil ürünleri katlanarak bohçalanacak, bu işlem sırasında toz ve partikül oluşumuna izin verilmeyecek (çırpma ve silkeleme yapılmamalı) şekilde toplanacak. Çarşaf ve havlu gibi tekstil ürünleri 60-90 derecede deterjan ile çamaşır makinesinde yıkanacak. Havuzların klor düzeylerinin mevzuatta belirlenen düzeyde olmasına dikkat edilecek ✓ Odalarda bulunan klimaların üretici talimatları doğrultusunda düzenli bakım ve onarımlarının yapılması sağlanacak. Otel çalışanlarına başta hijyenin sağlanması olmak üzere tedbirlere ilişkin eğitim verilecek. Misafirlerin kişisel eşyalarına temas eden, valizlerini taşıyan kişilerin, bu tür işlemler sonrasında derhal elleri yıkanacak veya alkol bazlı el antiseptiği ile el temizliği sağlanacak

 

  • .
Konsept Özellikleri
Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında)(Set Menü)

A'la Carte Restoran (08:00 ile 22:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Beach Bar (08:00 ile 22:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Tüm İçecekler Ücretli
Önemli Notlar

Genel Özellikler

* Tesisin kendine ait otoparkı mevcut olmayıp, tesis çevresindeki cadde ve yol kısımlarına ücretsiz park edilebilir.

* Kablosuz internet erişimi restoran kısmında ücretsiz sunulmaktadır.

* Çocuk misafir kabul edilmemektedir.

* Tesiste evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Golden Sand Beach Karavan