Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 7 Gece, 8 Gün
 • Yılbaşı Özel
Görkemli İspanya ve Endülüs Şehirleri Turu Yılbaşı Özel Pegasus Havayolları ile 7 Gece 8 Gün ATS001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.Gün İstanbul (Saw)- Barselona
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1091 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.05’te Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 11.45’te varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Barselona, İspanya’nın en büyük ikinci şehri ve Katalonya bölgesinin canlı ve büyüleyici başkenti olarak dünya çapında ün kazanmış bir şehirdir. Akdeniz'in sıcak sularıyla yıkanan bu muhteşem şehir, tarih, sanat, kültür ve eğlencenin eşsiz bir birleşimini sunmaktadır. Görkemli mimarisi, renkli sokakları, lezzetli mutfağı ve canlı gece hayatıyla Barselona, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi kendine çekmektedir. Şehir, Antoni Gaudi'nin benzersiz eserleriyle süslenmiş bir açık hava müzesi gibidir. Bu güzel şehirde yapacağımız şehir turu esnasında La Sagrada Familia Kilisesi, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, La Ramblas Caddesi, İspanya ve Catalunya Meydanı, Endülüs Arenası, Olimpic Liman’ı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.

2.Gün Barselona – Girona & Figueras (Dali Müzesi) – Barselona
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Görkemli Kuzey Katalonya’nın İncileri (Girona & Figueras & Dali Müzesi) turuna katılabilirler. (70Euro) Turumuzda ilk durağımız Girona. Katalonya'nın kuzeydoğusunda, Barcelona'nın yaklaşık 100 kilometre kuzeyinde bulunan tarihi bir şehir olan Girona, Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, tarihi yapıları, müzeleri, kiliseleri ve surlarıyla ünlüdür. Burada yapacağımız turda Aslan Heykeli, Katedral Meydanı ve ünlü Yahudi Mahallesi (El Call) görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Figueras kentine doğru yola çıkıyoruz. Figueres, Girona'nın kuzeydoğusunda yer alan ve Salvador Dali’nin doğum yeri olarak bilinen bir şehirdir. Şehir, ünlü İspanyol ressam Salvador Dali’nin hayatı ve eserleriyle yakından ilişkilidir. Figueres'teki en önemli turistik yer, Salvador Dali Müzesi'dir. Dali doğduğu bu yere bir şeyler bırakmak ve eserlerini sergilemek için burada bir müze kurmuştur. Bu müze günümüzde en büyük Dali koleksiyonuna sahip ve her yerini Dali tasarladığı için Dali’nin en büyük yapıtı olarak anılmaktadır. Müzede, Dali’nin farklı teknikler kullanarak yaptığı 4000’den fazla eser bulunmaktadır. Turumuz sonrası Barselona’ya dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gaudi’nin Görkemli Yapıtı (Park Guell) & Gotik Mahalle turuna katılabilirler. (50 Euro) Turumuzda ilk durağımız Park Guell. Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinden biri olan Park Guell, Unesco Dünya Mirası listesinde yer almaktadır. Masal parkı olarak adlandırılan bu park, renkli merdivenleri ve hayali köşkleri ile masalsı bir hava yaratmaktadır. Gaudi’nin bu muhteşem eserini gördükten sonra ikinci durağımız Gotik Mahalle. Gotik Mahallede, Orta Çağ’dan kalma dar ve labirentli sokakları, gotik kiliseleri, romantik meydanları, Roma duvarları ile Orta Çağ’ın büyüleyici atmosferini hissedebilir ve tarihi dokuya hayranlıkla bakabilirsiniz. Mahalledeki en önemli yapılar arasında Barselona Katedrali, Plaça Reial (Kraliyet Meydanı), Plaça del Rei (Kral Meydanı) ve La Rambla bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

3.Gün Barselona – Valencia
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Valencia ya doğru yola çıkıyoruz. Valencia, İspanya'nın doğu kıyısında, Akdeniz'in turkuaz sularıyla çevrili, tarihi ve modern bir şehirdir. İspanya'nın üçüncü büyük şehri olan Valencia, zengin tarih, kültür ve sanatıyla ziyaretçilerini buraya çekmektedir. Varışımızla birlikte yapacağımız şehir turunda Belediye Sarayı, Gotik Katedral, Arena, Sanat ve Bilim Müzesi, Tarihi Pazar Mercado Central ve Eski İpek borsası görülecek yer arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelde.

4.Gün Valencia – Granada
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Granada ya doğru yola çıkıyoruz. Granada, Endülüs bölgesinin kalbinde yer alan tarih ve kültür dolu bir şehirdir. Granada, tarihi mirası, müzik ve dansı, nefes kesen manzaraları ve Alhambra Sarayı ile ünlüdür. Şehir, İspanya'nın en önde gelen turistik destinasyonlarından biri olup her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Burada yapacağımız şehir turu esnasında Gran Via Caddesi, BibRambla ve Belediye Meydanları, Granda Katedrali (dışarıdan), Granada’nın ilk üniversitesi Madraza, İpek Çarşısı ve eski Nasri Kervansarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Görkemli Alhambra Sarayı Turu’na katılabilirler. (70 Euro) (Al Hambra sarayında günlük ziyaretçi limiti bulunmaktadır. Bu sebeple rezervasyon esnasında bu tura katılıp katılmayacağınızı acentenize söylemeniz önemle ricamızdır.) Granada'nın en büyük hazinelerinden biri olan Alhambra Sarayı, Endülüs İslam mimarisinin en göz alıcı ve etkileyici örneklerinden biridir. İspanya'nın en çok ziyaret edilen tarihi mekanlarından biri olan Alhambra, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alır ve dünya çapında ün kazanmıştır. Bu ünlü eser Gırnata’ya hâkim Sabika tepesi üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak 13.yüzyılda yapılmaya başlanmış olup, inşaatı 15. yüzyıla kadar sürmüştür. Yapımında kullanılan kırmızı topraktan dolayı aldığı kırmızı rengi sebebi ile Alhambra yani ‘’Kızıl’’ denmiştir. Turumuzun dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Görkemli Mahalleler (Albaicin ve Sacromonte Çingene Mahallesi) turumuza katılabilirler. (45 Euro) Albaicin, Granada'nın tarihi ve büyüleyici bir mahallesidir. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan bu bölge, dar sokakları, beyaz badanalı evleri ve manzaralı tepeleriyle ünlüdür. Endülüs İslam kültürünün ve mimarisinin izlerini taşır ve Granada'nın tarihini yansıtmaktadır. Burada yapacağımız turun ardından tamamen el el işi olan mağaralarda bir içecek eşliğinde, Çingene şovunu ve onların yaşam tarzlarını izleyeceğiz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelde.

5.Gün Granada – Sevilla – Cordoba – Sevilla
Otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Sevilla’ya doğru yola çıkıyoruz. Andalucia’nın başkenti Sevilla sıradaki durağımız. Sevilla, İspanya'nın Endülüs bölgesinde bulunan tarihi ve kültürel zenginliği ile ünlü bir şehirdir. Guadalquivir Nehri'nin kıyısında yer alan Sevilla’da yapacağımız şehir turu esnasında ilk olarak Plaza de Espana’nın da yer aldığı Maria Luisa Parkı ve Plaza America, Cristof Colomb’un mezarı da yer alan, dünyanın en büyük üçüncü katedrali Sevilla Katedrali (dışarıdan) katedralin hemen yanı başında ise Endülüs Emevî Devleti’nin hatırasını taşıyan, katedralin üzerine inşa edildiği camiden günümüze ulaşabilen son parça Hiralda Minaresi, Kastilya krallarının sarayı Alcazar (dışarıdan) görülecek yerler arasındadır. Daha sonra keşiften 19.yy. a kadar Amerika kıtasına yapılan tüm deniz seferlerinin kayıtlarının tutulduğu Hint Arşivleri'nin arasından geçerek "eski" Sevilla olarak adlandırılan Santa Cruz mahallesinin eski dar sokaklarına ulaşacağız. Yürüyüşümüzün sonunda Sevilla Üniversitesinin merkez kampüsü olarak kullanılan, eski tütün fabrikası ve günümüzde deniz müzesi olan Torre del Oro yani Altın Kule’yi gördükten sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Görkemli Cordoba turuna katılabilirler. (55 Euro) Cordoba, İspanya'nın Endülüs bölgesinde bulunan tarihi bir şehirdir. Tarihi ve kültürel zenginlikleri, etkileyici mimarisi ve Endülüs İslam kültürünün izlerini taşıyan yapılarıyla ünlüdür. Cordoba, İspanya'nın en eski ve en güzel
şehirlerinden biridir.1,5 saatlik bir yolculuk ile ulaşacağımız Cordoba’da da bizi ilk olarak Guadalquivir nehri karşılayacak. Tarihi Roma köprüsünün üzerinden yürüyüp, Roma kapısını geçerek kente giriş yapacağız. 2000 yıllık kentin, en görkemli yapısı, dünyanın en büyük camilerinden olan, 850 adet sütun üzerinde yükselen Kurtuba Ulu Camii’ne girerek, rehberimiz eşliğinde bu muhteşem eserin görkemine tanıklık ederken, etkileyici bilgiler alacağız. Kurtuba Camii’ndeki turumuzdan sonra yürüyerek devam edeceğimiz turda tertemiz eski sokakları ve Endülüs mimarisinin tüm inceliğini yansıtan eski hanı ve Cordoba’nın evlerini göreceğiz. Burada yapacağımız turun ardından Sevilla’daki otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Görkemli Flamenco Ateşi Turu’na katılabilirler. (55 Euro) Sevilla, flamenkonun doğum yerlerinden biridir ve İspanya'nın flamenko kültürü açısından en önemli merkezlerinden biri olarak kabul edilir. Şehir, geleneksel flamenko performansları, dans stüdyoları ve flamenko festival ve etkinlikleriyle ünlüdür. Yapacağımız Flamenko gecesinde Flamenko dansçılarını izlerken adeta büyüleneceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

6.Gün Sevilla – Madrid
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Madrid’e doğru yola çıkıyoruz. İspanya’nın başkenti olan Madrid köklü tarihi ve kültürel zenginlikleriyle İspanya’nın en çok ziyaretçi çeken şehirlerinin başında gelmektedir. Burada yapacağımız şehir turunda Madrid'de ilk olarak Boğa Güreşi Arenası (dışarıdan), Alcala Kapısı ve Bağımsızlık Meydanı, Sibeles Anıtı, ünlü caddesi Grand Via, Bernabeu Stadyumu, Plaza Castilla, Atocha Tren İstasyonu, Ünlü Prado Müzesi (dışarıdan) Don Kişot ve Sanço Panço’nun heykellerinin yer aldığı Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı (dışarıdan), 9 kapılı Plaza Mayor ve Sol Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

7.Gün Madrid – Toledo & Segovia – Las Rozas – Madrid
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Görkemli Toledo Turu’na (65 Euro) ve Görkemli Segovia & Las Rozas Outlet Turu’na (60 Euro) katılabilirler. (Bu turlarımız rehberimizin uygun gördüğü sıralama ile yapılacaktır.) Madrid'e yaklaşık 70 kilometre uzaklıkta yer alan Toledo; İber Yarımadası’nın farklı kültürlerine ev sahipliği yapmış, Roma, Visigoth, Müslüman ve Hristiyan medeniyetlerinin izlerini barından Unesco tarafından koruma altına alınmış tarihi bir şehirdir. Orta Çağ’dan kalma muhteşem mimarisi ve kültürel mirasıyla tanınır. Bu açık hava müzesi şehirde yapacağımız turda tarihi dar sokaklarda, İspanya’nın en eski katedrali Toledo Katedrali’ni (dışarıdan), Endülüs camilerinden dönüştürülmüş kiliselerini ve daha sayısız birçok harikayı göreceğiz. Turumuzun ardından ikinci durağımız Segovia olacak. Tagus Nehri'nin kıyısında konumlanmış olan Segovia, Orta Çağ’dan kalma etkileyici mimarisi ve zengin kültürel mirasıyla bilinmektedir. Burada yapacağımız şehir turu esnasında iki bin yıllık mühendislik harikası 15 km uzunluğu ve 28 metre yüksekliği ile Segovia Su Kemeri, Segovia Katedrali, Disneyland logosuna ilham kaynağı olmuş kuleleri, Alcazar Sarayı (dışarıdan), eski sokakları ve Yahudi mahallelerini göreceğiz. Turumuzun ardından kısa bir yolculuk ile İspanya'nın ve dünyanın önde gelen moda markalarının indirimli ürünlerini bulabileceğiniz Las Rozas’a gidiyoruz. Turumuzun ardından Madrid’deki otelimize transfer. Geceleme otelde.

8.Gün Madrid- İstanbul
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberin belirleyeceği saatte havalimanına hareket. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1100 13.05’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.15’te varış ve turumuzun sonu.

KONAKLAMA OTELİ 3* & 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Barcelona – İstanbul (SAW) arası uçak bileti
 Havalimanı vergileri
Alan – otel – alan transferleri ve şehirlerarası transferler
3* / 4* Otellerde 7 Gece – 8 Gün oda – kahvaltı konaklama,
Panoramik Barcelona, Valencia, Granada, Sevilla, Madrid şehir turları
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)
Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Müze ve ören yeri girişleri
Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri
Turist Vergileri (Direkt otel resepsiyonuna ödenecektir.)

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Madrid 3* & 4* Oteller
Vize Bilgileri

İspanya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf

Benzer Turlar

Görkemli İspanya ve Endülüs Şehirleri Turu Yılbaşı Özel Pegasus Havayolları ile 7 Gece 8 Gün ATS001