Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 7 Gece, 8 Gün
 • (Düsseldorf, Reims ve Köln Şehir Turları Dahil)
Görkemli Üçlü Benelüks & Fransa & Almanya Turu Türk Havayolları ile 7 Gece 8 Gün CGN-CGN ATS001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.Gün İstanbul – Köln – Düsseldorf – Amsterdam
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma.  Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1671 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.05’te Köln’e hareket. Yerel saat ile 09.25’te varışımızın ardından alanda bekleyen aracımız ile Düsseldorf’a hareket. Almanya’nın en önemli kültür, sanat ve endüstri şehirlerinden olan Düsseldorf’ta yapacağımız şehir turunda dönen restoran Rheinturm, Almanya’nın en önemli düşünürlerinin yetiştirildiği Schloss Benrath, alışveriş caddesi Königsallee ve yemyeşil alanlarıyla Horfgarten görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Doğu’da Almanya, güneyde Belçika ile komşu olan Hollanda ülkesinin başkenti olan Amsterdam’da yapacağımız şehir turunda Dam Meydanı, Merkez İstasyon, Ulusal Anıt, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Red Light (Kırmızı Fener Sokağı) görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

2.Gün Amsterdam – Zaanse Schans – Marken – Volendam – Giethoorn – Amsterdam
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Görkemli Masal Köyler ve Su Kanalları (Zaanse Schans & Marken & Volendam & Giethoorn Hobbit Köyü turuna katılabilirler. (100 Euro) Turumuz Zaanse Schans kasabasıyla başlıyor. Hollanda’nın saklı cennet kasabalarından Zaanse Schans, geçmişi 17. Yüzyıla dayanan ve hala çalışmaya devam eski tarihi yel değirmenleri, el değmemiş doğası ile Hollanda’nın ünlü kasabasıdır. Tarihi yel değirmenleri ve ahşap evleri ile dünyada eşini benzerini bulamayacağınız güzelliklere sahip Hollanda’nın Zaanse Schans kasabasında kendinizi açık hava müzesinde geziyor gibi hissedeceksiniz. Turumuzda 2. durağımız Marken. Daha önce ada olan fakat daha sonra kara ile arası doldurularak kara bağlantısı sağlanan bu harika adanın içini gezdikten sonra Volendam’a hareket ediyoruz. Volendam; limanı, Hollanda karakteristik evleri ve geleneksel kıyafetli insanlarıyla görür görmez insanları etkisi altına alan bir yer. Leziz deniz ürünlerinin ve peynirlerin tadına bakabileceğiniz, ucuz hediyelik eşya alabileceğiniz bu kasabada güzel bir zaman geçirdikten son durağımız Giethoorn Hobbit Köyü. Dünyanın en güzel birkaç noktasından biri kabul edilen Giethoorn, Avrupa’nın en masalımsı yerlerinden biri. Popülaritesini 1958 çekimi “Fanfare” filminin buradan çekilmesinden alan Giethoorn, filmden sonra gittikçe ününe ün katmıştır ve yılda 800.000 aşkın turist ağırlamaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

3.Gün Amsterdam – Brugge – Gent – Brüksel
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Görkemli Şehirler Brugge & Gent turuna katılabilirler. (60 Euro) Turumuzda ilk durağımız muhteşem güzellikleriyle ünlü Brugge. Günümüzde Avrupa’nın en çok turist çeken şehirlerin başında gelen Brugge şehri 1991 yılında Unesco tarafından koruma altına alınmıştır. Orta çağdan kalma mimarisi, su kanalları, dar sokakları, köprüleri, tarihi yapıları ve meydanları ile Avrupa’nın göz bebeği olmayı başarmıştır. Bu güzel şehri gezdikten sonra zamanın durduğu bir başka şehir olan Gent şehrine gidiyoruz. 1400 yıllık bir geçmişe sahip olan Gent, Schelde ve Lys nehirlerinin birleştiği yere kurulmuş, Orta Çağ’ın en büyük ve en zengin şehirlerinden birisi konumundadır. Orta Çağ’dan kalma tarihi anıtları ve üniversitesiyle ünlü olan bu şehirde yapacağımız turun ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Benelüks turlarının en dikkat çekici duraklarından olan Brüksel, çok yönlülüğü ile öne çıkmaktadır. Kozmopolit yapısı sayesinde gezginlere birçok farklı olanak sunan şehirde, birbirinden değerli yapıları ziyaret edeceğiz. Varışımızla birlikte göreceğimiz yerler arasında Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Brüksel Katedrali, şehir meydanı, Borsa Binası, Atomium Anıtı, Manneken Pis Heykeli görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.

4.Gün Brüksel – Paris
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Dünya’nın en romantik şehirlerinden biri olan Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e varışımızla birlikte göreceğimiz yerler arasında Charles de Gaulle ve Zafer Takı, Champs Elysees, Louvre Müzesi ve Piramit, Etoile Meydanı, Grand Palais ve Petit Palais Sergi Sarayları, Concorde Meydanı ve Obelisk Taşı, Fransa Parlamento Binası, 3. Alexandre Köprüsü, Seine Nehri, Napolyon’un Mezarı ve Eiffel Kulesi bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.

5.Gün Paris
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Görkemli Paris Şaheserleri & Seine Nehri Tekne (Eiffel Kulesi & Seine Nehri Tekne Gezisi & Montmarte Ressamlar Tepesi & Sacre Coeur Bazilikası & Notre Dame Katedrali) turuna katılabilirler. (100 Euro) Turumuzda ilk durağımız her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği şehrin simgesel yapıtı Eiffel Kulesi. Eiffel kulesinin 2.katına çıkarak Paris’i bir de yukarıdan görme şansı bulacaksınız. Ardından Paris’i ikiye ayıran Seine Nehri’nde tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turunda nehrin her iki yakasındaki tarihi yapıtları gördükten sonra Paris’in en yüksek tepesi olan Montmarte Tepesi’ne teleferik ile çıkıyoruz. Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçıların izlerinin olduğu bu tepede Sacre Coeur (Adaklar Kilisesi) ilk görülecek yer olacak. Bu yapıyı yakından gördükten sonra Tertre Meydanı’nda alışveriş yapabileceğiniz ve portrenizi yaptırabileceğiniz molanın ardından Fransa tarihinin bir sembolü, hem de Paris’in silüetinin vazgeçilmez bir parçası olarak nitelenen Notre Dame Katedrali’ni ziyaret ediyoruz. Notre Dame Katedrali, 1137 – 1180 yılları arasında hüküm süren Kral VII. Louis’nin emriyle Paris’in siyasi, ekonomik ve kültürel gücünü dünyaya göstermek için inşa edilmiştir. Bu muhteşem yapıyı gördükten sonra kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Görkemli Işıklar Altında Paris turuna katılabilirler. (30 Euro) Paris şehrinin, gündüzü ayrı gecesi ayrı bir güzel. Bu turumuzda Champs Elysees, Concorde Meydanı, Louvre Müzesi ve daha birçok bulvarı, binaları ve meydanları ışıklar altında görmek imkânı bulabileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

6.Gün Paris – Reims – Metz
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Fransa’nın bir başka güzel şehri Reims’e doğru yola çıkıyoruz. Reims, Galya halkının antik başkentidir ve ismi de o dönemden kalma Remes’den gelmektedir. Roma İmparatorluğu’na kadar uzanan tarihi ve eşsiz gotik mimarisi ile birçok Fransız kralının taç giyme törenine tanık olan Champagne Bölgesi’nin en önemli ve büyük şehri Reims’te gerçekleştireceğimiz bu muhteşem tur sırasında 1991 yılında Unesco tarafından dünya mirası listesine eklenen Reims Katedrali, The Palace of Tau, Saint Remi Bazilikası ve La Porte de Mars görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Metz’e doğru yola çıkıyoruz. Metz, Fransa’nın Lorraine Bölgesi’nde bulunan Nancy ve Lüksemburg arasında yer alan büyüleyici bir şehirdir. 2019 yılında yapılan “Avrupa En İyi Destinasyon” yarışmasında 4. sırada yer alan Metz, tarihi, kültürel ve mimari özellikleriyle Unesco Dünya Mirası Geçici Listesi’nde bulunmaktadır. Burada yapacağımız turun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

7.Gün Metz – Luxembourg 
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Lüksemburg şehir turumuz başlıyor. Notre Dame Katedrali, Dükler Sarayı, Belediye Binası ve Anayasa Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ekstra düzenlenecek Görkemli Tarih ve Mozaikler (Trier & Remich & Schengen) turuna katılabilirler. (55 Euro) Turumuzda ilk durağımız milattan önce 15 yılında Romalılar tarafından kurulan, Almanya’nın en eski şehri unvanını taşıyan Trier olacak. Ren Nehri’nin kollarından olan Moselle Nehri kıyısında asmalarla kaplı alçak kırmızı kumtaşı tepeler arasındaki Moselle Şarap Bölgesi içerisinde yer alan Trier’de gerçekleştireceğimiz şehir turunda Alpler’in kuzeyinde ayakta duran en büyük Roma şehir kapısı olan Porta Nigra, Unesco Dünya Miras Alanı içerisinde yer alan Roma Kalıntıları, St. Peter Katedrali ve Meryem Ana Kilisesi, Konstantin Bazilikası, bilimsel sosyalizmin babası devrimci düşünür Karl Marx’ın doğduğu ev görülecek yerler arasındadır. Trier gezimizin ardından, turumuz boyunca en ucuz alışveriş yapabileceğiniz nokta olan, vergi cenneti Remich kasabasına hareket ediyoruz. Luxembourg’un uyguladığı düşük vergi politikaları ve sınır konumundan dolayı burada çikolata, kahve, alkollü içecek gibi ürünleri oldukça ucuza satın alabilirsiniz. Son olarak Almanya, Fransa ve Luxembourg sınırlarının kavuştuğu nokta olan, Avrupa Birliği üye ülkeleri arasındaki pasaport kontrollerini kaldıran serbest dolaşım anlaşmasının imzalandığı Schengen’i ziyaret ediyoruz. Avrupa’nın önemli şarap bölgelerinden olan bu köyde yerel şaraplardan tatma ve Schengen anlaşmasının imzalandığı Anıt ve binayı görme imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

8.Gün Luxemburg – Köln – İstanbul 
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket. Köln Almanya’nın en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat ve ticaret merkezlerinden biridir. Burada yapacağımız şehir turunda Gotik Katedral, Rhein Nehri ve alışveriş caddeleri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Köln Havalimanı’na transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1676 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.50’de İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile 00.05’te varış ve turumuzun sonu. 


Önemli Not: 18,25 Kasım & 01,30 Aralık hareketli turlarımızın gidiş uçuşu İstanbul – Köln TK 1671 09.10’da hareket edecek olup 10.45’te varacak, dönüş uçuşu Köln – İstanbul TK 1676 18.15’te hareket edecek olup 23.30’da varacaktır.

KONAKLAMA OTELİ 3* & 4* Oteller (Şehir dışı)
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları ile İstanbul – Köln – İstanbul arası uçak bileti
Havalimanı vergileri
Alan – otel – alan transferleri ve şehirlerarası transferler
3*/4* Otellerde 7 Gece – 8 Gün oda kahvaltı konaklama
Düsseldorf, Amsterdam, Brüksel, Paris, Reims, Metz, Lüxemburg, Köln Şehir Turları,
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
Ekstra Turlar, Müze ve Ören Yeri Girişleri,
Turist Şehir Vergileri (20 Euro) (Otel Resepsiyonuna ödenmek üzere turun ilk günü rehbere ödenecektir.)
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Paris 3* & 4* Oteller (Şehir dışı)
Vize Bilgileri

Fransa Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  Banka Cüzdanı
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

Görkemli Üçlü Benelüks & Fransa & Almanya Turu Türk Havayolları ile 7 Gece 8 Gün CGN-CGN ATS001