Kullanıcı Yorumları
8/10 Çok İyi
Öne Çıkan Özellikler
 • Su Kaydırağı
 • Balayı Konsepti
Konum Bilgileri
Gözlek Termal Çorum Karayolu 13. Km Amasya
Mevkii: Gözlek Köyü
Kampanyalar
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • Çamaşırhane *
 • Telefon *
 • İnternet *
 • Sauna *
 • Türk Hamamı *
 • Aile Banyosu *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri

 

 • Basketbol
 • Beach Voleybol

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Havuz ve Plaj
Aile havuzu 3 adettir. Termal dahil tüm havuzlarda bone takma zorunluluğu vardır. Tesis termak suyu kaynaktan gelmektedir. Sıcaklık 38.5 derecedir. Havuzlar 09:00 ile 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Şemsiye
 • Tek Bantlı Su Kaydırağı
 • Termal Havuz

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri
Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (07:00 ile 10:30 saatleri arasında)
 • Tüm İçecekler Ücretli
Balayı Çiftleri İçin
 • Oda Süslemesi


Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Luxury Tek Kişilik Oda: 35 m² genişliğindedir. 1 tek kişilik yatak mevcuttur. Bahçe veya havuz manzaralı odalardır. Mobilyalı balkonludur. Özel spa küveti bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.

* Design Tek Kişilik Oda: 35 m² genişliğindedir. 1 tek kişilik yatak mevcuttur. Bahçe veya havuz manzaralı odalardır. Mobilyalı balkonludur. Özel spa küveti bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.

* Elite Oda Çift Kişilik: 40 m² genişliğindedir. 1 çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak mevcuttur. Mobilyalı balkonludur. Özel spa küveti bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur. Sıcak su havuzu ve spa küveti mevcuttur. Banyo - özel banyo, kaplıca suyu küveti ve geniş duş başlığı bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.

* Luxury Üç Kişilik Oda: 41 m² genişliğindedir. 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak mevcuttur. Bahçe veya havuz manzaralı odalardır. Mobilyalı balkonludur. Banyo - özel banyo, jakuzi ve geniş duş başlığı mevcuttur. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur. Özel spa küveti mevcuttur.

* Design Üç Kişilik Oda: 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak ve 3 tek kişilik yatak mevcuttur. 41 m² genişliğindedir. Bahçe veya havuz manzaralı odalardır. Banyo - özel banyo, bornoz ve geniş duş başlığı olan duş mevcuttur. * Family Apart Daire: 55 m² genişliğindedir. 4 tek Kişilik Yatak ve 1 çift kişilik çekyat 1 çift Kişilik Yatak, 2 tek Kişilik Yatak ve 1 çift kişilik çekyat mevcuttur. Bahçe veya havuz manzaralı odalardır. Mobilyalı balkonludur. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur. Banyo - bornoz, terlik ve geniş duş başlığı olan duş/küvet kombinasyonu mevcuttur.

* Panoramic Apart Daire: 55 m² genişliğindedir. 1 çift Kişilik Yatak ve 2 çift kişilik çekyat mevcuttur. Bahçe veya havuz manzaralı odalardır. Mobilyalı balkonludur. Banyo - özel banyo, kaplıca suyu küveti ve geniş duş başlığı mevcuttur. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.

* Elite Üç Kişilik Oda: 41 m² genişliğindedir. 1 çift Kişilik Yatak ve 1 tek Kişilik Yatak 3 tek Kişilik Yatak mevcuttur. Banyo - özel banyo, kaplıca suyu küveti ve geniş duş başlığı mevcuttur. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.

* Design Oda Çift Kişilik: 40 m² genişliğindedir. 1 çift Kişilik Yatak2 tek Kişilik Yatak mevcuttur. Banyo - özel banyo, bornoz ve geniş duş başlığı olan duş bulunmaktadır. Bahçe ve havuz manzaralı odalardır.

* Luxury Oda Çift Kişilik: 40 m² genişliğindedir. Bahçe veya havuz manzaralı odalardır. Mobilyalı balkonludur. 1 çift Kişilik Yatak veya 2 tek Kişilik Yatak mevcuttur. Banyo - özel banyo, jakuzi ve geniş duş başlığı bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.

* Elite Tek Kişilik: 35 m² genişliğindedir. 1 tek kişilik yatak mevcuttur. Bahçe ve havuz manzaralı mobilyalı balkonludur. Özel havuz ve spa küveti mevcuttur. Banyo - özel banyo, kaplıca suyu küveti ve geniş duş başlığı bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye kullanımına uygundur.

Genel Özellikler

* Tesis 2002 yılında inşa edilmiş olup, 2013 yılında yenilenmiştir. 1 adet misafir asansörü mevcuttur.

* Tesiste alkol mevcut değildir.

* Tesisin tüm kullanım alanlarında ücretsiz wi-fi erişimi sunulmaktadır.

* Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmektedir.

* Bölgedeki termal suyu: Romatizma hastalıklara, kireçlenmelere, cilt hastalıklarına iyi gelmektedir.

* Tesis SGK ile anlaşmalıdır.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmektedir.

Gözlek Termal
Gözlek Termal