Konum Bilgileri
Ölüdeniz, Ölüdeniz Cd. No 61, 48340 Fethiye/Muğla
Mevkii: Ölüdeniz
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Fibabanka Alışgidiş Kredisi İle 36 Aya varan Taksit Fırsatı TatilBudur'da!

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile 100.000 ₺’ye kadar yapılacak rezervasyonlarda 36 aya varan taksit fırsatı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Odanızdan çıktığınızda denize ulaşmak için, restoranta ulaşmak için navigasyon kullanmaktan bıktınız mı? Denizde yorulmuşken odanıza nasıl yürüyeceğinizi düşünmekten sıkıldınız mı? Şehirden gelip koca bir beton yığını içinde kalabalıkta bir koşuşturma ile tatil size artık tatil gibi gelmiyor mu? O zaman Green Pine Beach & Bungalows Luxury Concept sizi iki adımda denize ve odanızdan çıkar çıkmazda doğanın kucağına bırakıyor. Restorantımız bile plajımızın üzerinde. Odalarımızın denize uzaklığı sadece 20 metre. Ölüdeniz'in en nadide yerinde Lagun da yaz kış hizmetinizde

Şezlongunuza uzanmışsınız, öğlen yemeğini de yemişsiniz, nasıl hoş bir ağırlık çökmüş, sıcak bir yaz meltemi esiyor elinizde soluk soluğa okuduğunuz bir kitap. Ah ! canınızda buz gibi bir şeyler içmek istedi .Kocaman bir plaj. Şimdi keyfinizi bölmek ne kadar da zor geliyor.

Garsonu beklemeden, yerinizden kalkmadan hemen şahsınıza tahsis edilen dahili hatlı cep telefonunuzdan barı tuşladığınızda hoop siparişiniz önünüze geldi bile. Hemen size tahsis edilen telefondan tuşlayın ,siz keyfinizi bozmayın biz çözümü tek tuşla size sunalım. Sizi konsept seçiminde de özgür bıraktık ister oda kahvaltı misafirimiz olun, ister alacart tam pansiyon misafirimiz olun.

 

  • İnternet
  • Wi-fi
  • Restaurant & Bar *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Önemli Notlar
Green Pine Beach & Bungalows Luxury Concept
Green Pine Beach & Bungalows Luxury Concept
Canlı Destek