Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

  • HES Kodu Kontrolü
  • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
  • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
  • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Günübirlik Edirne Lavanta Günleri Turu

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Rehberlik Hizmetleri
* Milli Park Giriş Ücretleri
* Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna v.b Otobüsler İle Ulaşım ( Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.)
* Tatilbudur.com Otobüsü İçerisindeki İkramlar
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
1.Gün Edirne – Selimiye Camii – Arasta – Üç Şerefeli Cami – Eski Cami – Bedesten – Ali Paşa Çarşısı – II. Beyazıd Külliyesi – Karaağaç – Lozan Anıtı – Edirne Lavanta Günleri Etkinliği
07:00 Kadıköy Tepe Nautilus  AVM  Karşısı ( Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı )
07:30 Harbiye TatilBudur.com Ofisi Önü ( Harbiye  Askeri  Müze Karşısı )
08:00 İncirli Ömür Plaza Önü kalkış noktalarından hareketle TatilBudur.com otobüs içi ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. 232 km sürecek olan yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğumuzun ardından ilk çağda antik adı bir Trak köyü olan Orestia, Romalılar döneminde Hadrianapolis şehri ve Osmanlı’ya 92 yıl başkentlik yapmış ve sahip olduğu mimari yapıtlarıyla bir müze şehir olan Edirne’ye varış. Edirne turumuza Mimar Sinan’ın “Ustalık Eserim” dediği Selimiye Camii ile başlayıp; Arasta çarşısı, Üç Şerefeli ve Eski Camii,  Bedesten ve Ali Paşa Çarşısını gezip, sonrasında öğle yemeğimizi Meşhur Tarihi Edirne Ciğeri olarak alıyoruz. Daha sonrasında II. Beyazıd Külliyesi ve Şifahane, Karaağaç ve Tren İstasyonu, Lozan Anıtı ve Müzesi, Tunca ve Meriç Nehirleri ve Köprüleri gezilmesinin ardından serbest zaman veriyoruz.
Ardından; Edirne Lavanta Günleri kapsamında programa katılmak üzere Karaağaç bölgesindeki Lavanta bahçelerine gidiyoruz. Edirne Lavanta Günleri Edirne’de tarımsal çeşitliliği arttırmak, ekonomik, tarımsal girdilere katkı sağlamak ve tarım odaklı kültürel - gastronomi turizmine destek amacı ile Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ve Edirne Tanıtım Turizm Derneği işbirliğinde her sene gerçekleşiyor. Trakya Tarımsal araştırmanın amacı da verimsiz topraklara lavanta ekimini yaygınlaştırıp çiftçinin gelirini artırmaktır. Bu kapsamda biz de 3. Edirne Lavanta Tarla Günleri ‘Edirne Lavanta Kokuyor ’ adlı etkinliklere dahil olacağız.  Edirne'de Lavanta tarlası ziyaretleri, tarla konseri, lavanta hasadı, lavanta yağı üretimi gibi faaliyetler gerçekleştirilecek. Mor renkli tarlalarda fotoğraf çektirip, dans edip, gastronomi ve sanat atölyelerine katılabilirsiniz.  Lavanta rengi Edirne kentine güzel bir hava katıyor. Serbest zamanda dileyenler Edirne'nin Folklorik öğelerini içeren yöresel kokulu meyve Sabunları, Aynalı süpürgesi, Kavala kurabiyesi, geleneksel Folklorik bebekler, deva -i misk tatlısı, badem ezmesi ürünlerinden alabilirler. Sonrasında Edirne Lavanta Tarla Günleri turumuz sona eriyor ve İstanbul’a dönüş için hareket ediyoruz. Başka Tatilbudur turlarında görüşmek üzere sizleri almış olduğumuz noktalara bırakıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otobüste sandaviç paketi verilecektir.
Öğle Yemeği: Edirne’de rehberimizin yönlendireceği bir restoranda Edirne tava ciğeri veya köfte menüsü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Edirne’de rehberimizin yönlendireceği bir restoranda alınacaktır. (Ekstra)

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
10.06.2022-10.06.2022 %10İndirim 313,50 TL 285,00 TL Seç 313,50 TL 285,00 TL Seç 313,50 TL 285,00 TL Seç Detay
11.06.2022-11.06.2022 %10İndirim 313,50 TL 285,00 TL Seç 313,50 TL 285,00 TL Seç 313,50 TL 285,00 TL Seç Detay
12.06.2022-12.06.2022 %10İndirim 313,50 TL 285,00 TL Seç 313,50 TL 285,00 TL Seç 313,50 TL 285,00 TL Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Rehberlik Hizmetleri
* Milli Park Giriş Ücretleri
* Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna v.b Otobüsler İle Ulaşım ( Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.)
* Tatilbudur.com Otobüsü İçerisindeki İkramlar
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar.
* Tüm Müze ve Ören Giriş Ücretleri
* Sabah Kahvaltısı ,Öğlen ve Akşam Yemekleri

Genel Şartlar

Gezimiz günübirlik olup, otel konaklaması yoktur. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.  Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda TatilBudur.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TatilBudur.com'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda Tatilbudur.com'un her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Benzer Turlar