Kullanıcı Yorumları
7.2/10 İyi
Öne Çıkan Özellikler
 • Spa Merkezi
 • Tuz Odası
 • Tekerlekli Sandalyeye Uygun
Konum Bilgileri
Güre Afrodit Termal Otel Güre Mah Kaplıcalar Cad No:5 EDREMİT/ / Balıkesir
Mevkii: Güre
Denize Mesafe: 100 m.
Otogara Mesafe: 4 km.
Kampanyalar
Tatilbudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Tatilbudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Eylül Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler
SPA Merkezi(Tuz Odası spa merkezinin içinde olduğu için aktif değil) geçici bir süreliğine hizmet verememektedir. Türk Hamamı , Sauna ve  Masaj hizmetleri aktiftir.

 

 • Masaj *
 • Sauna *
 • Türk Hamamı

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri
Havuz ve Plaj

 

 • Kapalı Termal Havuz

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Covid-19 Tedbirleri

Tesisin "Güvenli Turizm Sertifikası" bulunmaktadır. 

SPA Bölümü geçici bir süreliğine hizmet verememektedir.

 

 • .
Konsept Özellikleri
Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (08:00 ile 10:30 saatleri arasında)(Açık Büfe)
 • Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)(Açık Büfe)
 • Çay Saati (16:00 ile 17:00 arasındadır.(Lobby) (Ücretsiz)
 • Kahvaltıda servis edilen natürel içme suları ikramdır. Diğer tüm içecekler ekstradır.
 • Kafeterya (08:00 ile 22.00 saatleri arasında)(Ücretli)Önemli Notlar

Oda Özellikleri

* Tesisin 132 odası mevcuttur.* Standart Odaları: 123 adetir.


* Engelli Odaları: 4 adettir.* Tüm odalarda özel mermer küvetler, merkezi yayınlı TV, merkezi ısıtma kalorifer, klima, buzdolabı, minibar, saç kurutma makinası, telefon ve balkonlu oda seçenekleri bulunmaktadır.


* Tesisimizde tüm odalarda 24 saat termal su kullanılmaktadır. Her odada mermerden yapılmış özel kaplıca küveti, kurna, duş mevcuttur. Küvet ve kurnadaki sıcak su termal, duş ve lavaboda kullandığımız su şebeke suyudur.

* Standart odalar double ya da twin yataktan oluşmaktadır. Standart  odalara ek yatak uygulamamız yoktur. Suit odalar 3 kişiliktir. Misafir talebine göre ilave ek yatak atılabilir.

Genel Özellikler

* Türk Hamamları; Saat 08.00 ile 15.00 arası bayanlara hizmet vermektedir, Saat 16.00 ile 21.00 arası baylara, Saat 21:00 ile 23:00 arasında ise karma olarak hizmet vermektedir. Türk hamamı ve termal havuzlar Bay-Bayan ve karma saatlerinde ücretsizdir. Masajlar extra ücrete tabidir.* Konferans Salonları: 150 kişilik çok amaçlı salon (Paris)
75 kişilik salon (Helen)
12 kişilik yönetim kurulu toplantı salonu mevcuttur.


* Wi-fi erişimi genel alanlarda mevcut olup odalarda mevcut değildir.

* Tesiste Masaj, Kese, Aroma Tedavi hizmetleri verilmektedir. Tesisimiz sağlık bakanlığından onaylı kaplıca ruhsatıyla hizmet vermektedir.

* TERMAL SUYUN ÖZELLİKLERİ VE BANYO KÜRÜ UYGULAMASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR: TC. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 10.04.2009  tarihli tıbbi değerlendirme Raporuna göre Güre kaplıcalarının termomineralli  su nitelliğinde olduğu belgelenmiştir. Banyo uygulamaları şeklinde; -        Kronik dönemdeki kas ve iskelet hastalıklarının tedavisinde yardımcı ve tamamlayıcı tedavi unsuru olarak - Ortopedik operasyonlar sonrası gibi uzun süre hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon - Cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla - Nörovejatatif distonu gibi genel stres bozuklarında - Spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi olarak -       Osteoporozda yardımcı tedavi olarak yararlanılmaktadır. Banyo kürü uygulamaları; - İdeal kür üç haftadır. Ancak yoğun zamanda 10 günlük hızlı kürlerde yararlıdır. - İlk banyoda 10 dakikadan fazla kalınmamalıdır. - Banyo sonrası en az 1 saat odada dinlenmeli ve vücut yavaşça soğutulmalıdır. - Güne en fazla 2 banyo önerilir. - Banyo arası dönemlerde günde en az 3 km yürüyüş önerilir. -        40 ∙ C kaynak çıkış sıcaklığı olan termal su,  başka su katılmadan odalarda hizmete sunulmuştur. *Potasyum iyonu 13.5 mg *Sodyum 279.703 mg *Kalsiyum 32.2 mg *Magnezyum 2.4 mg *Demir 0.124 mg *Alüminyum 2.88 mg

Güre Afrodit Termal Otel
Güre Afrodit Termal Otel