Tesiste Öne Çıkan Özellikler

 • Spa Merkezi
 • Çocuk Dostu
 • Aile Oteli
Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 15 gün kala hem de 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.

Konum Özellikleri

Mevkii: Güre
Denize Mesafe: 100 m.
Otogara Mesafe: 4 km.
Havaalanına Mesafe: 22 km.
Şehir Merkezine Mesafe: 15 km.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Masaj *
 • Türk Hamamı
 • SPA Merkezi(Tuz Odası spa merkezinin içinde olduğu için aktif değil) geçici bir süreliğine hizmet verememektedir. Türk Hamamı ve Masaj hizmetleri aktiftir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Kapalı Termal Havuz
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Tesisin "Güvenli Turizm Sertifikası" bulunmaktadır. 

  SPA Bölümü geçici bir süreliğine hizmet verememektedir.

 • .
Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri
 • Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında)(Açık Büfe)
 • Akşam Yemeği (18:00 ile 20:00 saatleri arasında)(Set Menü)
 • Kahvaltıda servis edilen natürel içme suları ikramdır. Diğer tüm içecekler ekstradır.
 • Kafeterya (08:00 ile 22.00 saatleri arasında)(Ücretli)Oda Özellikleri

* Tesisin 132 odası mevcuttur.* Standart Odaları: 123 adetir.


* Engelli Odaları: 4 adettir.* Tüm odalarda özel mermer küvetler, merkezi yayınlı TV, merkezi ısıtma kalorifer, klima, buzdolabı, minibar, saç kurutma makinası, telefon ve balkonlu oda seçenekleri bulunmaktadır.


* Tesisimizde tüm odalarda 24 saat termal su kullanılmaktadır. Her odada mermerden yapılmış özel kaplıca küveti, kurna, duş mevcuttur. Küvet ve kurnadaki sıcak su termal, duş ve lavaboda kullandığımız su şebeke suyudur.

* Standart odalar double ya da twin yataktan oluşmaktadır. Standart  odalara ek yatak uygulamamız yoktur. Suit odalar 3 kişiliktir. Misafir talebine göre ilave ek yatak atılabilir.

Genel Özellikler

* Türk Hamamları; Saat 08.30-15.00 arası bayanlara hizmet vermektedir Saat 16.00-22.00 arası baylara hizmet vermektedir. Türk hamamı ve termal havuzlar Bay-Bayan saatlerinde ücretsizdir. Masajlar extra ücrete tabidir.* Konferans Salonları: 150 kişilik çok amaçlı salon (Paris)
75 kişilik salon (Helen)
12 kişilik yönetim kurulu toplantı salonu mevcuttur.


* Wi-fi erişimi genel alanlarda mevcut olup odalarda mevcut değildir.* Tesis havuzları 21:00-23:00 arası karma hizmet vermektedir.

* Tesiste Masaj, Kese, Aroma Tedavi hizmetleri verilmektedir. Tesisimiz sağlık bakanlığından onaylı kaplıca ruhsatıyla hizmet vermektedir.

* TERMAL SUYUN ÖZELLİKLERİ VE BANYO KÜRÜ UYGULAMASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR: TC. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 10.04.2009  tarihli tıbbi değerlendirme Raporuna göre Güre kaplıcalarının termomineralli  su nitelliğinde olduğu belgelenmiştir. Banyo uygulamaları şeklinde; -        Kronik dönemdeki kas ve iskelet hastalıklarının tedavisinde yardımcı ve tamamlayıcı tedavi unsuru olarak - Ortopedik operasyonlar sonrası gibi uzun süre hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon - Cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla - Nörovejatatif distonu gibi genel stres bozuklarında - Spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi olarak -       Osteoporozda yardımcı tedavi olarak yararlanılmaktadır. Banyo kürü uygulamaları; - İdeal kür üç haftadır. Ancak yoğun zamanda 10 günlük hızlı kürlerde yararlıdır. - İlk banyoda 10 dakikadan fazla kalınmamalıdır. - Banyo sonrası en az 1 saat odada dinlenmeli ve vücut yavaşça soğutulmalıdır. - Güne en fazla 2 banyo önerilir. - Banyo arası dönemlerde günde en az 3 km yürüyüş önerilir. -        40 ∙ C kaynak çıkış sıcaklığı olan termal su,  başka su katılmadan odalarda hizmete sunulmuştur. *Potasyum iyonu 13.5 mg *Sodyum 279.703 mg *Kalsiyum 32.2 mg *Magnezyum 2.4 mg *Demir 0.124 mg *Alüminyum 2.88 mg

Güre Afrodit Termal Otel Hakkında Genel Bilgiler

Güre Afrodit Termal Otel, Balıkesir/Edremit/Güre bölgesinde bulunmaktadır.

Mevkii: Güre Denize Mesafe: 100 m. Otogara Mesafe: 4 km. Havaalanına Mesafe: 22 km. Şehir Merkezine Mesafe: 15 km.

Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir ve Spa Merkezi, Çocuk Dostu, Aile Oteli özellikleri ile misafirler tarafından tam not almaktadır. Güre Afrodit Termal Otel, yapılan anket sonuçlarına göre müşterilerden 10 üzerinden 7.2 puan aldı.