4 Ay Erteleme
Erken Rezervasyon ile 4 Ay taksit atlatma fırsatı Tatilbudur'da
TatilBudur'da Efsane Ağustos Fırsatları %50'ye varan indirimlerle başladı. Üstelik şimdi satın aldığınız rezervasyonunuzu ödemeye 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla başlayabilirsiniz.
8.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 600 TL Bankkart Lira Hediye! Üstelik peşin fiyatına 3 veya 8 taksit! Detaylar için tıklayınız!

Konum Özellikleri

Mevkii: Kemer Merkez
Havaalanı : 45 km 
Denize : 500 metre 
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • İnternet
 • Bebek Yatağı
 • Wi-fi
 • Bebek Sandalyesi
 • Açık Otopark
 • Heart De Maison; Havaalanına 45 km uzaklıktadır.

 • Çevrede gezilip görülecek yerler ise; Olimpos Antik Kent, Chimera Çıralı Yanartaş, Phaselis Antik Kent, Tahtalı Dağı Teleferik, Saklıkent kayak merkezi, Side Antik Tiyatro, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Patara Antik Şehri.

 • HeartDeMaison odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmemektedir. 

 • Bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve kullanılan koltuklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

 • Konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin, 1+1, 2+1 veya villa gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

 • Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi misafirin kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

 • Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

 • Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis sorumlu değildir.

 • Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

 • Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta ve cep telefonu bilgisi paylaşmanız sizi kusursuz karşılayabilmemiz ve gelmeden önceki soru ve taleplerinizi yanıtlayabilmemiz için çok önemlidir. Ulaşılamayan e posta ve telefon numaralarından kaynaklanacak aksaklıklardan tesis ve yönetimimiz sorumlu değildir.

* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Sadece Oda hizmeti sunulmaktadır.Tum mutfak arac ve gerceleri odada mevcuttur.

Heart De Maison Hakkında Genel Bilgiler

Heart De Maison, Antalya/Kemer/Kemer Merkez bölgesinde bulunmaktadır.

Havaalanı : 45 km  Denize : 500 metre 

Sadece Oda, İadesiz Sadece Oda konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir .