Kampanya Şartları

·  28 Mayıs 2024 ve 15 Temmuz 2024 23.59 tarihleri arasında Hepsipay anlaşmalı sitelerde Hepsipay ile yapacağın her alışverişte %10, toplam 500 TL Hepsipara kazanma şansını kaçırma!

· Bir Hepsipay müşterisi kampanya dönemi boyunca Hepsipay anlaşmalı üye işyerlerinde Hepsipay ile öde seçeneği ile yaptığı tüm alışverişlerde toplam en fazla 500 TL Hepsipara kazanabilir.

· Kampanya, Hepsipay ile öde altında sunulan “Kayıtlı kartların ile peşin / taksitli öde” , “Hepsipay bakiyen ile öde”, “Alışveriş kredisi ile öde” ödeme yöntemlerinin hepsinde geçerlidir.

· Kampanyaya Hepsiburada’da yapılan alışverişler dahil değildir.

Kampanya dahilinde kazanılan Hepsiparalar, 30 Temmuz 2024 tarihinde, 23:59’a kadar yatırılacaktır. 

·  Kullanılmayan Hepsiparalar 15 Ağustos 2024 23:59 tarihinde, otomatik olarak silinecektir.

· TatilBudur’dan yapılan alışverişlerde kazanılan Hepsiparalar, otelden check out yapıldığı tarihten sonraki ilk Pazartesi günü yüklenir. Kullanılmayan Hepsiparalar yükleme yapıldığı tarihten 15 gün sonra silinecektir.

· Kampanyaya ek olarak; Hepsipay ile yapılan harcamalarda Hepsiburada Premium üyeliğine özel %3 Hepsipara kazanımı olacaktır. Kazanılacak Hepsipara maksimum 20 TL’dir.

· Kampanya, Hepsipay’in Tatilbudur ile yaptığı diğer kampanyalarla birleştirilebilir.

· Kazanılan Hepsiparalar Hepsipay anlaşmalı üye işyerlerinde Bakiye ile öde özelliği ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.

· İptal/iade olan siparişlerden Hepsipara kazancı sağlanmamaktadır.

· Kuponlar ve indirimler hiçbir koşulda nakde çevrilemez.

· Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan Hepsipara'lar haber vermeden iptal edilebilir.

· D-Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.(Hepsipay) kampanya koşullarını ve kampanya süresi değiştirme hakkını saklı tutar.

· Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.