Konum Bilgileri
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Kasım Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Önemli Notlar


İstanbul‘un en canlı iş ve ticaret merkezi Şişli’nin tam kalbinde bulunan Holiday Inn Şişli, iş dünyasının önde gelen firmalarının yer aldığı plazaların merkezindeki cazip konumu ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı’na 19 km. uzaklıkta olan otelimiz, şehrin dört bir yanına rahat ve hızlı ulaşım sağlayan metro dahil tüm toplu taşıma araçlarına da yalnızca yürüyüş mesafesindedir. Bu ulaşım kolaylıkları sayesinde de özellikle yoğun şehir trafiğinden sıkıntı duyan iş dünyası için mükemmel bir seçenektir. Şehrin eğlence hayatının yoğunlaştığı Taksim ve Nişantaşı gibi semtlere ve tüm gözde alışveriş merkezlerine de yakın olan Holiday Inn Şişli, sadece iş dünyası için değil aynı zamanda turistik açıdan da İstanbul’u merak eden misafirlerimiz için son derece uygun bir konumdadır.

Sevgililer Günü

*Odada içecek ikramı

*Odada pasta veya meyve ikramı

*Saat 15:00 e kadar Geç Çıkış opsiyonu

*İsteyen Misafirlere Oda da Kahvaltı Servisi

*Otelin Uygunluğuna bağlı bir üst kategori odaya ücretsiz upgrade 

*Otel içi Extra harcamalar da % 20 indirimHoliday Inn Şişli