4 Ay Erteleme
Erken Rezervasyon ile 4 Ay taksit atlatma fırsatı Tatilbudur'da
TatilBudur'da Efsane Mayıs Fırsatları %50'ye varan indirimlerle başladı. Üstelik şimdi satın aldığınız rezervasyonunuzu ödemeye 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla başlayabilirsiniz.

Konum Özellikleri

Konum Özellikleri
Mevkii: Sığacık
Denize Mesafe(Araç İle) : 5 km
Otogara Mesafe: 5 km
Havaalanına Mesafe: 60 km
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
Genel Özellikler

IYONYA. Antik çağda felsefenin coğrafyası. Felsefenin kurucularından yedi bilgenin ve felsefenin doğduğu topraklar. EPHESUS´ lu (Efes) HERAKLEİTOS´ un ve KLAZOMENAI´ li (Urla) ANAKSAGORAS´ ın doğum yerleri. Birbirinden önemli 11 antik kentin yer aldığı, tarihi ve doğası ile eşsiz, doyumsuz bir coğrafya.Ve bu coğrafyanın en güzel, en şirin sahil kasabası SLOW CITY Sığacık´ da, surlarla çevrili Kaleiçi Mahallesinde yer alan bir otel : ION SLOW CITY HOTEL.Adını tüm bu özelliklerden alan bir otel. Bir otel değil aslında. SAKİN BİR SAHİL KASABASINDAKİ EVİNİZ. Başınızı dinlemek, kentin kaosundan uzaklaşmak, huzurlu birkaç gün geçirmek için bir kaçış mekanı.Otelin yedi odası da adlarını bu coğrafyadaki antik Yunan kentlerinden almış ve hepsi de ayrı renkler ile bezenmiş: Canlı, neşeli Akdeniz renkleri. Keyfiniz, anılarınız, ruhunuz, belleğiniz nasıl isterse öyle hatırlayın: İster PEMBE ODA diye anımsarsınız, ister TEOS diye. Ama nasıl adlandırırsanız adlandırın her oda sizi sımsıcak kucaklayacak.

Deniz ve Havuz Özellikleri

Tesise yakın özel halk plajı ve TesislerAkkum Halk Plajı ve Özel Beachler 1 km mesafededir.Akarca Plajı ve Beachlere 1,5 km mesafededir.

Konsept Özellikleri

Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekteyiz.Oda Kahvaltı Konsepti;Kahvaltı (08:30 - 11:00 saatleri arasındadır.)

Oda Özellikleri

Tüm odalarımız adlarını antik Yunan kentlerinden almış olup, hepsi de ayrı canlı, neşeli Akdeniz renkleri ile bezenmiştir. Her banyoda buklet setleri ve saç kurutma makinası mevcuttur.Odalarımızda ücretsiz ikramlarımız olup, ücretli mini bar hizmeti mevcuttur.Odalarımız tek kişilik oda 15 m2, çift kişilik oda 20 m2 ve üç kişilik odamız 25 m2 büyüklükte olup, bahçe ve kale içi sokak manzaralıdır.

  • Wi-fi
  • Su
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Sadece Oda ve Oda Kahvaltı Konsepti Özellikleri

Sadece Oda ve Oda Kahvaltı Konaklaması mevcuttur


 

* İon Slow City yetişkin oteli olup, 10 yaş altı çocuk kabul edilmemektedir.

* Odalar 20-25 m2 arasında olup, her odamız bir İYON şehrinin adını almaktadır. Modern mimari dokunuşları ile siz değerli misafirlerimizin konforlu, huzurlu ve rahat bir tatil geçirebilmeniz için renk armonisi ile dizayn edilerek ikram özellikleri ile hizmetinizdedir.

* TEK KİŞİLİK ODA ;LEBEDOS (GÜMÜLDÜR/ÜRKMEZ)- Oda Tek Kişiliktir. - 1 Single Yataklı Oda Tipidir. - Oda Üst Kattadır.

* İKİ KİŞİLİK ODA: ERYTHRAI (ÇEŞME/ILDIR) - Oda 2 Kişiliktir. - 1 Double Yataklı veya 2 Single Yataklı Oda Tipidir. - Oda Giriş Kattadır.

* İKİ KİŞİLİK ODA: PHOKAIA (FOÇA) - Oda 2 Kişiliktir. - 1 Double Yataklı Oda Tipidir. - Oda Giriş Kattadır.

* İKİ KİŞİLİK ODA:: TEOS (SEFERİHİSAR/SIĞACIK) - Oda 2 Kişiliktir. - 1 Double Yataklı Oda Tipidir. - Oda Üst Kattadır.

* İKİ KİŞİLİK ODA: EPHESUS (SELÇUK/EFES) - Oda 2 Kişiliktir. - 1 Double Yataklı veya 2 Single Yataklı Oda Tipidir. - Oda Üst Kattadır.

* ÜÇ KİŞİLİK ODA:  KLAZOMENAI (URLA/LİMONTEPE) - Oda 3 Kişiliktir. - 1 Double + 1 Single Yataklı veya 3 Single Yataklı Oda Tipidir. -Oda Giriş Kattadır.

ÜÇ KİŞİLİK ODA : PRIENE (SÖKE/GÜLLÜBAHÇE) - Oda 3 Kişiliktir. - 1 Double + 1 Single Yataklı veya 3 Single Yataklı Oda Tipidir. - Oda Üst Kattadır.
İon Slow City-Adult Only (+12) Hakkında Genel Bilgiler

İon Slow City-Adult Only (+12), İzmir/Seferihisar/Sigacık bölgesinde bulunmaktadır.

Konum Özellikleri Mevkii: Sığacık Denize Mesafe(Araç İle) : 5 km Otogara Mesafe: 5 km Havaalanına Mesafe: 60 km

Oda Kahvaltı, Sadece Oda konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir .