Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 9 Gece, 10 Gün
 • Korfu-Bari-Venedik-Pire-Kuşadası-İstanbul
İstanbul Hareketli Msc Splendida ile Ege Adriyatik Turu 9 Gece 10 Gün TCR001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.Gün İstanbul
Gemimiz Türkiye'de İstanbul limanından hareket ederek saat 23:00'de Yunanistan yolculuğuna başlar.
Akşam yemeği ve konaklama gemide olacaktır.

2.Gün Denizde Seyir
Denizde geçireceğiniz bu zamanda MSC SPLENDIDA size birçok alternatif sunuyor olacak. Dileyenler geminin açık ve kapalı havuzlarından ve jakuzilerinden faydalanabiliyor. Dileyen misafirlerimiz çeşitli müzikli eğlencelerden faydalanabilirler. Akşam yemeği ve konaklama gemide olacaktır.

3.Gün Korfu
MSC SPLENDIDA saat 13:00'te Korfu limanına varacaktır. Öğle yemeğinden sonra yolcularımızın burayı ziyaret etmek için kişisel zamanları olacaktır. Korfu, Yunanistan'ın kuzeybatısında, Akdeniz'in bir kolu olan İyon Denizi'nde bir adadır. Tarihi M.Ö. 730 yıllarına kadar uzanan ve tarihi boyunca birçok devletin egemenliğinden dolayı birçok farklı kültürün bir arada yaşadığı bir yerdir. Özellikle sanat, mimari, mutfak, tarihi ve kültürel özellikler açısından kozmopolit bir yapıya sahiptir. Bu tarihi şehri gezmeye ilk olarak Korfu Kasabası'ndan başlayabilirsiniz. Venedik mimarisinin hakim olduğu bölgede Orta Çağ'dan kalma birçok sokak ve tarihi dokuya sahiptir. Korfu Kasabasında ziyaret edilecek tarihi yerler, Esplanade Parkı, Eski Kale Kalesi ve St. Michael Sarayı ve St. George Kilisesi'dir. Ayrıca Korfu'nun en ünlü yeri olan Canal d'Amor, Achilleion Sarayı ve Pantokrator Manastırı da görülmesi gereken yerler arasındadır.Ayrıca Korfu sahilini tercih etmek isteyenler Paleokastritsa Plajları, Glyfada veya La Grotta Plajı'na gidebilir ve güney İtalya'nın pırıl pırıl sularının tadını çıkarabilirler. Gemimiz akşam saat 21:00'de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide yapılacaktır. Daha sonra dileyenler geminin açık ve kapalı havuzlarından ve jakuzilerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz çeşitli müzikli eğlencelerden faydalanabilirler.

4.Gün Bari
MSC Opera, Bari limanına saat 07:00'de varacaktır. Kahvaltıdan sonra yolcularımızın burayı ziyaret etmek için kişisel zamanları olacaktır. Puglia bölgesinin başkenti Güney İtalya'nın eteklerinde yer alan Bari, İtalya'nın en eski şehirlerinden biri olarak öne çıkıyor. Genel olarak bakıldığında büyüleyici geçmişi nedeniyle tarihe daha fazla ilgi duyan turistlerin gözde şehirlerinden biri de Bari diyebiliriz. Misafirimiz Bari'nin tarihi geçmişini deneyimlemek için San Nicola Bazilikası, Norman-Swabian Kalesi, San Sabino Katedral Bazilikası, Piazza Mercantile, Piazza del Ferrarese, Via Sparano da Bari, Petruzzelli Tiyatrosu, Bari Metropolitan Sanat Galerisi'ni ziyaret etmelidir. Ayrıca Bari sahilini tercih etmek isteyenler Beach of the Lido San Francisco'ya gidebilir ve güney İtalya'nın berrak sularının keyfini çıkarabilirler. Gemimiz akşam saat 14:00'de limandan ayrılacaktır Akşam yemeği ve geceleme gemide yapılacaktır. Daha sonra dileyenler geminin açık ve kapalı havuzlarından ve jakuzilerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz çeşitli müzikli eğlencelerden faydalanabilirler.

5.Gün Trieste (Venedik)
MSC SPLENDIDA saat 09:00'da Trieste (Venedik) limanına varacaktır. Kahvaltıdan sonra yolcularımızın burayı ziyaret etmek için kişisel zamanları olacaktır. Triste kültürü, mimarisi ve inanılmaz doğasıyla büyüleyici bir şehir. Konumu itibariyle Akdeniz'e açılan bir kapı konumundadır. Sonuç olarak çevresindeki birçok farklı kültürden etkilenmiş ve bunun sonucunda zengin bir kültür ortaya çıkmıştır. Kentte ilk görülmesi gereken yerler Piazza Unita Binası, Miramare Kalesi, San Guisto Bazilikası, Civica Müzesi, Borgo Teresiano ve Carsa Triestino Doğal Alanı. Ayrıca Piazza dell'Unità d'Italia, Canale Grande, Castle Hill ve Santa Maria Maggiore, Revoltella Civic Museum ve Giant Grotto gezilecek yerler olarak tavsiye edilir. Gemimiz akşam saat 19:00'da limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide yapılacaktır. Ardından dileyenler duty free mağazalarından alışveriş yapabilir, kumarhanelerde şansını deneyebilir ya da onlarca barda icra edilecek farklı müzik ve eğlencelerden faydalanabilir. Gün boyu farklı yemek alternatifleri sizleri bekliyor.

6.Gün Denizde Seyir
Denizde geçireceğiniz bu zaman aralığında MSC SPLENDIDA size birçok alternatif sunuyor olacak. Dileyenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden ve güneşlenme alanlarından faydalanabiliyor. Dileyenler duty free mağazalarından alışveriş yapabilir, kumarhanelerde şansını deneyebilir ya da onlarca barda icra edilecek farklı müzik ve eğlencelerden faydalanabilir. Gün boyu farklı yemek alternatifleri sizleri bekliyor.

7.Gün Katakolon (Olimpiya)
Costa Fortuna saat 08:00'de Katakolon limanına varacak. Kahvaltıdan sonra yolcularımızın burayı ziyaret etmek için kişisel zamanları olacaktır. Katakolon'dan inen yolcularımızı şehrin en ünlü caddeleri olan Praxitelli ve Kondily karşılıyor. Daha sonra Katakolon'da vakit geçirecek olan yolcularımızın Pontikokastro (Pontikon Kalesi buradadır ve bu kale Bizans döneminden kalma tarihi mimari eserlerden biridir), Skafidia Manastırı ve Mercouri Fabrikasını ziyaret etmeleri önerilir. Yunan sahillerinin berrak sularında vakit geçirmek isteyenlerin Spinaza Plajı veya Katakolo Plajı'na gitmeleri tavsiye edilir. Olimpia Antik Kent Merkezi'ne gitmek isteyenler için 35 kilometrelik bir mesafe var ve oraya giden minibüsler Katakolon'dan hareket ediyor. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Olympia, M.Ö. 776'dan beri Antik Yunanistan'ın baş tanrısı Zeus adına düzenlenen Olimpiyat Oyunlarının merkezi olmasıyla ünlü bir şehir. Olympia'da ziyaret edilmesi önerilen yerler arasında Arkeoloji Müzesi, Arşimet Müzesi, Antik Olimpiyat Oyunları Müzesi ve Nikolopoulos Andritsena Kütüphanesi yer almaktadır. Gemimiz akşam saat 18:00'de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide yapılacaktır. Ardından dileyenler duty free mağazalarından alışveriş yapabilir, kumarhanelerde şansını deneyebilir ya da onlarca barda icra edilecek farklı müzik ve eğlencelerden faydalanabilir. Gün boyu farklı yemek alternatifleri sizleri bekliyor.

8.Gün Pire
MSC SPLENDIDA saat 08:00'de Pire limanına varacaktır. Kahvaltıdan sonra yolcularımızın burayı ziyaret etmek için kişisel zamanları olacaktır. Atina ile bütünleşmiş canlı ve büyük bir şehir olan Pire, Yunanistan'ın en büyük limanıdır. Antik Yunan Medeniyetlerinin en güçlü simgesi olan Pantheon, Akropolis üzerinde yer almaktadır. Daha aşağılarda tavernaların ve alışveriş merkezlerinin yer aldığı Plaka'da gece ve gündüzün ritmini yakalamak mümkün. Yolcularımız Pire'ye 45 dakika uzaklıkta bulunan Atina'ya giderek keyifli bir yolculuğa başlayabilirler. Atina'ya geldiğinizde Atina'nın tarihi zenginliğini oluşturan Akropol, Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento Binası, Syntagma - Omonia Meydanları, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadı, Panepistimiou Bulvarları, Milli Kütüphane ve Akademi Üniversitesi gibi yerler görülmeye değer yerlerdir. Gemimiz akşam saat 20:00'de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide yapılacaktır. Ardından dileyenler duty free mağazalarından alışveriş yapabilir, kumarhanelerde şansını deneyebilir ya da onlarca barda icra edilecek farklı müzik ve eğlencelerden faydalanabilir

9.Gün Kuşadası
Costa Fortuna, saat 07.00'de Valletta limanına varacak. Kahvaltıdan sonra yolcularımızın burayı ziyaret etmek için kişisel zamanları olacaktır. Türkiye'de Aydın ilinin bir ilçesi olan Kuşadası, yaz tatili denilince akla ilk gelen yerlerden biridir. Kuşadası'nda ziyaret edilmesi önerilen tarihi yerler arasında Efes Antik Kenti, Güvercinada Kalesi, Sevda Tepesi, Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı bulunmaktadır. Ayrıca yolcularımız Kuşadası Çarşısı'nı ziyaret ederek simgeleşmiş yerleri görebilir, hediyelik eşya alışverişi yapabilir ve geleneksel Türk yemeklerini yeme fırsatı bulabilirler. Ayrıca Ege'nin pırıl pırıl denizinin tadını çıkarmak isteyen misafirler Güzelçamlı Venüs Plajı, Kuştur Plajı
veya Sevgi Plajı'nı ziyaret etmelidir. Gemimiz akşam saat 15:00'de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide yapılacaktır. Ardından dileyenler duty free mağazalarından alışveriş yapabilir, kumarhanelerde şansını deneyebilir ya da onlarca barda icra edilecek farklı müzik ve eğlencelerden faydalanabilir. Gün boyu farklı yemek alternatifleri sizleri bekliyor.

10.Gün İstanbul
Türkiye'de yerel saatle 10:00'da İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.

KONAKLAMA OTELİ Balkonlu Bella
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Liman vergileri.
Gemide kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar.
Gemide eğlence ve gösteriler.
Fitness ve Spor Salonu kullanımı.
Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası).
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Seyahat sağlık sigortası
Servis ücreti (Günlük kişi başı 12€)(Rezervasyon sırasında eklenir.)
Kara turları
Güzellik merkezi ve SPA
Kişisel harcamalar
Vize bedeli ve yurtdışı çıkış harcı
İçecekler (Açık büfedeki otomatlarda ücretsizdir.)

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Atina Balkonlu Fantastica Kabin
Vize Bilgileri

Yunanistan Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Banka Cüzdanı
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

İstanbul Hareketli Msc Splendida ile Ege Adriyatik Turu 9 Gece 10 Gün TCR001