İsviçre Fransa Almanya Turu Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 Gece 8 Gün

Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 7 Gece, 8 Gün
 • Strazburg (4) Zurih(2) Cenevre (1)
İsviçre Fransa Almanya Turu Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 Gece 8 Gün Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1. GÜN: İSTANBUL – BASEL – STRAZBURG 
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde 04:00'te Türk Havayolları Kontuarı önünde buluşma. Check-in İşlemlerinin ardından TK 1923 sefer sayılı Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 07:30’de Basel’e hareket. Saat 09:40’da Basel’e varış. Varışımızın ardından Pasaport kontrolünü takiben bizi bekleyen otobüslerimiz ile Panoramik Basel şehir turumuzu yapacağız. Basel Manastırı, Hotel Les Trois Roi, Marktplatz görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Strasbourg’a hareket. Arzu eden misafirler yol üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleneceği Mulhouse Turu’na katılabilirler. Turumuzun ardından Strasbug’a hareket ve Strazburg panoromik turumuzda Orta Çağ’dan kalma Alsace evlerinin bulunduğu Petit France (küçük Fransa), 14.yüzyılın başında inşa edilmiş kapalı köprüler Ponts Couverts ve muhteşem fotoğrafların çekildiği Vauban Barajı, Kammerzell Evi, Strazburg Notre Dame Katedrali, Rohan sarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Strazburg otelimize hareket. Geceleme Strazburg otelimizde.

Extra Tur : Mulhouse Turu : Kişi Başı 45 Euro 
Mulhouse, Almanya ve İsviçre sınırına yakın, Strasbourg'dan sonra bölgenin ikinci en büyük şehri. “Fransız Manchester” lakaplı Büyük bir sanayi şehri olan Mulhouse, aynı zamanda da müzeleri ile ünlüdür. 16.yüzyıl yapısı olan ve Rhenish Rönesans tarzında inşa edilmiş Hôtel de Ville, 19.yüzyılın ortalarında oluşturulan ve birçok sanayi kentinde işçi mahallelerine ilham veren İşçi Mahallesi, Nouveau Quartier'de yer alan ve yine 19.yüzyılda yapılmış Place de la Bourse ve Société Industrielle de Mulhouse binası görülecek yerler arasındadır.

2. GÜN:  STRAZBURG 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Masal Alcase Colmar Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından Strazburg otelimize hareket. Geceleme Strazburg otelimizde.

Extra Tur : Masal Alcase Köyleri ve Colmar Turu : Kişi Başı 60 Euro
Favori Fransız köyü olarak seçilen  Eguisheim’ de Ortaçağ atmosferini yaşıyoruz. Ardından Colmar’a hareket. Alsas Şarap Başkenti olarak anılır. Küçük Venedik anlamına gelen “Petite Venice”  görülecektir. Baharda çiçeklere bürünürken, yazın üzümler, sonbaharda ise kızıl renkli yapraklar ile şenleniyor. Colmar sokaklarında dolaşırken rengarenk evler ve toprak saksılardan sarkan pembe ve kırmızı çiçekler, arnavut kaldırımlı sokakları, dört bir tarafından akan su kanallarıyla büyülü bir atmosfere sahip Colmar şehri bizlere muhteşem bir deneyim yaşatacak. Ardından tarihi mimarisinden dolayı popüler bir turistik bölge olan Riquewihr’i ziyaret edeceğiz. köyde üretilen Riesling ve diğer harika şaraplar ile de ünlüdür. Resmi olarak Fransa'nın en güzel köylerinden biridir.

3. GÜN:  STRAZBURG 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Baden-Baden ve Heidelburg Turu’na katılabilirler. Turumuzun ardından Strazburg otelimize hareket. Geceleme Strazburg otelimizde.

Extra Tur : Baden-Baden ve Heidelburg Turu : Kişi Başı 65 Euro
Almanya - Fransa sınırına yakın, Avrupa’nın büyük kaplıca şehirleri altında UNESCO Dünya mirası parçası olmuştur.Avrupa’nın en meşhur kumarhanesi de bu şehirdedir. Ünlü Rus yazar Dostoyevski’nin Kumarbaz isimli romanı bu şehirde geçmektedir. Yeşil doğası, termalleri, kaplıcaları, wellness otelleri, tarihi yapıları, sessiz ortamı ve lüks casinoları ile Almanya’nın karaormanları bölgesinde kurulan şehri aynı zamanda Ren Nehri ve Murg vadisi ise doyumsuz manzaraları olan bir Alman kasabasıdır. Heidelburg da ise  Almanya'nın en eski üniversitesini, Heidelberg Kalesi'ni, Heidelberg Protestan Kilisesi'ni, belediye binasın ve eski köprüsü görelecektir.  Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

4. GÜN:  STRAZBURG 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Saarbrücken Turu’na katılabilirler.Turumuzun ardından Strazburg otelimize hareket. Geceleme Strazburg otelimizde.

Extra Tur : Saarbrücken Turu : Kişi Başı 45 Euro
Saray ve Schlossplatz meydanı gibi barok yapılar şehrin 18. yüzyıldaki en parlak dönemine tanıklık ederken, Ludwigskirche kilisesi Almanya'nın en saf ve en güzel barok kiliselerinden biri olarak kabul ediliyor. Diğer ilgi çekici yerler arasında Neo-Gotik Belediye Binası, madencilik merkezi ve St. John Kilisesi bulunmaktadır. Butikleri, bistroları ve pitoresk dar sokaklarıyla St. Johanner Markt meydanı, Saarbrücken'in kalbi ve ruhudur.Ludwigskirche Kilisesi , Saarbrücken Kalesi ,St Johanner Markt Meydanı, Belediye Binası  görülecek yerler arasındadır.

5. GÜN:  STRAZBURG – ZURIH
Sabah kahvaltısının ardından Zurih’e hareket. Dünyanın refah düzeyi en yüksek şehirleri arasında ilk sıralarda yer alır Zürih. Bahnhofstrasse, Grossmünster (Great Minster), Fraumünster Kilisesi (Church of Our Lady) görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Zurih otelimize transfer. Geceleme Zurih otelimizde.

6. GÜN:  ZURIH
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile extra olarak düzenlenecek Luzern Turu’na katılabilirler. Turumuzun ardından Strazburg otelimize hareket. Geceleme Zurih otelimizde.

Extra Tur : Luzern Turu : Kişi Başı 55 Euro
Ünlü şair Alexander Dumas’ın “İsviçre bir istiridye ise Luzern onun içindeki incidir” dediği Luzern’e geçiyoruz. Kuğuların yüzdüğü gölde 1333 yılında tahtadan yapılmış sardunyalarla süslü, üzerinde 100’e yakın yağlı boya resmin sergilendiği Chapel Köprüsü, , Fransız Devrimi sırasında hayatlarını kaybeden İsviçreli paralı askerler anısına tasarlanmış mızrak yarası almış aslan figürlü heykel, son olarak Reuss Nehri görülecek yer arasındadır.

7. GÜN:  ZURIH – BERN – CENEVRE 
Sabah Kahvaltısının ardından Bern’e hareket. Keyifli bir yolculuk sonrası Unesco tarafından Dünya Mirası listesine alınmış olan Orta Çağ izlerini taşıyan Bern şehir merkezine varış. Takiben Bern şehir turumuza başlıyoruz. Saat kulesi, Avrupa’nın en büyük kapalı alışveriş alanı olarak adlandırılan eski şehir, Einstein'ın Evi, Tarih Müzesi, Parlemento binası ve meydanı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Meşhur faytonlar ile tur yapabilirsiniz. Bern Kenti'nin değişik yerlerine yayılmış 100'ün üzerinde fıskiye vardır. Bunların her biri şehrin tarihinde yatan bir olayı ve kahramanını anlatır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve Geceleme Cenevre'de otelimizde.

8. GÜN: CENEVRE– BASEL -  İSTANBUL
Sabah kahvaltısın ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte Basel Havalimanına hareket. Yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Lozan- Ouchy- Montrö ve Chillon Şatosu turuna katılabilirler. Tur sonrasında Basel Havalimanı’na hareket. Türk Havayolları tarifeli seferi TK 1926 ile 18:55 İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat 23:05’te varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki seyahatlerinizde tekrar görüşmek dileği ile.

Extra Tur : Lozan - Ouchy- Montrö ve Chillon Şatosu Turu : Kişi Başı 30 Euro
1923 yılında Barış Antlaşmasının imzalandığı İsviçre'nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu (Dışarıdan) görülecek yerler arasındadır

Bu Turumuz İçin Extra Avantajlar;
6’lı Paket Tur : 300 EURO  Yerine 240 EURO (Sadece satıl esnasında alınması durumunda geçerlidir.)

Extra Tur : Mulhouse Turu : Kişi Başı 45 Euro 
Extra Tur : Masal Alcase Köyleri ve Colmar Turu : Kişi Başı 60 Euro
Extra Tur : Baden-Baden ve Heidelburg Turu : Kişi Başı 65 Euro
Extra Tur : Saarbrücken Turu : Kişi Başı 45 Euro
Extra Tur : Luzern Turu : Kişi Başı 55 Euro
Extra Tur : Lozan - Ouchy- Montrö ve Chillon Şatosu Turu : Kişi Başı 30 Euro

KONAKLAMA OTELİ 3* ve 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(İstanbul HL)-BASEL(BSL) -İstanbul(İstanbul HL)- arası uçak 
Basel, Strazburg, Zurih, Bern,Cenevre panoramik şehir turları,
3*4* oteller kategorisinde Strazburg 4 Gece, Zurih 2 Gece, Cenevre 1 Gece toplam 7 gece konaklama, 
Sabah kahvaltıları, 
Alan- Otel- Alan transferleri, 
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                         : 150.-TL
Vize Ücreti İstanbul                           : 170.-Eur
Vize ücreti İzmir Ankara                        : 185.-Eur
Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)        : 15.-Eur
Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)       : 30.-Eur
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Şehir ve otel vergileri
Programda belirtilen extra turlar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Basel 3* ve 4* Oteller

Benzer Turlar

İsviçre Fransa Almanya Turu Türk Havayolları ile Kurban Bayramı Özel 7 Gece 8 Gün