Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 4 Gece, 5 Gün
 • 01 MAYIS ÖZEL
İtalya Fransa Turu 1 Mayıs Hareket Türk Havayolları İle Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.Gün İstanbul -Touluse-Nimes
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava yolları Kontuarı önünde Saat 05:30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın Tarifeli Seferi  TK1803 ile saat 08:30’da Touluse’ a hareket ediyoruz. Yerel saat ile  11:10’ da Touluse’a varış saatimiz.Bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile  Touluse şehir turumuza başlıyoruz.UNESCO Miraslar Listesi’ne alınan Avrupa’nın en büyük Romanesk yapı Roma mimarisinin şaheseri olarak adlandırılan Aziz Sernin Bazilikası’nı geziyoruz., Toulouse’ın en eski yapılarından biri olan, Rönesans saray mimarisinin en seçkin örneklerinden olan Hotel d’Assezat , Toulouse şehrinin kalbi Capitole de Toulouse (Belediye Binası), Garonne nehir üzerinde bulunan aslan silüetini temsil eden Pont Neuf Köprüsü, ilgi çekici mimarisi ile Fransa’nın ulusal anıtların biri olan ve Toulouse Katedrali olarak da bilinen Azizi Etienne Katedrali, duvar resimleri ve süslemeleri ile eşsiz bir iç mimari örneğine sahip Jakoben Manastırı (Ensemble Conventuel des Jacobins) görüldükten sonra serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile Carcassonne Extra Turumuzu gerçekleştireceğiz. Ardından Nimes’e hareket.Nimes Panoramik Şehir turumuzda  Maison Carrée, Nîmes Arena,Tour Magne,Place aux Herbes ve Nimes Katedrali Görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Carcassonne Extra Turu: Kişi Başı 60 Eur
UNESCO dünya listesinde bulunan 52 kule çift surla çevrili 3 km lik Avrupa’nın en büyük kalesi olan tarihi Orta Çağ şehri Carcassone’yi keşfediyoruz.

2.Gün  Nimes - Marsilya
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pont Du Gard Turuna katılabilrler. Ardından Marsilya’ya hareket ediyoruz.Şehir Turumuzun ardından serbest zaman.Dileyen Misafirlerimiz ile ise  Aix En Provence Turumuza katılabilirler.Rehberimizin belirteceği saatte Marsilya’ya hareket ediyoruz.Varışımız ile birlikte Marsilya panoramik şehir turunda; 19. yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman ve Marsilya katedrali görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize transfer.Dileyen Misafirlerimiz  rehberimizin düzenleyeceği extra Aix En Provence Turuna katılabilirler.Geceleme Otelimizde.

Extra Tur : Pont Du Gard Extra Tur : Kişi Başı 60 Eur
Antik mimarinin gerçek bir başyapıtı olan Pont du Gard su kemeri, bölgedeki en güzel Roma yapılarından biri olup 2000 yıldan fazla tarihe sahiptir

Extra Tur : Aix En Provence Extra Tur : Kişi Başı 60 Eur
Lavantalar diyarı Aix En Provence M.Ö 123 yılında Romalılar tarafından kurulmuş,1487 yılında Fransaya katılmış ve Provencenin başkenti olmuştur. Cezanne’ın ve Picasso’nun tablolarına ilham veren şehirde Dört Yunus Çeşmesi, Rahipler Çeşmesi, Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau görülecek yerler arasıdadır.
 
3.Gün Marsilya-Nice
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Nice’e hareket ediyoruz.Varışımız ile Birlikte Nice şehir Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yayasokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı görülecek yerler arasındadır.Serbest zaman ardından otelimize transfer.Dileyen Misafirlerimiz ise rehberimizin düzenleyeceği St Tropez - Paul De Vence & Cannes Extra Turuna Katılabilirler.Geceleme Nice’te otelimizde.

Extra Tur :  Saint Paul De Vence -Cannes - St Tropez Extra Turu : Kişi Başı 70 Eur
Muhteşem manzaralara nazır bir tepede yer alan ve tam bir orta çağ mimarisine sahip olan Saint Paul De Vence köyünün ortasında 1615 yılından kalma tarihi çeşme yer almaktadır. Çeşmeyi merkez alarak birbirine bağlayan dar sokaklardaki taş binalarda, ünlü ressamların prodüksiyonlarının satıldığı resim galerileri, bölgeye has zeytinyağı, lavanta, sabun ve el işi dükkanları yer alıyor. St. Paul De Vence‘de gerçekleştireceğimiz keyifli çevre gezisi ardından turumuzun son ziyaret noktası olan Cannes‘a hareket ediyoruz. Yaz aylarında düzenlenen Cannes Film Festivali’ne ev sahipliği yapması sayesinde, Fransız Rivierası‘nın en ünlü ve önemli şehri Cannes, Avrupa‘nın en gözde, en çekici ancak buna karşın en pahalı ve lüks tatil mekanlarındandır. Pırıl pırıl bir denize ve altın rengi kumsallara sahip olan Cannes‘da gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında ilk olarak kentin ilk yerleşim yeri olan eski şehri göreceğiz. Eski şehrin dar ve dolambaçlı ve trafiğe kapalı sokaklarında gerçekleştireceğimiz yürüyüş esnasında hediyelik eşya dükkanlarını görme ve alışveriş yapma şansımız olacak. Cannes sahili boyunca uzanan ve birçok lüks restaurant, mağaza ve otele ev sahipliği yapan La Croissette Bulvarı ve Meynadier Sokağı gezimiz esnasında başlıca göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuzun ardından 1950’lerde Brigitte Bardot’un ‘Ve Tanrı Kadını Yarattı’ filmi ile Avrupa’nın ilgisini üstüne çektikten sonra, sosyetenin göz bebeği olan Saint-Tropez'e hareket ediyoruz.Şehir Turumuz sonrası otelimize transfer.
 
4.Gün Nice -Cenova
Sabah kahvaltısının ardından otelden check out işlemlerimiz sonrası serbest zaman.Dileyen Misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Monte - Carlo & San Remo Turuna katılabilirler.Rehberimizin belirteceği saatte Cenova’ya hareket ediyoruz.Cenova Şehir  Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen Misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Portofino Turuna katılabilirler.Geceleme otelimizde.

Monte Carlo -San Remo  Extra Tur Kişi Başı 60 Eur
Dünyanın en ünlü kumarhanesinin bulunduğu Monte Carlo ve kumarhanesi, konforlu otelleri, eğlenceli gece hayatı, etkileyici bahçeleri, Fransa’nın otuz beş bin nüfuslu minicik bağımsız şehir devleti Monaco şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.Ardından  Sanremo Müzik Festivali ile ünlü olan Sanremo’ya hareket ediyoruz.En keyifli tatil rotalarından San Remo çok güzel plajlara da sahiptir.

Extra Tur : Portofino  Turu Kişi Başı 60 Eur
Portofino verilecek serbest zamanınızı, çıkması biraz zahmetli olsa da harika fotoğraf görüntüsü alınabilecek Castello Brown Kalesi’nde ve Portofino limanında geçiriyoruz, Portofino gezimiz sonrası sırtı yemyeşil tepelerle kaplı, kestane ve palmiye ağaçları ile renkli evlerin bulunduğu şirin Santa Margarita’da kısa bir sahil yürüyüşünden sonra otelimize transfer.

5.Gün  Cenova - Bologna - İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemleri ve Bologna’ya bulunan havalimanına transfer.Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK1324 sefer sayılı uçuşu ile  saat 14:30’da İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor.18:05’te  İstanbul Yeni Havalimanına varış saatimiz ve turumuzun sonu.

Bu Turumuz İçin eXtra Avantajlar;
6’LI Paket Tur : 370 EURO  Yerine 300 EURO (Sadece ofislerimizden alınması durumunda geçerlidir.)

Carcassonne Extra Turu +  Pont Du Gard + Aix En Provence + Saint Paul De Vence -Cannes - St Tropez Extra Turu  + Monte Carlo -San Remo + Portofino


Vize İade Güvence Paketi
Güvence Paketi rezervasyon esnasında satın alınmalıdır. Rezervasyon sonrasında ekleme yapılamamaktadır.
Minimum 3 gece ve üzeri konaklamalı turlarda geçerlidir.
Vize ve seyahat sigortası Tatilbudur’dan alınmadığı taktirde güvence paketi hizmetinden faydalanılamamaktadır.
Güvence paketinden faydalanabilmek için, tur kalkışından 35 gün öncesine kadar gerekli evraklarının tamamını vize ofisine teslim etmiş olmanız gerekmektedir.
Vize reddi durumunda vize ücreti, seyahat sigortası bedeli ve vize iade güvence paketi ücreti tamamen kesilecek ve geri alınamayacaktır. Bu durumda tur ücretinin %75’ini ek bir kesinti olmadan iade alabilirsiniz. Tur kalkışına kısa bir süre de kalmış olsa bu tutar iade edilecektir.
Vize iade güvence paketi ücreti kişi başı 50 Euro’dur.KONAKLAMA OTELİ 3* & 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk  Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Touluse /Bologna-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
Havalimanı Vergileri
Nimes (1) Marsilya (1) Nice (1) Cenova (1) Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
Sabah kahvaltıları,  
Alan- Otel- Alan transferleri,  
Toulouse, Nimes,Marsilya,Nice,Cenova Panoramik Şehir Turları Dahil
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,  

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                        : 150.-TL 
Vize Ücreti İstanbul                           : 170.-Eur 
Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)        : 15.-Eur 
Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)       : 30.-Eur 
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
Şehir ve otel vergileri 
Opsiyonel turlar 

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Marsilya 3* & 4* Oteller
Vize Bilgileri

Fransa Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  3
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

İtalya Fransa Turu 1 Mayıs Hareket Türk Havayolları İle