Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 8 Gece, 9 Gün
 • BARİ – NAPOLİ – SORRENTO - AMALFİ –– POSİTANO – POMPEİ - ROMA
İtalya İncileri Turu Otobüs ile 5 Gece Konaklama MT001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1.Gün:  İSTANBUL – İPSALA  
Buluşma Noktaları:
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
22:30 Mecidiyeköy Polat Holding Önü
23:00 İncirli Ömür Plaza Önü
00:30 Tekirdağ Namık Kemal Dinlenme Tesisleri

Misafirlerimiz ile tur programında belirtilen hareket noktalarında buluşmamızın ardından, Tekirdağ – Malkara – Keşan – İpsala yol güzergahında gerekli molaları vererek İpsala Kara Hudut Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz çıkış işlemlerimizin ardından Meriç Nehri’nin üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Kara Hudut Sınır kapısına varıyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Yunanistan’a giriş. 

2.Gün: İPSALA – SELANİK - IGOUMENITSA
Yunanistan’a girişimizin ardından yol üzerinde kahvaltı molası veriyoruz. Molanın ardından Yunanistan’ın başkenti Atina’dan sonra en büyük kenti olan Selanik’e doğru yola çıkıyoruz. Selanik‘e varışımızın ardından Selanik’in en büyük Kilisesi  olan Aya Dimitros Kilisesi ve Atatürk evini ziyaret ediyoruz. Ardından panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Büyük İskender heykeli, Yedi Kule, Roma döneminden kalan Galeriyos'un Zafer Tak'ını (Kamara),Rotonda (Eski Metropol Camii),Bey Hamamı, Hamza Bey Camii’ni panoramik olarak görüyoruz. Verilecek serbest zaman sonrası Igoumenitsa Limanına hareket ediyoruz. Yapılacak gümrük işlemlerini takiben Grubumuz için ayırtılmış yerlere geçiş ve saat 23:30’da hareket. Gecemiz feribot yolculuğu ile geçecektir.

3.Gün : BARİ - NAPOLİ

Sabah saatlerinde feribottan indikten sonra Napoli’ye doğru hareket ediyoruz. Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Turumuzda,16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Castel Nuovo, Angev’in Kalesi, Napoli Limanı ve Castel dell’Ovo görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pompei Turu’na (55 €) katılabilirler. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağ’ının eteklerine uzanır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmış. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, Fauna Evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer alıyor. Ardından Napoli’ye geri dönüyoruz. Geceleme Napoli’de otelimizde.

4.Gün : NAPOLİ – ROMA – NAPOLİ
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Turu’na (50 €) katılabilirler. Başkent Roma'ya varışımızın ardından panoramik Roma şehir turumuzu yapıyoruz. Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forumu, Via Del Corso, Circus Maximus ve Vatikan görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Napoli’ye geri dönüyoruz. Konaklama Napoli’de otelimizde.


5.Gün : NAPOLİ – SORRENTO - POSITANO – AMALFI - NAPOLİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sorrento ve Amalfi Kıyıları Turu’na (95 €) katılabilirler. Sorrento’ya doğru hareket ediyoruz. Sorrento’ya varışımızın ardından kısa bir şehir turu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda sahil şeridi, alışveriş caddesi olan Corso d’İtalia ve vadi içerisinde terkedilmiş Antik Roma kalıntılarını görme fırsatımız olacaktır. Ardından İtalya’nın en romantik şehirlerinden biri olan Positano’ya hareket ediyoruz. Bütün evler üst üste konulmuş gibi görünen bu şehrin her yerini limon bahçeleri kaplıyor. Alışveriş ve öğle yemeği için verilecek serbest zaman sonrasında gezimizde yüksek sarp kayalıklarından nefes kesen manzarası ve denize hâkim renkli, sevimli köyleri, kıvrımlı dik yolları, süslü bahçeleri ve turkuaz suları ile İtalya’nın en güzel kıyı şeridi olan Amalfi Sahillerine doğru yola çıkıyoruz. Amalfi Katedrali’ni gördükten sonra Amalfi’nin güzel sokaklarında serbest zaman veriyoruz. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama Napoli’de otelimizde


6.Gün : NAPOLİ – MATERA - BARİ
Sabah kahvaltısının ardından Bari’ye hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Matera Turu’na (30 €) katılabilirler. Matera’ya doğru hareket ediyoruz. 2019 Avrupa Kültür Başkenti olan, UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Matera’ya varıyoruz. Tarih öncesi dönemde, kanyondaki vadinin iki yamacında mağara ve tüf kayalıkları oyularak yapılmış bu şehir “Sassi di Matera”, yani Matera’nın taşları olarak anılmaktadır.  Hollywood filmlerine de ev sahipliği yapmıştır. Matera turu sonrasında Bari’ye hareket ediyoruz. Turumuzda San Nikolas Katedrali ve Aziz Nicolas Bazilikası, Margarita Tiyatrosu, Petruzzelli Tiyatrosu, Bari’nin küçük bir liman bölgesi olan Trani, Unesco dünya miras listesinde olan Norman kalesi ve Eski şehir görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize geçiyoruz. Konaklama Puglia bölgesinde bulunan otelimizde.


7.Gün : ALBEROBELLO – LOCOROTONDO – MARTİNA FRANCA
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Puglia Köyler Turu’na (50 €) katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Alberobello’yu ziyaret ediyoruz. Burada UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Trulli evlerini görüyoruz. Truilli evleri harçsız olarak taşların üst üste dizilmesi ile yapılmış, beyaz boyalı ve koni şeklindeki kahverengi çatıları ile ünlüdür. Kralın zamanında ev vergisini çok fazla arttırması sonucu halk bu yöntem ile evlerini yapmış ve kraliyet görevlileri kontrole geldikleri zaman evin içinde bulunan ipi çekerek koni şeklinde çatıyı yıkıyorlardı. Tur sonrası Locorotondo şehrine uğruyoruz. Bölgenin en ünlü köylerinden biri olan Locorotondo’da Bazilika, antik şehir merkezi, San Nicola ve San Giorgio kiliseleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Martina Franca’ya hareket ediyoruz. Palazzo Ducale, San Martino Kilisesi ve St. Anthony Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Konaklama Puglia bölgesinde bulunan otelimizde.

8.Gün : LECCE - POLİGNANO A MARE

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Puglia İncileri Turu’na (50 €) katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Lecce’ye hareket ediyoruz. Lecce şehir turumuzda Santa Croce Bazilikası, antik şehir merkezi, Duomo Meydanı, Sant’Oronzo meydanı ve Napoli Kapısı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından sahil kasabası Polignano a Mare’ye doğru yola çıkıyoruz. Kayalıklar, beyaz evler ve mavi bir koya sahip olan kasabada molanın ardından Bari’ye limana gidip feribota biniyoruz. Gecemiz feribot yolculuğu ile geçecektir.


9.Gün : IGOUMENITSA – KAVALA - İSTANBUL
Igoumenitsa limanına indikten sonra Kavala’ya hareket ediyoruz. Kavala’ya varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Eski şehre doğru giderken ilk göreceğimiz yer Aziz Nikola Kilisesi’dir. 1530 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından İbrahim Paşa adına yaptırılan camii, 1926 yılında minaresi kısaltılarak çan kulesine dönüştürülüyor ve kiliseye çevriliyor ve önüne Hristiyan mozaikleri ekleniyor. Turumuzda göreceğimiz diğer tarihi yerler: Kavala Kalesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın evi, günümüzde otel olarak kullanılan imaret, su kemeri ve kale içindeki eski şehir. Panoramik Kavala şehir turumuzun sonrasında, öğle yemeği için serbest zaman. Ardından Yunanistan Kipi Kara Hudut Sınır Kapısı’na doğru hareket ediyoruz. Sınıra ulaşmamızın ardından pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayıp free shop alışveriş imkanı ve İpsala Kara Hudut Sınır Kapısına hareket. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan – Tekirdağ – Silivri karayolunu takip ederek İstanbul’a hareket. Sabah saatlerinde İstanbul’a varışımızın ardından misafirlerimizi tur programında yer alan noktalara (dönüş güzergahında) bırakıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki organizasyonlarımızda buluşmak dileği ile… 

KONAKLAMA OTELİ 3* ve 4* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Napoli’de 3 veya 4* Hotel 3 gece oda kahvaltı konaklama
Puglia’da 3 veya 4* Hotel 2 gece oda kahvaltı konaklama
Otobüslerle ulaşım
Igoumenitsa – Bari Gidiş dönüş ATS koltuk feribot bileti
Programda belirtilen transfer ve şehir turları
Gümrük, checkpoint, otoyol ve otopark giderleri
Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurt dışı çıkış fonu  (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
Öğle yemekleri ve akşam yemekleri 
Otelde alınan ekstralar
Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri (İsteğe Bağlı) 
Şehir konaklama vergileri (Konaklanan yere göre 5-10 € arasında değişmektedir. Girişte resepsiyona ödenir)
Tüm kişisel harcamalar
Müze ören yeri giriş ücretleri (İsteğe Bağlı)
Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe Bağlı)

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Napoli 3* ve 4* Oteller
Vize Bilgileri

İtalya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  Banka Cüzdanı
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

İtalya İncileri Turu Otobüs ile 5 Gece Konaklama MT001