Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

 • HES Kodu Kontrolü
 • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
 • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
 • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

İzmir Çıkışlı Orta Avrupa Turu Tüm Çevre Gezileri ve Gündüz Extra Turlar Dahil

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Sunexpress Hava Yolları Direk Seferi ile İzmir-Budapeşte-İzmir Uçak bileti
 • Belirtilen otel kategorisinde 7 Gece Kahvaltı dahil konaklama
 • Budapeşte – Viyana – Prag Şehir turları
 • Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
 • Tüm Şehirler Arası Transferler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Lokal Rehberlik Hizmetleri
 • Havalimanı Vergileri
 • Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu
 • Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu
 • Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu
 • Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu
 • Ekstra Tur: Bratislava Turu
 • Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 

1.Gün : İzmir – Budapeşte - Viyana

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Sunexpress Havayolları kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 09:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Sunexpress Havayollarının tarifeli seferi XQ856 ile 12:00’de Budapeşte’ye hareket. Yerel saat ile 13:20’de varışın ardından Viyana’ya Hareket. Viyana’ya varışımızın ardından Viyana Şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından merkezde verilecek kısa bir molanın ardından otelimize transfer ve otele yerleşme. Geceleme Otelimizde.

2.Gün : Viyana

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Viyana Ormanları turumuza katılabilirler.  Burada serbest zamanımızdan sonra Viyana merkezde serbest zaman verilecektir. Serbest Zamanın ardından Dileyen misafirlerimiz ile Viyana Konser turu. Geceleme Otelimizde.

Ekstra Tur Viyana Ormanları Turu 55 Euro Kişi Başı

**Fiyata Dahildir**

Bu turda, önce Liechtenstein Şatosunu Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler.

Ekstra Tur: Viyana Konser Turu 55 Euro Kişi Başı

Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana’da ekstra Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden izleme imkânı.

3.Gün : Viyana – Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag’a hareket. Yol üzerinde ekstra Cesky Krumlov turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. Cesky Krumlov turumuzun ardından Prag’a yolculuğumuz devam ediyor. Prag’a varışımızın ardından Prag Şehir turu. Hradcany Kale  Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme Otelimizde

Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu 35 Euro Kişi Başı

**Fiyata Dahildir**

Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov  Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Kominizm’in en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız.

4.Gün : Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Karlovy vary turumuzun ardından Prag’da serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği Turuna katılabilirsiniz. Orta çağ turumuz sonrasından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu 45 Euro (Kişi Başı)

**Fiyata Dahildir**

Bu turumuzda birbirinden değerli taşların sergilendiği dükkanlarda indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalabilirsiniz. verilecek serbest zaman ardından Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri karlovy vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın,Mozart`ın  Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal,porselen,granat,kehribar  taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika  satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.

 Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 65 Euro (Kişi Başı)

Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.

5. Gün: Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Turumuzun ardından otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimizle Vlata nehri üzerinde açık büfe yemekli Tekne turuna katılıyoruz. Turumuz sonrasında otele dönüyoruz. Geceleme otelimizde

Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu 65 Euro (Kişi Başı)

**Fiyata Dahildir**            

 Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin  Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin  Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer.

Ekstra Tur: Vltava Nehri üzerinde Tekne Gezisi 50 Euro Kişi Başı (açık büfe)

Avrupa'nın en uzun nehirlerinden olan Elbe'nin zarif kollarından Vltava'nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag'ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır.

6. Gün Prag - Budapeşte

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde ekstra Bratislava turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. Bratislava turumuzdan sonra Budapeşte’ye yolculuğumuz devam ediyor. Güzel bir yolculuğun ardından Yaklaşık 150 yıl Osmanlı  hakimiyetinde kalan Budapeşte’de Osman’lı izlerini çok net görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi  Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904  yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek  yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Geceleme otelimizde

Ekstra Tur: Bratislava Turu 35 Euro (Kişi Başı)

**Fiyata Dahildir**

Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır.Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri,Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti,  Grassalkovich  Palace ,Parlamento, Slovak  Devlet Tiyatro Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini  verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.

Ekstra Tur: Tuna Nehri Tekne Gezisi 35 Euro (Kişi Başı) 

Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

7. Gün: Budapeşte

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli gezisine katılabilirler. Gezimizin ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Geceleme Otelimizde..

Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 50 Euro (Kişi Başı) Fiyata Dahildir

**Fiyata Dahildir**

Bu turda önce Estergom Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Ardından bir ortaçağ kalesi  ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir.. Daha sonra alışveriş için ‘Szentendre’ isimli küçük bir kasabaya gidiyoruz. El işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada boş zamanın ardından otele dönüyoruz.

Ekstra Tur: Çigan Gecesi 50 Euro (Kişi Başı) 

Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz.

8.Gün : Budapeşte - İzmir

Sabah kahvaltısının ardından Serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Budapeşte Havalimanına Transfer oluyoruz.  Budapeşte Havalimanına varışımızın ardından  Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sun Express Hava yolları Tarifeli seferi XQ857 ile Saat 14:10’da İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 17:20’de İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek dileği ile..Bu Turumuzda Fiyata Dahil 285 Eur Değerindeki Extra Turlar

Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu 55 Euro Kişi Başı Fiyata Dahildir

Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu 35 Euro Kişi Başı Fiyata Dahildir

Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu 45 Euro (Kişi Başı) Fiyata Dahildir

Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu 65 Euro (Kişi Başı) Fiyata Dahildir 

Ekstra Tur: Bratislava Turu 35 Euro (Kişi Başı) Fiyata Dahildir

Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 50 Euro (Kişi Başı) Fiyata DahildirFiyata Dahil Olmayan Akşam Extra Turlarımız

Ekstra Tur: Çigan Gecesi 50 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Tur: Tuna Nehri Tekne Gezisi 35 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 65 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Tur: Vltava Nehri üzerinde Tekne Gezisi 50 Euro Kişi Başı (açık büfe)

Ekstra Tur: Viyana Konser Turu 55 Euro Kişi Başı


KONAKLAMA OTELİ Orta Avrupa 3 - 4 * Oteller

Fiyat Tablosu

Dönem

Orta Avrupa 3 - 4 * Oteller

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
18.06.2022-25.06.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
25.06.2022-02.07.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
02.07.2022-09.07.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
09.07.2022-16.07.2022 Oda Kahvaltı - 599,00 EUR Seç 799,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç Detay
16.07.2022-23.07.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
23.07.2022-30.07.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
30.07.2022-06.08.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
06.08.2022-13.08.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
13.08.2022-20.08.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
20.08.2022-27.08.2022 Oda Kahvaltı - 599,00 EUR Seç 799,00 EUR Seç 599,00 EUR Seç Detay
27.08.2022-03.09.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
03.09.2022-10.09.2022 Oda Kahvaltı - 549,00 EUR Seç 749,00 EUR Seç 549,00 EUR Seç Detay
10.09.2022-17.09.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
17.09.2022-24.09.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
24.09.2022-01.10.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
01.10.2022-08.10.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
08.10.2022-15.10.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
15.10.2022-22.10.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
22.10.2022-29.10.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
29.10.2022-05.11.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
05.11.2022-12.11.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
12.11.2022-19.11.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
19.11.2022-26.11.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
26.11.2022-03.12.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
03.12.2022-10.12.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
10.12.2022-17.12.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
17.12.2022-24.12.2022 Oda Kahvaltı - 499,00 EUR Seç 699,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli (İstanbul) Zorunlu Değil 140,00 EUR 140,00 EUR 140,00 EUR
Vize Hizmet Bedeli (Ankara) Zorunlu Değil 165,00 EUR 165,00 EUR 165,00 EUR
Vize Hizmet Bedeli (İzmir) Zorunlu Değil 165,00 EUR 165,00 EUR 165,00 EUR
Seyahat Sigortası Zorunlu Değil 20,00 EUR 20,00 EUR 20,00 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 Yaş Üstü ) Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Sunexpress Hava Yolları Direk Seferi ile İzmir-Budapeşte-İzmir Uçak bileti
 • Belirtilen otel kategorisinde 7 Gece Kahvaltı dahil konaklama
 • Budapeşte – Viyana – Prag Şehir turları
 • Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
 • Tüm Şehirler Arası Transferler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Lokal Rehberlik Hizmetleri
 • Havalimanı Vergileri
 • Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu
 • Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu
 • Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu
 • Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu
 • Ekstra Tur: Bratislava Turu
 • Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                  : 150.-TL
 • Schengen vizesi                                  : 140.-Eur
 • Schengen Vizesi Ankara-İzmir         : 165.-Eur 
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)   : 20.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)   : 30.-Eur
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Şehir ve otel vergileri
 • Opsiyonel turlar

 • Fiyata Dahil Olmayan Akşam Extra Turlarımız

  Ekstra Tur: Çigan Gecesi 50 Euro (Kişi Başı)

  Ekstra Tur: Tuna Nehri Tekne Gezisi 35 Euro (Kişi Başı)

  Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 65 Euro (Kişi Başı)

  Ekstra Tur: Vltava Nehri üzerinde Tekne Gezisi 50 Euro Kişi Başı (açık büfe)

  Ekstra Tur: Viyana Konser Turu 55 Euro Kişi Başı

Genel Şartlar

Macaristan Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  3
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

Canlı Destek