Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 11 Gece, 12 Gün
 • JAPONYA KORE TURU THY ICN KIX
Japonya - Kore Turu Türk Havayolları ile 10 Gece 12 Gün (ICN-KIX) EJ001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
İSTANBUL HAVALİMANI BULUŞMA

[Tur hareket tarihinde, Uçuş saat gece yarısını geçe 01:50 olduğu için, tarih olarak dikkat ediniz] Akşam, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra TÜRK HAVA YOLLARI uçuşu ile yolculuğumuza başlıyoruz. Geceleme uçakta olacaktır.

1.GÜN İSTANBUL / SEOUL
Saat 22:30’da İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminali, Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, THY tarifeli seferi ile saat GÜNEY KORE başkenti SEUL’ e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:40’ta varışımızı takiben havalimanında karşılanma ve özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: RAMADA HOTEL SEOUL 4* vb.

2.GÜN SEOUL
Bu sabah kahvaltı sonrası gezilerimize başlıyoruz. SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk Durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu Namsangol Hanok Köyü, bu ziyaretimiz sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi’ne çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan, Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler ya da aracımızla otelimize dönebilirler. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: RAMADA HOTEL SEOUL 4* vb.

3.GÜN SEUL
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası çevre gezimize devam ediyoruz. Yarım Günlük bir turumuz olacak

KUZEY- GÜNEY KORE HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI
Bu sabah KORE tarihinden hepimizin çok yakından bildiği bir hadisenin yaşandığı Kuzey-Güney Savaşı bölgesine ‘’TAMPON BÖLGE’’ ye gideceğiz. Birleşmiş Milletler kuvvetlerinin halen aktif olarak görev yaptığı ara bölgeyi, Imjingak Barış Köprüsünü KORE savaşı anıtını ziyaret ediyoruz. Yerel Rehberimizden sınır ve savaş hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Bu bölgeye girilirken halen sıkı güvenlik tedbirleri uygulanmaktadır. (Yanınıza pasaportlarınızı alınız.). Turumuzun sonunda yeniden Seul‘e döneceğiz.

[Bilgi: Türk Ordusunun – ÇİN Halk Ordusu ile yaptığı muharebeler (Kore Savaşı) alanı meşhur Kuru- ni bölgesi, bugün Kuzey Kore topraklarında bulunmaktadır.]

OTELİMİZ: RAMADA HOTEL SEOUL 4* vb.      

4.GÜN SEOUL / TOKYO UÇUŞU
Bu sabah havalimanına geçiyoruz. JAPONYA uçuşumuzu yapacağız. Varışı takiben TOKYO şehir turumuzu yapacağız. Turumuz yarım gün sürecektir. Tur programımızda, Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan Meiji Shinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında TOKYO TOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz. Yol üzerinde panoramik olarak National Diet Building’i göreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO’nun meşhur caddesi GINZA STREET de Mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz. Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo Sokaklarını keşfetmeye devam ediyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ; IL FLORE KASAI VB.

5.GÜN FUJİ DAĞI – HAKONE TURU
Otelimizdeki kahvaltı sonrası çevre gezilerimize başlıyoruz.

HAKONE-FUJI YANARDAĞI-ASHİ GÖLÜ TURU ÖĞLE YEMEKLİ (Japon Mutfağı)

Turumuz sabah 07:30 da otelimizden özel otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz başlıyor. Rehberimizden Japonya hakkında Bilgiler alıyoruz, FUJİ yanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten sonra ASHİ GÖLÜ kıyısına geçiyoruz. Japonya’nın Kutsal göllerinden olan ve UNESCO koruması altına olan bu güzel yörede bir tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya döneceğiz.

OTELİMİZ: IL FLORE KASAI vb.

6.GÜN TOKYO – KAMAKURA
Otelimizdeki kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz.Kamakura Dev Budha-Hokoku-ji Tağınağı Bambu Bahçeleri Turu
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, otelimizden rehberimiz ile ayrılıyoruz. Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine geçiyoruz, burada dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz, Ziyaretimiz sonrası, yine Japon inanışında çok önemi yer tutan Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekânda Japon Çayını tadıyoruz, turumuzun son bölümünde Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz ve turumuzu tamamlayarak otelimize döneceğiz.

OTELİMİZ: IL FLORE KASAI vb.

7.GÜN TOKYO
Otelimizdeki kahvaltının ardından güzel bir gün bizleri bekliyor. Serbest günümüz olacak TOKYO şehrinde. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: IL FLORE KASAI vb.

8.GÜN ‘’Hızlı Tren Yolculuğu’’ ‘’SHİNKANSEN’’ TOKYO– OSAKA
Bu sabah Tokyo’dan ayrılacağız. Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz, Japonya’nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ yani yerel ismi ile ‘’ Shinkansen ‘’deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo’dan Osaka’ya yolculuk edeceğiz. [Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz Istasyon içerisinde taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz] Yolculuğumuz 2 saat kadar sürecektir. Varışımızı takiben, Shin Osaka Tren istasyonundan otobüs ile ayrılıyoruz. Panoramik Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat sürecek turumuzun sonunda konaklayacağımız otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz için ekstra turumuz var. Geceleme Otelimizde.

OTELİMİZ: NOKU OSAKA VB.

9.GÜN KYOTO / NARA
Bu sabah kahvaltıdan çok özel bir gün, güzel bir gezimiz olacak.

KYOTO- NARA TURU
Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile Osaka şehrinin çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz. Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak, Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. Shogun Ashiaga Yoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş Kinkakuji Mabedi bir diğer adı ile ALTIN TAPINAK ziyaretimizi yapacağız. Daha sonra Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak ve UNESCO Mirasları listesindeki TODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de görüyoruz, serbestçe çevrede gezinmekteler. Turun sonunda Osaka’ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: NOKU OSAKA VB.

10.GÜN OSAKA – KİŞİMOTO TURU / ERTUĞRUL FIRKATEYNİ
Otelimizdeki kahvaltının ardından güzel bir gün bizleri bekliyor.

ERTUĞRUL FIRKATEYENİ TURU
Bu sabah otelimizden ayrılıyoruz. Bölgenin güneyine doğru ilerliyoruz. KİŞİMOTO kasabasını ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz esnasında JAPON YEMEĞİ olarak alınacaktır. Osmanlı tarihinde dramatik bir hikâyesi olan Ertuğrul Firkateyninin battığı Kushimoto kayalıklarına gideceğiz. Burada Ertuğrul Şehitliği, Kushimoto ziyaret edeceğiz. Yola çıkılacağı gün Japon Deniz Kuvvetlerinin tayfun uyarısına rağmen, Ertuğrul Firkateyni planlandığı gibi 15 Eylül 1890 tarihinde Yokohama Limanı'ndan ayrıldı.Kişimoto açıklarında tayfuna yakalanan Ertuğrul Firkateyni 16 Eylül 1890'da kayalara çarparak battı. 16 Eylül saat 21.30 civarında Ertuğrul Firkateyni, Kişimoto yakınlarındaki kayalara çarpıp battı. Kazadan sadece 69 denizci kurtuldu, 550 Osmanlı Leventi ise şehit oldu. Şehitler anıtını ziyaret, Öğleden Sonra Osaka’ya dönüş. Geceleme Osaka.

OTELİMİZ: NOKU OSAKA VB.                 

11.GÜN KOBE TURU – OSAKA / İSTANBUL UÇUŞU
Otelimizdeki kahvaltının ardından eşyalarımızı alarak, son çevre gezimizi yapmak üzere yola çıkıyoruz. Turumuzun son noktası KOBE şehri olacak. Kobe IKUTA tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme mekânında bir final mola ile veriyoruz, misafirlerimizden arzu edenler, kendileri bir şeyler içip yiyebilirler (tur fiyatına dahil değil) Akşam uçuşumuz var. Osaka havalimanına gideceğiz.

Uçuş saatimiz 21:45 Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

12.GÜN İSTANBUL

05:00 İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.

[ÖNEMLİ BİLGİ: Tur içerisinde belirtilen ekstra turların, öğle ve akşam yemekleri Japon ve Kore Mutfağından lezzetlerdir. Katılımcıların farklı menü talebi karşılanması mümkün değildir.]

VİZE KOŞULLARI;

JAPONYA; T.C. VATANDAŞLARINA VİZESİZ.

GÜNEY KORE; E-VİZE (K-ETA)

(Güney KORE için yeni bir online giriş onayı gerekmektedir. Misafirler K-ETA isimli bu uygulamadan girişlerinin yapılması ve onay alınması lazım. Bunu bireysel yapabiliyorsunuz, Şirketimizde destek olmaktadır.

Ücretlidir / 13 USD. Bazı hallerde ret gelmesi halinde 3 kere başvuru hakkı tanımaktadır.
KONAKLAMA OTELİ 3* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları İle İstanbul/ SEUL(ICN)- OSAKA (KIX)İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
Yerel Havayolları ile Seul- Tokyo  arası ekonomi sınıfı tek yön uçak biletleri
3 yıldızlı otellerde - Oda & Kahvaltı Konaklama
Tokyo’da 4 gece, Osaka’da 3 gece, Seul’de 3 gece olmak üzere 10 Gece konaklama
Tokyo Yarım Günlük Pananromik Şehir Turu
Osaka’da 2 saatlik Panaromik şehir turu
Seul’de yarım günlük şehir turu
Programda belirtilen tüm turlar dahildir
Alan/Otel/Alan ve Şehirlerarası tüm Transferler,
Havalimanı Vergileri
Zorunlu Sigorta
Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı Çıkış Fonu (150 TL)
Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar, Ekstra turlar ve bu turlara Dahil olan yemeklerde alınan içecekler.
Tur bahşişleri /kişi Başı 130 usd (Birinci gün havalimanında toplanır)
Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Seul 3* Oteller

Benzer Turlar

Japonya - Kore Turu Türk Havayolları ile 10 Gece 12 Gün (ICN-KIX) EJ001