Kampanyalar
TatilBudur’dan Maximum Kart ile yapacağınız rezervasyonlarda 1.000 TL MaxiPuan!

1-31 Ekim tarihleri arasında yapacağınız 7.500 TL -1.000 TL arası rezervasyonunuzdan 750 TL, 10.000 TL ve üzeri rezervasyonunuzdan 1.000 TL MaxiPuan Kazanın. MaxiPuanları kazanmak için hemen Maximum Mobil ve İşCep üzerinden kampanyaya katılın. 

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Ekim Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

Konak Avula Hotel Antakya'nın Ruhunu, Tarihin Mimari dokusunu tüm ayrıntılara yansıtmak için özen gösterdik. Sizleri de bu ayrıntıların keyfini çıkarmaya davet ediyoruz. 2022 Yılında, Konak Avula Butik Otelimizi Antakya'da, merkezi bir konuma sahip olan, köklü bir geçmişe sahip orijinal Konak evinin restore edilmesiyle hayata geçirdik. Tarihinden aldığımız ilhamı tüm odalarımızdaki ayrıntılara yansıttık. İsmini İhtişamlı Konak ve avlusundan alarak, Konak Avula koyduk. Antakya’ya gelip, kendinizi konforun içerisinde bu tarihin bir parçası olarak görmek isterseniz Konak Avula Butik Otel olarak sizleri bekliyor olacağız..

 

  • Telefon
  • İnternet
  • Otopark
  • Bebek Yatağı
  • Wi-fi

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Balayı

Extra ücretli oda süslemesi

 

  • Oda Süslemesi *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Konsept Özellikleri

Kahvaltı saatleri- 08:00-10:30

Konak Avula Boutique Hotel
Konak Avula Boutique Hotel
Canlı Destek