Konum Bilgileri
kargınkürü mah tersakan caddesi no 119 göcek tüneli
Mevkii: Dalaman Merkez
Dalaman Havalimanı: 15 Km
Göcek: 5 Km 
Dalyan: 15 Km
Dalaman: 5 Km
Akyaka: 35 Km
Fethiye: 25 Km
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

Doğayla iç içe, çam ve sığla ağaçları arasında kuş cıvıltıları eşliğinde bungalow evlerimizde konaklamak sizler için eşsiz bir deneyim olacaktır. Organik ürünleri, kendi bahçemizden sizlere sunmaya çalışıyoruz. Kendi yaptığımız ekmeklerle kahvaltı sofranızı süsleyeceğiz Ayrıca ahşap bungalow evlerde bulunan banyo, mini mutfak ve buzdolabı ile siz müşterilerimizin daha izole bir alanda tatilini sürdürmesini amaçlıyoruz. Ahşap evlerimizde klima ve wifi hizmetimiz ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. usunda kullanabilirsiniz. Konum olarak Göcek, Dalaman Havalimanı, Dalyan ve Fethiye'ye oldukça yakınız. Tatilinizden keyif almanız bizim için oldukça önemli. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

 

  • İnternet
  • Split Klima
  • Wi-fi
  • Restaurant & Bar
  • Açık Otopark
  • Engelli Rampası
  • 1 Adet Oda
  • 1 Adet Banyo

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Önemli Notlar
Kovan Bungalow
Kovan Bungalow