2019 Yılbaşı Kültür Turu Fiyatları                                                                                                                                   

2019 yılbaşı kültür turları taksit imkânı ve yılbaşına özel cazip kampanyaları ile tatile çıkmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe çeviriyor. Yeni yıla girerken gittiğiniz her bir bölgede Türkiye’nin kültürünü tanıyabilir, hepsi birbirinden güzel doğal oluşumlarını yakından görebilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip yurt içi kültür turlarını detaylı programlarıyla beraber inceleyebilir, yılbaşına özel ekonomik fiyatlarla rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yılbaşınızı renk katacak 2019 Kültür Yılbaşı Turlarını gelin hep beraber incelemeye başlayalım.

Yılbaşı Kapadokya Turu

Yeni yıldan bahsedilince herkesin aklına gelen ilk yerlerden birisi olan Kapadokya, tarihi dokusuyla ünlüdür. Gelen turistleri kendisine hayran eden büyülü atmosfere sahip nadir yerlerden birisi olan Kapadokya, yılbaşında da ziyaretçilerine bambaşka güzellikler sunar. Denizli çıkışlı, Eskişehir çıkışlı ve İstanbul hareketli Yılbaşı Kapadokya Turu ile kış mevsiminde de yeni yerler keşfetme tecrübesi yaşayarak, unutulmaz hatıralar biriktirebilirsiniz. Kapadokya turuna başladığınızda gözünüze çarpan ilk şey ünlü peri bacaları olacaktır. Dilerseniz balon ile bütün Kapadokya’yı kuşbakışı izleyebilir, Güvercinlik Vadisinde yürüyüş yapabilir ve Uçhisar Kalesi’nin tarihi ile genel kültürünüze yeni bilgiler katabilirsiniz. Otelinize vardığınızda ise manzaraya karşı çayınızı yudumlayarak uzun bir günün Kapadokya’nın tadını çıkarabilirsiniz. Eğer siz de 2019 yılbaşınızı Kapadokya’da değerlendirmek isterseniz, uygun fiyat avantajı ile Kültür Turları kategorisini inceleyebilirsiniz.

Yılbaşı Safranbolu-Amasra Turu

Batı Karadeniz’in en popüler gezi yerlerinden birisi olan Safranbolu; tarihi evleri, yöresel lezzetleri ve kültürel yapısı ile her mevsim yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Yılbaşı Safranbolu-Amasra Turu, içeriği sebebiyle yılbaşını en güzel şekilde değerlendirebileceğiniz gezi rotalarını barındıran kültür turu olarak ön plana çıkıyor. Tur kapsamında dünyaca ünlü Tokatlı Kanyonunun yanında bulunan nehrin kenarında yürüyüş yapabilir, modern mimari harikası olan Kristal Terasa çıkıp birbirinden güzel manzara fotoğrafları çekebilirsiniz. Safranbolu gezinizin sonlarına yaklaşırken ziyaret edeceğiniz Cinci Han, belgesellere ilham olan hikayesiyle hafızalarınıza yer edinecek mola yerlerinin de en başında geliyor. Fatih Sultan Mehmet'in ''Lala, Lala Çeşm-i Cihan (Dünya'nın göz bebeği) dediği Amasra’ya vardığınız zaman ise sizi çam, meşe ve söğüt ağaçlarının yola eğilerek sanki bir tünel oluşturduğu yol karşılıyor. Doğal güzelliklerini ve tarihi yapılarını anlatmakla bitiremeyeceğimiz Amasra’da, birbirinden muhteşem gezi rotası TatilBudur.com farkı ile sizleri bekliyor.