Sıralama

Sıralama

Fiyat
Tarih
Filtreleme

29 Ekim Kültür Turları (3)

04.05.2023 - 07.05.2023
İstanbul Kalkışlı
4 Gün 3 Gece
Otobüs ile Ulaşım
01.06.2023 - 04.06.2023
İstanbul Kalkışlı
4 Gün 3 Gece
Otobüs ile Ulaşım
02.06.2023 - 04.06.2023
Bursa Kalkışlı
3 Gün 2 Gece
Otobüs ile Ulaşım
Toplam 3 turdan 1 ile 3 arası gösterilmektedir.

29 Ekim Çanakkale Şehitlik Gelibolu Turu

29 Ekim Bursa-İznik-Gölyazı-Trilye Turu

Özellikle Bursa her mevsim gezilmesi gereken bir şehirdir. 29 Ekim özel 1 gece konaklamalı Mudanya-Gölyazı-İznik-Trilye turu ile kültür hazinenizi genişletecek bir tatil yapabilir, daha önce hiç görmediğiniz yerleri profesyonel rehberler eşliğinde gezebilirsiniz. Tur rotasında bulunan tarihi Trilye ve Cumalıkızık evlerini-sokaklarını gezip bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. İznik’te Ayasofya Kilisesini, Osmanlı mimarisinin İznik'teki en önemli abidevi yapısı olan Yeşil Camii ve 14. yüzyıl Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Arkeoloji Müzesi gezip gördükten sonra İznik Çini Vakfı’nda yapım aşamalarını izleyip bilgi alabilirsiniz.

29 Ekim Kapadokya Turu

Kapadokya turları fiyatları her bütçeye hitap etmesiyle en çok tercih edilen turlar arasında bulunuyor. Geçmiş zamanların Katpatuka’sı, günümüzün Kapadokya’sında; irili ufaklı vadiler, kiliseler, yeraltı şehirleri ve daha birçok gezi noktası keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Dünyanın en büyüleyici güzelliğine sahip peri bacaları manzaralı otellerde konaklamak ne kadar da güzel bir fikir, değil mi? Aksaray, Nevşehir, Ürgüp, Ihlara Vadisi, Göreme ve Kapadokya’nın diğer tüm popüler bölgelerine yapılacak olan Kapadokya turlarında çeşitli tarihi yapıları ve doğal güzellikleri görebileceğiniz keyifli bir gezi programına dahil olmak için TatilBudur.com 29 Ekim Kapadokya turlarını incelemeye başlayabilir, uygun fiyatlarla daha fazla tatil yapabilirsiniz.

29 Ekim Sinop Batı Karadeniz Turu

29 Ekim’de masmavi denizle kucaklaşabileceğiniz bir tatile ne dersiniz? TatilBudur.com 29 Ekim turu ile Sinop ve Kastamonu her ton yeşile sahip manzaraları keşfedebilirsiniz. Otobüslü turlarla Hamsilos Fiyordu, Akliman, Tarihi Sinop Cezaevi, Erfelek Şelaleleri, Ilgaz Milli Parkı, Safranbolu ve Yörükköyü gibi sayısız turistik ve görülmesi gereken yerde kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca bölgenin en önemli yapıları arasında bulunan Kastamonu Kalesi ve Safranbolu’yu rehberimizin anlatımı eşliğinde gezebilirsiniz. Eğer siz de 29 Ekim tatilinizi gezerek ve eğlenerek değerlendirmek isterseniz tur tarihinden önce rezervasyon yaptırarak avantajlı fiyatlarla tura katılım sağlayabilirsiniz.