29 Ekim Salda Gölü-Sagalassos Isparta Turu

Yaz aylarında Isparta Lavanta tarlaları bir başka güzel! Turumuzda öncelikle çiftçilerimizin bin bir emekle yetiştirdiği Lavanta bahçelerine giderek güzel manzaraların tadına varıp bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz de lavanta kesimi yaparak oluşturduğunuz demetleri yanınızda götürebilirsiniz. Lavanta tarlası bulunan köyde oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettiği lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı gibi diğer köy ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

29 Ekim Bursa-İznik-Gölyazı-Trilye Turu

Özellikle Bursa her mevsim gezilmesi gereken bir şehirdir. 29 Ekim özel 1 gece konaklamalı Mudanya-Gölyazı-İznik-Trilye turu ile kültür hazinenizi genişletecek bir tatil yapabilir, daha önce hiç görmediğiniz yerleri profesyonel rehberler eşliğinde gezebilirsiniz. Tur rotasında bulunan tarihi Trilye ve Cumalıkızık evlerini-sokaklarını gezip bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. İznik’te Ayasofya Kilisesini, Osmanlı mimarisinin İznik'teki en önemli abidevi yapısı olan Yeşil Camii ve 14. yüzyıl Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Arkeoloji Müzesi gezip gördükten sonra İznik Çini Vakfı’nda yapım aşamalarını izleyip bilgi alabilirsiniz.

29 Ekim Kapadokya Turu

Kapadokya turları fiyatları her bütçeye hitap etmesiyle en çok tercih edilen turlar arasında bulunuyor. Geçmiş zamanların Katpatuka’sı, günümüzün Kapadokya’sında; irili ufaklı vadiler, kiliseler, yeraltı şehirleri ve daha birçok gezi noktası keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Dünyanın en büyüleyici güzelliğine sahip peri bacaları manzaralı otellerde konaklamak ne kadar da güzel bir fikir, değil mi? Aksaray, Nevşehir, Ürgüp, Ihlara Vadisi, Göreme ve Kapadokya’nın diğer tüm popüler bölgelerine yapılacak olan Kapadokya turlarında çeşitli tarihi yapıları ve doğal güzellikleri görebileceğiniz keyifli bir gezi programına dahil olmak için TatilBudur.com 29 Ekim Kapadokya turlarını incelemeye başlayabilir, uygun fiyatlarla daha fazla tatil yapabilirsiniz.

29 Ekim Likya Turu

29 Ekim’de masmavi denizle kucaklaşabileceğiniz bir tatile ne dersiniz? TatilBudur.com 29 Ekim turu ile Muğla bölgesinin koylarını ve manzaraları keşfedebilirsiniz. Tekne turlarıyla; Gelibolu Adası, Zeytinli Koyu, Sedir Adası, Kleopatra Adası, gibi sayısız koyda gün boyu dze girme imkanı sizleri bekliyor. Ayrıca Fethiye’nin en önemli yapıları arasında bulunan Kayaköy’ü ve Kral Kaya Mezarlarını rehberimizin anlatımı eşliğinde gezebilirsiniz. Eğer siz de yaz tatilinizi gezerek ve eğlenerek değerlendirmek isterseniz tur tarihinden önce rezervasyon yaptırarak avantajlı fiyatlarla tura katılım sağlayabilirsiniz.