Tesiste Öne Çıkan Özellikler

 • Spa Merkezi
 • Aile Oteli
Satın aldığınız rezervasyonunuzun 4 te 1 ini şimdi, kalanını ise tatile 15 gün kala hem de 4 ay'a kadar erteleme fırsatıyla ödemeye başlayabilirsiniz.
TatilBudur.com'dan yapacağınız 7.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 700 TL MaxiPuan Kazanın!

Konum Özellikleri

Mevkii: Karahayıt
Denize Mesafe: 
Havaalanına Mesafe: 65 km.
Otogara Mesafe: 22 km.
Kleopatra Plajına Mesafe: 8 km.
Karahayıt Kırmızı Su Travertenleri: 10 dakika yürüme
mesafesinde
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • Masaj *
 • Emanet Kasa
 • Sauna
 • Türk Hamamı
 • Spa Merkezi
 • Buhar Banyosu
 • - Türk hamamı, bay ve bayan ayrı hizmet vermektedir.
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Açık Havuz
 • Kapalı Termal Havuz
 • Açık Termal Havuz
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli

Oda Özellikleri

* 87 adet olan Standart, 7 adet Termal sulu Odamız da (max 3 pax/ 24 m2) Uydu yayınlı TV, Siplit Klima, Minibar, Balkon, Internet bağlantısı, Duş WC, Çay-Kahve Kiti – Dolap içi emanet Kasası, Fön Makinası imkanları bulunmaktadır.

Genel Özellikler

* Termal Suyu Faydaları: Kaynaktan gelen suyu içtiğiniz de gastrit, mide ülserine ve mide asidini azaltarak tamponlayıcı etkisiyle şikâyetlerin azalmasına yardımcı olmaktadır. Müzmin kabızlık gibi rahatsızlıklara ve safra kesesinde oluşan çamur ve taşlara da iyi gelmektedir. Bikarbonat içeriği sayesinde şeker hastalarındaki kanın asitlik eğilimini azaltıp kan tablosuna olumlu etkisi vardır. / Thermal Havuz şifalı sıcak sular eşliğinde ve buharla birlikte vücudunuza sağlık katmaktadır. Thermal sulardan maksimum 15-20 dakikalık periyotlar belirleyerek günde 3- 4 kez faydalanabilirsiniz. Yemek yenildikten sonra kendinizi kötü hissedeceğiniz ve metabolizmanın yavaşlaması nedeni ile girilmemesi gerekmektedir. Alkol alındıktan sonra kesinlikle girilmemesi gerekmektedir. Yüksek tansiyon ve solunum rahatsızlığı olanlar kesinlikle girmemelidir. / Türk Hamamı bol su eşliğinde sabun, kese, köpük, buhar ile kendinizi tertemiz hissedeceğiniz geleneksel kültürdür / Klasik sauna ahşapları (Fin Çamı – Redwood) ile hazırlanan, atmosferi 90 – 110°C sıcaklık ve %10 - 25 nem esasına göre çalışan kuru saunadır. Buhar odası vücut toksinlerinden arınmaya yardımcı olmak için cildinizin gözeneklerini açmaktadır. Isı ve nem sayesinde ağrıyan kasları veya artrit sakinleştirici, stresten arınarak rahatlama gibi vücut temizliğinde faydaları görülmektedir. / Romatizmal Hastalıkların kronik dönemleri / Fibromiyalji, miyosit,tendinit gibi yumuşak doku hastalıkları / Bel, boyun fıtığı ve diğer eklem ağrıları, spor yaralanmaları / Ruhsal gerginlik ve genel stres bozuklukları, uykusuzluk ve kronik yorgunluklar / Nörolojik rahatsızlıklar, beyin sinir, ortopedik operasyonlar sonrası rehabilitasyon tedavisi / Cerebral Oalsy tedavisi( Spastik özürlülere destekleyici olarak) / Kaşıntı ve döküntülü cilt rahatsızlıkları / Osteoratrit gibi eklem hastalıkları, Kireçlenmeler, Osteoporoz iyi gelmektedir.

Larina Ninova Thermal Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Larina Ninova Thermal Hotel, Denizli/Pamukkale/Karahayıt bölgesinde bulunmaktadır.

Mevkii: Karahayıt Denize Mesafe:  Havaalanına Mesafe: 65 km. Otogara Mesafe: 22 km. Kleopatra Plajına Mesafe: 8 km. Karahayıt Kırmızı Su Travertenleri: 10 dakika yürüme mesafesinde

Yarım Pansiyon, Oda Kahvaltı konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir ve Spa Merkezi, Aile Oteli özellikleri ile misafirler tarafından tam not almaktadır. Larina Ninova Thermal Hotel, yapılan anket sonuçlarına göre müşterilerden 10 üzerinden 6.3 puan aldı.

Canlı Destek