Lizbon - Porto Turu Türk Havayolları İle 4 Gece

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Lizbon - Porto Turu Türk Havayolları İle 4 Gece

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile  İstanbul (IST) – Lizbon (LIS) / Porto (OPO) -  İstanbul(IST) uçak bileti,


Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Belirtilen kategori otelde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama,


Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,


Lizbon, Porto, Obidos, Fatima, Nazare panoramik şehir turları,

 Otel vergileri,


 Şehir vergileri,


Türkçe rehberlik hizmetleri.

1.GÜN    İSTANBUL – LİZBON

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında 3 saat önce gerçekleştireceğiniz check-in ve pasaport işlemleri sonrasında, uçuştan 1 saat önce uçağın biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1759 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.50de Lizbon’a hareket. Yerel saat ile 14.50’de Lizbon’a varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu. Bu turumuzda; Rossio Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı, Sao Jorge Kulesi ve Alfama görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Lizbon Gece turuna (25 Euro) katılabilirler. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.

2.GÜN  LİZBON

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sintra & Cascais & Cabo da Roca & Estoril turuna katılabilirler (75 Euro). Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril, görülecek yerler arasındadır. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Fado Gecesi’ne (yemekli) katılma imkanı (75 Euro). Geceleme otelinizde.

3.GÜN  LİZBON – OBIDOS&FATIMA&NAZARE – PORTO

Kahvaltı ardından Porto’ya hareket. Yol üzerinde Obidos & Nazare & Fatima turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Portekiz’in kutsal mekanı olarak bilinen Fatima, görülmeye değer sahiliyle, şirin bir balıkçı kasabası olan Nazare , iki katlı beyaz evleri ve sarmaşıklar ile sarılmış tarihi surları olan Obidos’u ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Porto’ya transfer.Arzu eden misafirlerimiz ile yol üstünde ekstra olarak düzenlenecek olan Aviero (tekne turu dahil) turuna katılabilirler (35 Euro). Portekiz’in Venedik’i olarak bilinen Aviero turunda şehrin içinden geçen kanallar, Aviero Nehri Köprüsü, Aviero Üniversitesi, Eski Tren Garı ve Aviero Katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Porto’ya hareket ve varışımıza istinaden otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Porto Gece turu (25 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PORTO

Kahvaltı sonrası panoramik Porto şehir turu; Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Braga & Goimaraes turuna (35 Euro) katılabilirler. Braga; Portekiz’in 3. Büyük şehri olan Braga aynı zamanda İsa Tepesine ve Katedraline ev sahipliği yapan bu şehir Portekiz’in dini merkezidir. Portekiz’in tarihi şehri olan güzel küçük meydanlara ve dar sokaklara sahiptir. Goimaraes; 10. Yy ‘da Portekiz Kralı tarafından kurulan bu şehir Portekiz’in doğduğu yerdir. 10.yy’dan beri kendine has yapısını korumuş dini bir başkent olmuş küçük şirin bir yer olan burada zamanın durduğunu hissedeceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.

5.GÜN  PORTO – İSTANBUL

Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri sonrası serbest zaman. Serbest zaman sonrası havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1450 sefer sayılı uçağı ile saat 15.35’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

KONAKLAMA OTELİ 3* & 4* Oteller (Şehir dışı)

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
16.02.2020-20.02.2020 - 499,00 EUR Seç 739,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay
25.03.2020-29.03.2020 - 499,00 EUR Seç 739,00 EUR Seç 499,00 EUR Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile  İstanbul (IST) – Lizbon (LIS) / Porto (OPO) -  İstanbul(IST) uçak bileti,


Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Belirtilen kategori otelde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama,


Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,


Lizbon, Porto, Obidos, Fatima, Nazare panoramik şehir turları,

 Otel vergileri,


 Şehir vergileri,


Türkçe rehberlik hizmetleri.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),


- Yurt dışı çıkış harcı bedeli,


- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

- Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,


- Müze ve ören yerleri girişleri

,- İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,


- İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası

Genel Şartlar

Portekiz Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı

  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar