Konum Bilgileri
Yenişehir Mahallesi, Burak Sokak. No:8
Mevkii: -
Kampanyalar
Daha Fazla Göster
Tesis ile ilgili notlar
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Genel Özellikler

İstanbul’un kalbi Ataşehir'de konumlanan Lucca Suites Hotel olarak ayrıcalıklı konaklama imkanları ile lüks tatil deneyimi vadediyoruz. Her ihtiyaca uygun konforlu 18 adet odamız ve muhteşem manzaramız ile birinci sınıf bir otel hizmeti veriyoruz. Anadolu Yakası'nda bulunan birçok iş ve alışveriş merkezlerine yakın olan otelimizden turistik yerlere de kolayca ulaşılabiliyorsunuz. 

Otelimiz kişiye özel hizmetleri ile hayalinizdeki tatile ulaşmanızı sağlıyor. Bir otelin olmazsa olmazı hijyen kurallarından kesinlikle taviz vermiyoruz. Lucca Suites Hotel olarak sadece rahat ve temiz odalarımızda konaklamanız haricinde sizi özel hissettirecek her hizmeti sağlıyoruz. Yıllardır otel sektöründe görev yapan güler yüzlü personelimiz ile memnun misafir portföyümüzü genişletmek için çalışıyoruz. Profesyonel ve modern hizmetlerin bir arada bulunduğu otelimiz ile beklentilerinize uygun bir otel tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Konaklama tesisleri yönetmeliği konusunda önemli kurum ve kuruluşlardan birçok belgeye sahibiz. Her bütçeye hitap eden farklı oda konseptlerimiz ve lüks hizmetlerimizle size keyifli bir yaşam alanı sağlıyoruz. Konaklama hizmetlerine getirdiğimiz yeni bakış açısı sayesinde bizimle olduğunuz her anınızı unutulmaz kılıyoruz. Avrupa Standartlarında bir otel hizmeti sunma bilinci ile hareket eden Lucca Suites Hotel olarak misafirlerimizi memnun etmek ilk hedefimizdir. Siz de bu ayrıcalıklar ile bir an önce tanışmaya ne dersiniz?

 

  • İnternet *
  • Otopark *
  • Alışveriş Merkezi *
  • Wi-fi *
  • Sigara İçilmeyen Odalar *
  • Su *

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Lucca Suites Hotel