Kullanıcı Yorumları
9.8/10 Olağanüstü
Konum Bilgileri
Zeytinyağı İşletmesi Karşısı, 16 Eylül,mahallesi 3309 sokak no 7, Ayasaranda Mevkii, 3309 Sk No:7, 35930 Çeşme/İzmir
Mevkii: Ayasaranda Koyu
Kampanyalar
Daha Fazla Göster
Tesis ile ilgili notlar
Evcil Hayvan Kabul Ediyor mu ? : Hayır
Sigara İçilebilir mi ? : Hayır
Kampanyalar
Hepsipay'le Tek Tıkla Güvenle Öde!

Her rezervasyonda %10, toplam 500TL Hepsipara!

kampanya şartları
Genel Özellikler

Çeşme'nin en sakin tatil alanlarından birisi olan Maia Hotel Ayasaranda' da sizler de yerinizi ayırtın. Müşteri gibi değil de konuk gibi ağırlanacağınız aile işletmesi otelimiz, ev rahatlığı hissi vererek tatil yapmanızı sağlayacaktır. Misafirlerine kusursuz bir tatil deneyimi vadeden Maia Hotel Ayasaranda, kalite ve konfora yönelik geniş olanakları bünyesinde barındırıyor. Yemyeşil ağaçlarla çevrelenen otelimizin kapıları doğaya, denize ve huzura açılıyor.

Tüm emeğimizi, bilgimizi ve tecrübemizi ortaya koyarak yarattık Maia Hotel Ayasaranda'yız. Misafirlerimizin rahat edecekleri, dinlenecekleri ve huzur bulacakları Maia Hotel Ayasaranda'yı 2021 yılında hizmete açtık. Sizleri Çeşme' de evinizde gibi ağırlamakta üzerimize düşen sorumluluğun ve mutluluğun altını bir kez daha çiziyor, bu bilinçle sizleri ev konforunda ayrıcalıklı hizmet sunduğumuz Maia Hotel Ayasaranda'ya bekliyoruz.

Ege'nin incisi Çeşme' de Ayayorgi ve Ayasaranda konumunda bulunan butik otelimiz, merkezi konumda, gürültüden uzak, zeytin bahçeleri içerisinde, deniz ve doğa manzaralı odaları ile sizlere, izole, huzur dolu bir tatil vaat ediyor.
 

Standart Tiny House odalarımıza bebek ve çocuk kabul edilmemektedir.

evcil hayvan kabulü ile ilgili otelle iletisime geçilmesi gerekmektedir. Evcil hayvaninizin kabulü belli sartlarda olmaktadir.

 

 

 

  • İnternet
  • Wi-fi
  • Ön Büro

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Maia Hotel Ayasaranda