Konum Bilgileri
Makri Beach Hotel Calis Plaji, No:176, 48375 Fethiye, Türkiye
Konum Özellikleri
Mevkii: Çalış
Denize Mesafe: 0 m
Havaalanına Mesafe: 45 km
Fethiye Merkezine Mesafe: 4 km
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 1250 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde yapılacak 7.500 TL-12.500 TL arasındaki alışverişinize 750 TL Bankkart Lira veya  12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL Bankkart Lira hediye!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 6 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 6 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Aralık Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Genel Özellikler

 

 • İnternet

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Tesis Aktiviteleri
Havuz ve Plaj

 

 • Kum Plaj
 • Açık Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Halk Plajı

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
Covid-19 Tedbirleri
Otelimiz sosyal mesafe kuralları gereği en fazla % 60 doluluk kapasitesi ile hizmet verecektir. Otel Girişi esnasında dezenfeksiyon Halıları ( Pasparları ) ile karşılanıp , ateş ölçümü yapılacaktır.Koruyucu Malzeme ( Maske,Eldiven Dezenfekten , Islak Mendil V.benzeri malzemeler tedarik edilecektir. ) Açık ve Kapalı Alan Dezenfektasyonlarının oluşturulması Misafirlerimizin mümkün olduğunda tatilleri süresince aynı masada yemek yemeleri sağlanacaktır. Odalar,misafir çıkışından sonra temizlik işlemleri yapıldıktan 1 gün sonra başka misafire giriş imkanı verilecektir. Odalarımız gün boyu havalandırılacaktır. Oda temizliği görevlimiz her oda temizliğinden sonra eldivenlerini değiştirmektedir ve maske ile çalışmaktadır. Tüm Tekstil Ürünlerimiz 60 - 90 Derecede Deterjan ile Yıkanmaktadır. Otelimiz bünyesinde Karantina Bölgesi ve Karantina Odaları hazır tutulacaktır. Yeme ve İçme Hizmeti sunduğumuz tüm alanlarda gıda güvenliğini sağlanmaktadır. Havuz kenarı şezlonglar ile Bar ve Restoranımızda Masa Mesafeleri 1,5 metre olacak şekilde ayarlanmıştır. Restoran bölümünde sandalyelerimiz en az 60 cm olacak şekilde hazırlanmıştır. Personelimiz Sosyalleşmeden uzak duracaktır. Otel Çalışanlarımıza virüsten korunma yöntemleri eğitici şekilde aktarılmaktadır. Çalışanlarımızın, kendileri ve misafirlerimiz ile arasındaki mesafeyi korumalarına dikkat ediyoruz. Tüm Çalışanlarımıza Tek Kullanımlık Maske , Eldiven,Önlük Temini sağlanmaktadır. Genel alanlarda Covid-19 ve hijyen uygulamalarıyla ilgili yazdırılabilir duvar şemaları ilgili alanlara asılacaktır. İnsan hareketinin yoğun olduğu alanlara yerlere çizgiler çekilerek sosyal mesafe düzenlemeleri yapılmaktadır. Misafirlerimizin otel içerisinde kullandığı tüm araçlar her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir. Havuz sistemlerimiz filtrasyon, uv cihazları, kimyasal dozajlama üniteleri vb. cihazlar ile mevzuat limitleri doğrultusunda dezenfekte edilmektedir. Restoranımız da Masalara servis Misafir Oturduğu anda atılacaktır.Amerikan Servisler misafirin oturması ile servis hazırlanacaktır.Baharatlar- Tuz - Şeker V.benzeri malzemeler tek kullanımlık servis edilecektir. Girişte doldurulacak bilgi formunda misafirlerin geldikleri yer, son günlerde ziyaret ettikleri ülkeler ve ülkemizde kendileriyle irtibata geçilebilecek adres ve telefon numarasını paylaşmaları, Covid-19 sürecinde gerekirse kişisel bilgilerinin yetkili kurumlarla paylaşılacağına dair “KVKK gereği açık rızası”nın alınması ve misafirin konaklaması sürecinde veya sonrasında virüsün bulaşması da dahil olmak üzere ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan dolayı konaklama işletmesinin hukuki olarak bir sorumluluğunun bulunmadığı yönünde düzenlemeler yapılacak.

 

 • .
Konsept Özellikleri

 Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri

 • Kahvaltı (08:00 ile 10:00 saatleri arasında)
 • Akşam Yemeği (19:30 ile 21:00 saatleri arasında)
 • Tüm İçecekler Ücretli

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

 • Kahvaltı(08:00 ile 10:00 saatleri arasında)
 • Çay –Kahve – Konsantre İçecekler Ücretsiz

 

Balayı Çiftleri İçin

 • Odaya Meyve Sepeti ve Şarap İkramı 
 • Odaya Kahvaltı İkramı                                                                                                                                                           
 • Müsaitliğe Bağlı Deniz Manzaralı Oda


 

Önemli Notlar

Oda Özellikleri* Tesisin 32 odası bulunmaktadır. Odaların genişliği 15 - 16 m² genişliğindedir. Max. kapasitesi 3 kişidir.


Genel Özellikler 

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.


* Lobide ve restaurant ta kablosuz internet hizmeti ücretsizdir.

Makri Beach Hotel