Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 6 Gece, 7 Gün
 • Valetta (2) – Catania (2) – Palermo (2)
Malta & Sicilya Turu Ramazan Bayramı Özel Türk Havayolları ile 6 Gece 7 Gün IS001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
TatilBudur'da Yapılacak Otel Rezervasyonlarında 7.500 TL'ye Varan WorldPuan!

30.000 TL-49.999 TL arası rezervasyonlara 2.500 TL, 50.000 TL - 99.999 TL arası rezervasyonlara 5.000 TL, 100.000 TL ve üzeri rezervasyonlara 7.500 TL Worldpuan kazanılmaktadır.

kampanya şartları
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
1. Gün İSTANBUL – MALTA – VALETTA   
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bilet, bagaj teslim ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1369 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 08:20 ’de Malta’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 09:45’de Malta ‘ya varışımız ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere Valetta ‘ya hareket ediyoruz. Şehir kapısından geçerek başlayacağımız şehir turumuzda, Yeni Parlamento Binası, Kraliyet Opera Binası, Auberge Sarayı, Triton Çeşmesi, Barrakka Parkı, Auberge D’Italie binası, Palazzo Parisio Sarayı, Ulusal Savaş Müzesi, St. John Meydanı ve Katedrali, Büyük Üstad Sarayı (Grandmaster Palace & Courtyard) göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında sunulacak serbest zaman ardından otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

2. Gün VALETTA – (Öğle Yemekli Gozo & Victoria Rabat & Xelendi Turu) 
Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Gozo & Victoria Rabat & Xelendi Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. Cirkewwa limanından başlayacağımız turumuzda ilk olarak feribot yolculuğu ile Gozo’ya varıyoruz. Yemyeşil doğası ile “cennet ada” olarak adlandırılan Gozo ‘da ilk olarak İç Deniz (Inner Sea) ve Mantar Kayası’nı görüyoruz. Bu bölge Truva, Gladyatör, Game of Thrones gibi çok ünlü filmlerin çekildiği bir bölge aynı zamanda Malta’ nın en önemli dalış noktalarından biridir. Tarihte küçük bir şapel olan ancak günümüzde çok önemli bir Adak Kilisesi olan T’pino Kilisesini ziyaret edip, dileklerimizi diledikten sonra, Gozo Adasının Dünyaca ünlü lokal ürünlerini almak için kısa bir mola vereceğiz. Öğle yemeğimizi Xelendi balıkçı kasabasında vereceğiz. Lokal restoranda alınacak öğle yemeği sonrası Gozo Adasının başkenti olan Victoria Rabat’a hareket. Victoria Rabat’a varışımızda St. George bazilikasını görüp, dar sokaklarda yürüyüş yapacağız. Turumuz sonrası limandan feribot ile Valetta’ya dönüş ve otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest zaman. 

3. Gün VALETTA – (Üç Şehirler & Marsaxlokk Turu) – CATANİA  
Sabah kahvaltı ve otelden çıkış işlemleri ardından Catania ‘ya gerçekleşecek feribot seyahati saatine kadar serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Üç Şehirler & Marsaxlokk Turu (50 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk durağımız St. Jean Şövalyelerinin ilk yerleşim yeri olan ve tarihte Osmanlı birliklerinin Malta adasına çıktığı ilk bölge olan “Üç Şehirler” olacaktır.  Devamında Marsaxlokk’a hareket ediyoruz. Renk renk boyanmış balıkçı tekneleri ve süslü limanı ve Malta adasının tüm dokusunu gösteren güzel evlerin olduğu, klasik Akdeniz köyü Marsaxlokk’ta arzu eden konuklarımız organik pazardan ve dükkanlardan alışveriş yapabilirler. Marsaxlokk’ta sunulacak serbest zaman sonrasında turumuzu tamamlayarak Catania feribotuna binmek üzere limana hareket ediyoruz. Gümrük ve check-in işlemleri ardından feribot ile İtalya’nın Pozzallo limanına doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik deniz yolculuğu ardından Pozallo Limanı ‘na varış ve Catania bölgesindeki otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

4. Gün CATANİA – (Etna & Savoca – Taormina – Giardini Naxos Turu) 
Sabah kahvaltısı sonrası ardından Catania şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Duomo Meydanı, Katanya Balık Pazarı, Curro Sarayı, Ursino Kalesi, San Nicolo l’Arena Manastırı, Crociferi Bulvarı, Setsicoro Meydanı, Katanya Üniversite Meydanı görülecekler yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrasında sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Etna & Savoca – Taormina – Giardini Naxos Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Avrupa aktif yanardağlarından Etna’da vereceğimiz fotoğraf molasından sonra; dünyaca ünlü “Baba” filminin çekildiği mekanları, Bar Vitelli, San Michele Kilisesi ‘ni panoramik olarak ziyaret edeceğiz. İyon Denizci’nin incisi, Tauro Dağı eteklerinde bulunan, sokakları, caddeleri ve hediyelik eşya satan dükkanlarıyla çok ziyaretçilerini cezbeden Taormina ziyaretimizin ardından, volkanik plajı ve rengarenk sokaklarıyla Giardini Naxos’a hareket ediyoruz. Volkanik Plajlara ev sahipliği yapan, M.Ö. 6. Y.Y. ‘da ilk Yunanlıların yerleştiği, daha sonrasında Fenikeliler ve Romalıların yaşadığı kültürel mozaiğe sahip Giardini Naxos’da muhteşem resimler çekme fırsatı bulacağımız fotoğraf molası sunacağız. Tur bitiminde Catania bölgesindeki otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest zaman. 

5. Gün CATANIA – (Cefalu Turu) – PALERMO    
Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Palermo’ya doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Cefalu Turu (35 Euro) programımıza katılabilirler. Tiran Denizi kıyısında yer alan şirin balıkçı kasabası olan Cefalu’nun özgün sokaklarında gerçekleştireceğimiz gezimizde Cefalu Katedrali, Balıkçılar kapısı başlıca görülecek yerler arasındadır. Çevre gezisi ve öğle yemeği ihtiyacı için sunulacak serbest zaman ardından Palermo’ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Palermo’ya varışımızla birlikte gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; Politeama ve Quattro Canti Meydanları, Roma ve Liberta Bulvarları başlıca görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında Palermo bölgesindeki otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

6. Gün PALERMO – (Montreale & Erice & Trapani Turu) 
Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Montreale & Erice & Trapani Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, en iyi Bizans ve Norman dönemi sanat eserlerinden kabul edilen ve Bizans mimarisinin Sicilya’daki en önemli yapısı olan Montreale Katedrali’ni ziyaret edeceğiz. 6500 m2’lik cam mozaikleriyle Bizans sanatının baş yapıtlarından biri olan katedral ziyaretimizden sonra avlulu taş evleri ve sokaklarıyla tipik bir orta çağ şehri olan Erice’ye hareket ediyoruz. Erice’ye varışımızla birlikte gerçekleştireceğimiz çevre gezisi ve sunacağımız serbest zaman ardından tarihte önemli mercan ihracat merkezlerinden olan Trapani’ye varıyoruz. Modern yüzü ve tarihi dokusunu bir arada koruyan Trapani ziyaretimizle birlikte turumuzu tamamlıyor ve Palermo bölgesindeki otelimize dönüyoruz. 

7. Gün PALERMO – İSTANBUL 
Otelde erken saatte alacağımız sabah kahvaltısı ve çıkış işlemleri ardından İstanbul ‘a gerçekleşecek olan uçuşumuz için Palermo Havalimanına transfer. Türk Havayolları ‘nın TK1374 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 09:20’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 12:55’te İstanbul’a varış. 

KONAKLAMA OTELİ 3* Oteller
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul HL – Malta / Palermo – İstanbul HL parkurunda uçak bileti
Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
Uçak içi ikramlar, 
Malta – Sicilya arası feribot ulaşımı bileti 
3* & 4* şehir dışı otellerde toplam 6 gece oda & kahvaltı konaklamalar, 
Havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer, 
Valetta, Catania ve Palermo’da panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri
Türkçe rehberlik hizmetleri. 
TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Vize ücreti ve servis bedeli 
Yurt dışı çıkış harcı bedeli 
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
İç hat bağlantı uçak bileti,
Öğle ve akşam yemekleri,
Programda belirtilen/belirtilmeyen ekstra tur ve geziler, 
Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve 6 gece toplam 25 Euro tutarında ücretlerdir)
İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 10 Euro) 

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Malta 3* Oteller

Benzer Turlar

Malta & Sicilya Turu Ramazan Bayramı Özel Türk Havayolları ile 6 Gece 7 Gün IS001