Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

  • HES Kodu Kontrolü
  • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
  • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
  • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Marrakech - Casablanca Turu Yılbaşı Özel 4 Gece 5 Gün

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·        Türk Havayolları ile İstanbul – Marrakech // Casablanca - İstanbul arası uçak bileti,

·        Havalimanı Vergileri,

·        Alan – otel – alan transferleri,

·        4* Otellerde 4 Gece – 5 Gün Konaklama,

·        Sabah kahvaltıları ve Akşam Yemekleri,

·        Panoramik Şehir Turu,

·        Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

1.Gün ISTANBUL – MARRAKECH

İstanbul Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 08.00’de buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Havayolları’nın TK 619 sefer sayılı uçuşu ile 10.40’da Marrakech’e hareket. Yerel saat 14.00’da Marrakech’e varış ve alanda bizleri bekleyen aracımız ile şehir turumuz başlıyor. Dar sokakları ile size yüzyıllar öncesine götürecek olan Marrakech’i keşfetmeye başlıyoruz. Ba Ahmed’in Bhia Sarayı, Moresk Mimari’sinin 800 yıllık örneklerinden Koutoubia Minaresi, Majorella bahçeleri, Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak adlandırılan Jma El Fna şehir meydanı göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra Akşam Yemekli Chez Ali turuna katılıyoruz.(60 Euro) Dünyaca ünlü ve sadece Fas’a özgü Chez Ali’de binbir gece masallarını andıran müzisyenler ve folklör gösterileri eşliğinde alacağımız akşam yemeğinin ardından atlı süvarilerin yapacağı muhteşem gösterinin sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelde.

 

2.Gün MARRAKECH

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Bir Dünya Mirası Essaouira turuna katılabilirler.(55 Euro) Atlas okyanusu kıyısında yer alan, ilk bakışta bize eski Bodrum’u anımsataan bu şehir dünyaca ünlü eski Portekiz şehirlerinden biridir. Unesco tarafından ‘’Dünya Mirası’’ listesinde yer alan bu şehir, Atlas okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı olup sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil kasabasıdır. Şehrin kalesi, balıkçı limanı ve eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina gezilecek yerler arasındadır. Gezmeye doyamayacağınız daracık dolambaç sokakları arasında şehri keşfedebilir ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz.  Tur sonrası Marrakech’e dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.


3.Gün MARRAKECH 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Atlas Dağları turuna katılabilirler. (65 Euro) 4X4 ler ile muhteşem manzaralı pistleri, berberi köyleri, coğrafi yapıları keşfedeceğimiz bu turun ardından Ourika vadisi, Lalla Takerkust gölü kenarındamola vererek öğle yemeği alıyoruz. (Öğle yemeği fiyata dahildir) Gezimizden sonra Marrakech e dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.4.Gün MARRAKECH – CASABLANCA  

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Casablanca’ya hareket. Varışımızla birlikte şehir turumuz başlıyor. Dünyanın 3. büyük Camii’si Hassan II Camii, Medina, Muhammed V meydanı, Birleşmiş Milletler meydanı, Hobus semti, Atlas okyanusu kenarında yer alan Ain Diab bölgesi ve Corniche göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

 

5.Gün CASABLANCA - ISTANBUL

Sabah kahvaltısın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 618 sefer sayılı uçuşu ile 15.40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.10’da varış ve turumuzun sonu.

KONAKLAMA OTELİ 4* Oteller vb.

Fiyat Tablosu

Dönem

4* Oteller vb.

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
29.12.2021-02.01.2022 Yarım Pansiyon - 649,00 EUR Seç 748,00 EUR Seç 649,00 EUR Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

·        Türk Havayolları ile İstanbul – Marrakech // Casablanca - İstanbul arası uçak bileti,

·        Havalimanı Vergileri,

·        Alan – otel – alan transferleri,

·        4* Otellerde 4 Gece – 5 Gün Konaklama,

·        Sabah kahvaltıları ve Akşam Yemekleri,

·        Panoramik Şehir Turu,

·        Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·        Yurtdışı çıkış harcı: (50 TL)

·        Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

·        Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,

·        Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri

·        İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,

·        Şehir Vergileri (Günlük 2 Euro) – Direkt otel resepsiyonuna ödenir.

Genel Şartlar

Benzer Turlar