Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

  • HES Kodu Kontrolü
  • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
  • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
  • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

Meksika'nın Karayipleri Cancun Turu Thy İle Herşey Dahil

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

-      Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile Istanbul HL – Cancun HL // Istanbul HL parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti,

-      Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

-      Uçak içi standart ikramlar

-      Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler

-      4* Sup. plaj otelinde Standart Oda kategorisinde Her Şey Dahil konseptinde toplam 5 gece konaklamalar,

-                           Otel konaklama vergileri

-                          TÜRSAB mesleki sorumluluk güvence paketi

1. Gün                  İSTANBUL – CANCUN

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşumuzdan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ‘nın TK184 sefer sayılı uçuşu ile 02:30 ‘da Cancun’a uçuyoruz. Yerel saatle 13:15 ‘de Yutacan Yarımadası’nda yer alan ve Meksika’nın Karayipleri olarak da adlandırılan ünlü tatil yerlerinden Cancun ‘a varıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların alınması ve sonrasında serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.

 

2. Gün                  CANCUN – (Öğle Yemekli Chichen Itza Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde açık büfe servis edilecek sabah kahvaltısı, öğle, akşam yemekleri ile tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktiviteleri ve animasyonlardan yararlanabilirsiniz. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Chichen Itza Turu (Öğle Yemeği Dahil 90 Euro) programımıza katılabilirler. Kristof Kolomb öncesinde kurulmuş bir yerleşim birimi olmasının yanı sıra her yıl 2 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısı ile ülkenin en çok ziyaret edilen ikinci arkeolojik sitesi olan Chichen Itza, 2007 yılında Dünya’nın Yedi Harikası Listesi ‘ne giren Kukulkan Piramidi ‘ne ev sahipliği yapmaktadır. Kukulkan Piramidi, Caracol, Cenote Kaplan Tapınağı ve Savaşçılar Tapınağı ‘nı göreceğimiz ve Maya Uygarlığı döneminin etkileyici mimari izlerine şahit olacağımız Chichen Itza Turu sonrasında lokal restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Cancun ‘daki otelimize transfer.

 

3. Gün                  CANCUN – (Öğle Yemekli Tulum ve Xcaret Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde açık büfe servis edilecek sabah kahvaltısı, öğle, akşam yemekleri ile tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktiviteleri ve animasyonlardan yararlanabilirsiniz. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Tulum ve Xcaret Turu (Öğle Yemeği Dahil 65 Euro) programımıza katılabilirler. Tulum kalıntıları, Chichen Itza ve Teotihuacan’dan sonra en çok ziyaret edilen arkeolojik alandır. Deniz seviyesinden 10 – 12 metre yüksekliğe inşa edilen ve Maya Uygarlığı ‘nın izlerini günümüze taşıyan saray ve tapınakları ziyaret edeceğimiz Tulum gezisi sonrasında Riviera Maya’da bulunan ve hem doğayla iç içe olması hem de lunapark türünde hizmet vermesiyle, genç yaşlı birçok kesime titap eden tematik park Xcaret ‘i ziyaret ediyoruz. Meksika’nın en sevilen eğlence parklarından biri olan Xcaret ‘de sunacağımız serbest zaman ardından otelimize transfer

 

4. Gün                  CANCUN – (Öğle Yemekli Isla Mujeres Tekne Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde açık büfe servis edilecek sabah kahvaltısı, öğle, akşam yemekleri ile tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktiviteleri ve animasyonlardan yararlanabilirsiniz.Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Isla Mujeres Tekne Turu (Öğle Yemeği Dahil 90 Euro) programımıza katılabilirler. Tekne ile gerçekleşecek turumuzda Dünya’nın en güzel plajlarından biri olan Isla Mujeres’de deniz & kum ve güneşin tadını çıkartabilir, şnorkel ve sualtı müzesi ziyareti aktivitesine katılarak unutulmaz bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Beach Club ‘da alacağımız öğle yemeğimiz ardından Isla Mujeres kumsallarında serbest zaman sunuyoruz.

  

5. Gün                  CANCUN

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve her şey dahil konseptinde açık büfe servis edilecek sabah kahvaltısı, öğle, akşam yemekleri ile tüm gün servis edilecek alkollü & alkolsüz içecekler eşliğinde otel aktiviteleri ve animasyonlardan yararlanabilirsiniz.

 

6. Gün                  CANCUN – İSTANBUL

Erken saatte odaların boşaltılması ve otelden çıkış işlemlerinin ardından İstanbul’a gerçekleşecek uçuşumuz için Cancun Havalimanı’na hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları ‘nın TK184 sefer sayılı uçuşu ile 14:45 ’de İstanbul’a uçuyoruz. Saat farkından kaynaklı bir gün sonra TSİ 10:30’ da İstanbul Havalimanı ‘na varışımızla birlikte turumuzun sonu. 

KONAKLAMA OTELİ 4* Sup. Hotel Emporio Cancun vb.

Fiyat Tablosu

Dönem

4* Sup. Hotel Emporio Cancun vb.

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
05.12.2021-10.12.2021 Her Şey Dahil - 1.599,00 EUR Seç 1.899,00 EUR Seç 1.599,00 EUR Seç Detay
16.01.2022-21.01.2022 Her Şey Dahil - 1.599,00 EUR Seç 1.899,00 EUR Seç 1.599,00 EUR Seç Detay
30.01.2022-04.02.2022 Her Şey Dahil - 1.599,00 EUR Seç 1.899,00 EUR Seç 1.599,00 EUR Seç Detay
13.02.2022-18.02.2022 Her Şey Dahil - 1.599,00 EUR Seç 1.899,00 EUR Seç 1.599,00 EUR Seç Detay
27.02.2022-04.03.2022 Her Şey Dahil - 1.599,00 EUR Seç 1.899,00 EUR Seç 1.599,00 EUR Seç Detay
13.03.2022-18.03.2022 Her Şey Dahil - 1.599,00 EUR Seç 1.899,00 EUR Seç 1.599,00 EUR Seç Detay

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

-      Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile Istanbul HL – Cancun HL // Istanbul HL parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti,

-      Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

-      Uçak içi standart ikramlar

-      Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler

-      4* Sup. plaj otelinde Standart Oda kategorisinde Her Şey Dahil konseptinde toplam 5 gece konaklamalar,

-                           Otel konaklama vergileri

-                          TÜRSAB mesleki sorumluluk güvence paketi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

·         Meksika Vizesi Bedeli (Hususi pasaportlar için online vize işlem bedeli 40 USD)

Yeşil pasaportlar için online vize başvurusu gerçekleştirilememektedir. Yeşil pasaport sahibi misafirlerimizin, parmak izi uygulaması sebebi ile Meksika Konsolosluğu’na şahsi başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Tur tarihlerini kapsayan Schengen vizesi, ABD vizesi, Kanada Vizesi sahibi misafirlerimiz ise Meksika seyahatlerinde vizeden muaf olacaklardır.

·         Yurtdışı çıkış harcı (kişi başı 50 TL)

·         Covid-19 kapsamlı seyahat güvence paketi (kişi başı 20 Euro)

·         Rehberlik Hizmetleri (Sadece ekstra turlar esnasında İngilizce olarak sunulmaktadır. 10 kişi üzeri katılımcı bulunan tarihlerde ise Türkçe sunulabilir)

·         Oda servisi hizmetleri

·         A’la Carte restoranlarda alınacak yemekler ve export içecekler

·         Otelde su sporları ve diğer kişisel aktiviteler

·         Yerel otoriteler tarafından talep edilmesi halinde Covid-19 PCR test

Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 245 € yerine 200 €

 Pakete Dahil Olan Turlar:

·         Chichen Itza Turu (Öğle yemeği dahil 90 Euro)

·         Tulum & Xcaret Turu (Öğle yemeği dahil 65 Euro)

·         Isla Mujeres Tekne Turu (Öğle yemeği dahil 90 Euro)

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası %50 indirimlidir)

Genel Şartlar

Benzer Turlar

Canlı Destek