Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

  • HES Kodu Kontrolü
  • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
  • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
  • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

MSC Grandiosa ile Batı Akdeniz Turları

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

İstanbul Yeni Havalimanı – Barselona - İstanbul Yeni Havalimanı ekonomi sınıfı uçuşlar.

 MSC GRANDIOSA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.

Havalimanı ve Liman vergileri.

Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.

 Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.

Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.

Gemideki eğlence ve şovlar.

Fitness & Spor salonu kullanımı.

Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.). 70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.(25€)

Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

TUR ROTASI / 29.01.2022 / 7 GECE

TARİH

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

KALKIŞ

29.01.2022

BARSELONA

İSPANYA

-

18:00

30.01.2022

MARSİLYA

FRANSA

09:00

17:00

31.01.2022

CENOVA

İTALYA

08:00

17:00

01.02.2022

CIVITAVECCHIA/ROMA

İTALYA

08:00

18:00

02.02.2022

PALERMO

İTALYA

07:00

17:00

03.02.2022

VALETTA

MALTA

09:00

17:00

04.02.2022

DENİZDE SEYİR

-

-

-

05.02.2022

BARSELONA

İSPANYA

08:00

-


FİYAT LİSTESİ

KATEGORİ

29 OCAK 2022

İÇ BELLA KABİN

699€

İÇ FANTASTICA KABİN

749€

DIŞ BELLA KABİN

799€

DIŞ FANTASTICA KABİN

849€

BALKONLU BELLA KABİN

949€

BALKONLU FANTASTICA KABİN

999€

TEK KİŞİ FARKI

SORUNUZ

3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN

599€

3. VE 4. KİŞİ 17 YAŞ ALTI ÇOCUK

499€

HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (FİYATA DAHİLDİR)

420€

FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR

GRUP KABİNLERİ GTY GARANTİ TİPİ KABİNLERDİR. KABİN NUMARALARI BİLET İLE BİRLİKTE BELLİ OLACAKTIR.

01.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI – BARSELONA

 

İstanbul havalimanı Dış hatlar terminali saat 04:00'da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve TK 1853 sefer sayılı uçak ile saat 08:55’te hareket ediyoruz. Barselona’ya yerel saat ile saat 10:30’da varışımızın ardından gemimize transfer, check in işlemleri, kabinlere yerleşme ve gemimizin hareketi saat 18:00.

02.GÜN MARSİLYA

 

Gemimiz saat 08:00’da Marsilya limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Aix En Provance Turu”na ve ‘’Marsilya Panoramik Şehir Turu”na katılabilirler. Önemli bir denizcilik şehri olan Marsilya’da turumuza ilk olarak yüksek bir tepenin üzerinde bulunan “Notre Dame de la Garde Katedrali”ni ziyaret ederek başlayacağız. Bu ziyaret ardından Longchamps Çeşmesi, Saint Charles tren garı, eski şehir, Hotel de Ville ve yat limanı bölgesi görülecek yerlerden bazıları.  Daha sonra Marsilya’ya 40 dakika mesafede bulunan Aix en Provence’a gideceğiz. Romanesk ön cephesi ve üstü kapalı kemerli yolu ile XII. Yüzyıldan kalma meşhur St. Saviour’s Katedrali ile başlayacak. Daha sonra şehrin eski bölgesinde yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında burada bulunan antik hanları ve 17. Yy’da Kardinal Mazarino’nun kardeşi tarafından tasarlanmış olan Mazarino semtini göreceksiniz. Gemimizin hareketi saat 16:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

03.GÜN CENOVA(CENOVA- PORTOFİNO) 

 

Gemimiz saat 07:00’da Cenova limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Cenova-Portofino Turu”na katılabilirler. Rehberinizin düzenleyeceği ekstra turunuzda sahil boyunca bölgenin en güzel manzaralı kasabalarından geçerek Santa Margherita Ligure'ye varacağız. Buradan bineceğimiz tekne ile Liguria bölgesinin en ünlü koyu, şarkılara konu olan Portofino'ya varacağız. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından Cenova'ya gideceğiz. Cenevizlerden kalma bu tarihi şehir sizleri çok şaşırtacak. Muhteşem konaklar, sokaklar, meydanlar ve tarihi mekanlar içinde gezdikten sonra alışveriş için vaktimiz olacak. Gemimizin hareketi saat 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

04.GÜN CIVITAVECCHIA / ROMA(İTALYA)

 

Gemimiz saat 07:00’de Civitavecchia limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Merkezi İtalya'da Lazio Bölgesi'nde, Roma iline bağlı ve Roma şehrinin merkezinin 80 km batı-kuzey-batısından bulunan bir kent ve bir komün. Şehrin ismi Latince "eski şehir" anlamına gelir. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Roma Şehir Turu” na katılabilirler. Ölümsüz şehir Roma, engebeli bir bölgede bulunan 7 tepe üzerine kurulu. Bal renkli çeşmelerin şehri ya da Augustus tarafından yaratılan mermerler şehri olarak adlandırılan şehir, efsanelere göre M.Ö. 753 yılında Romulus (Romolo) tarafından kurulmuş. Tiber (Tevere) Irmağı üzerinde ve Tiren Denizi'ne yaklaşık 25 km uzaklıkta bulunan Roma, hiç şüphesiz, dünyanın hakkında en fazla yazılar yazılan, resimlerle güzellikleri sergilenen ve en fazla övülen şehirlerinden bir tanesi. Batı uygarlığının beşiği ve Katolik dininin kalbi olan Roma, bugün İtalya’nın siyasi, idari ve kültürel hayatının merkezidir. Tam gün sürecek olan bu turumuzda Civitavecchia limanında bizi bekleyecek olan otobüsümüzle 1 saat 15 dakikalık bir yolculuktan sonra varacağımız Roma’da otobüsümüzle panoramik bir tur yapıyoruz. Görülecek yerler arasında; Castel Sant’Angelo, Tiber Nehri, Borghese Parkı, Via Veneto, Popolo Meydanı, Republica Meydanı, Via Nazionale, Marcello Tiyatrosu, Circo Massimo, Forum alanları bulunmakta. Daha sonra Roma’nın ünlü meydanlarını yürüyerek keşfediyoruz. Görülecek yerler arasında; Pantheon Meydanı, Navona Meydanı, Aşk Çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri’nde turumuzu bitirip alışveriş molası veriyoruz. Akşam otobüsümüzle buluşup gemimize dönüyoruz. Geminin hareketi saat 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

05.GÜN PALERMO

 

Gemimiz saat 09:00’de Palermo limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Palermo & Cefalu Turu” na katılabilirler. Sicilya’nın başkenti Palermo’ya varışın ardından Palermo’nun ve Sicilya’nın en güzel tatil beldelerinden Cefalu’ya gidiyoruz. Ortaçağdan kalma yapılarıyla kasaba hem alışveriş için hem de Sicilya ruhunu tam anlamıyla hissedebileceğiniz bir yer. Turmuz sırasında Normanlardan kalma katedral ve antik çamaşırhane ziyaret edeceğimiz yerler arasında. Serbest zaman sonrası Palermo'ya dönüş ve şehri tanıtan bir tur yapacağız. Daha sonra Monreale Manastırı’nı ziyaret ediyoruz. Eski ve yeni ahitten sahnelerin betimlendiği toplam 6340 m2’lik mozaik bezemeyi görüyoruz. Daha sonra gemiye dönüş.Geminin hareketi saat 16:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

06.GÜN VALETTA

 

Sabah saat 09:00’de Valletta’ya varış. Valletta, Malta'nın başkentidir. Şehrin adı, Osmanlı'nın saldırı girişimini geri çeviren Malta Şövalyeleri tarikatının büyük ustası Jean de Valette'dan alındı. Şehrin tarihi bölgeleri 1980 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak ilan edildi. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği detayları ilerleyen zamanlarda belli olacak olan ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareketi saat 17:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

07.GÜN DENİZDE SEYİR

 

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

08.GÜN BARSELONA – İSTANBUL HAVALİMANI

 

Gemimiz saat 08:00’da Barselona limanına yanaşacaktır. Gemi çıkış işlemlerimizin ardından gemiden ayrılıyoruz. Bizi bekleyen araçlarımız ile Barselona havaalanına hareket ediyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından Türk Hava Yollarının TK 1856 sefer sayılı uçağı ile saat 18:00’da İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:40’da İstanbul  Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
29.01.2022-05.02.2022 - 699,00 EUR Seç 922,20 EUR Seç - Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli Zorunlu Değil 140,00 EUR 140,00 EUR 140,00 EUR

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

İstanbul Yeni Havalimanı – Barselona - İstanbul Yeni Havalimanı ekonomi sınıfı uçuşlar.

 MSC GRANDIOSA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.

Havalimanı ve Liman vergileri.

Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.

 Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.

Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.

Gemideki eğlence ve şovlar.

Fitness & Spor salonu kullanımı.

Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.). 70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.(25€)

Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

   Servis ücretleri. Günlük kişi başı 10-12€ gemide ödenir.

 Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.

 Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.

Gemideki tüm içecekler.

  İç hat bağlantı uçuşları.

  Gerekli vize ücreti.

  Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

Genel Şartlar

İspanya Vize Bilgileri

  • SSK'ya bağlı çalışanlar
    Schengen
    Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf

Benzer Turlar

Canlı Destek