Msc Magnafica ile Batı Karayipler & Meksika & Bahamalar Turu Türk Havayolları ile 7 Gece 9 Gün TCR001

Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 8 Gece, 9 Gün
 • Miami (1) – Cozumel – Costa Maya – Isla De Roatan – Ocean Cay – Miami
Msc Magnafica ile Batı Karayipler & Meksika & Bahamalar Turu Türk Havayolları ile 7 Gece 9 Gün TCR001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde!

Seçili Otellerde %25’ini Şimdi, Kalanı Tatile 7 Gün Kala Öde Kampanyası Başladı!

kampanya şartları
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
01.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI – MIAMI
İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali saat 05.30’da Türk Havayolları kontuarı önünde buluşmamızın akabinde check-in İstanbul Havalimanında tur hareket tarihinden bir gün önce gece saat 22:30'da bulunma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK157 nolu sefer sayılı uçuşu ile saat 01:10’da (Tur Günü) Amerika’nın en ünlü sahil kenti Miami'ye hareket. Yerel saat ile 06:00’da Miami'ye varış. bizleri bekleyen özel aracımız ile MSC MAGNIFICA gemimizin bulunduğu limana transfer. Gemi check-in ve bagaj işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Miami Şehir Turu & South Beach Gece Turu”na katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, şu anda da belediye binası olarak kullanılan eski Panamerikan havayollarının deniz uçağı terminalini gördükten sonra Marina da fotoğraf molası vereceğiz. Bir birinden güzel evlerden oluşan Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln road, önünde fotoğraf çekeceğimiz Miami Beach'in  sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana, şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Odaların dağılımı ve dinlenme.Akşam üstü Miami’yi denizden fotoğraflayıp 1920 lerde yapılan ve üzerinde ünlülerin evleri olan yapay adacıkların etrafında yapacağımız turda bir Elizabet Taylor, Sivester Stallone, Julio İglasias gibi yıldızların evlerini fotoğraflama şansımızın olacağı Yıldızlar Adası turunu rehberimiz arzu edenlere extra olarak düzenleyecektir. Akşam otelden South Beach Gece Turu için ayrılıyoruz. Dünyaca ünlü South Beach ‘e gidiyoruz. Miami'yi ışıklar altında göreceğiz ve South Beach’in ünlü mekanlarındaki eğlencelere tanık olacaksınız. Rehberiniz sizlere restoran tavsiyelerinde bulunacaktır. Tur sonrası otelimize dönüş. Tur sonrası gemimize dönüş. Gemimiz akşam 17.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

02. GÜN DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

03.GÜN COZUMEL
Gemimiz sabah saat 08:00’de Cozumel limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Cozumel Tulum Antik Şehri ve Playa Del Carmen Turu”na katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak limandan minibüslere binerek Playa Del Carmen'e gideceğimiz teknelere varıyoruz. Yaklaşık 45 dk süren bir deniz yolundan sonra Playa Del Carmen' varış. Ve sonrasında özel aracımızla Tulum harabelerine gidiyoruz. Dünyanın en önde gelen Maya medeniyetlerine ait antik bulguların yer aldığı Tulum harabelerini rehberlerimiz eşliğinde keşfediyoruz. Daha sonra plaj ve alışveriş için  Playa Del Carmen' e geri dönüyoruz. Ardında gemimize dönüş. Sonrasında limana dönüş ve turumuzun sonu. Gemimiz akşam 18:00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

04.GÜN COSTA MAYA
Gemimiz sabah saat 08.00'de Costa Maya limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği "Chacchoben Maya Şehri ve Bacalar Lagünü Turu” na katılabilirler. Bugün ki turumuzda ilk önce Meksika'nın antik Maya tarihini ve güzel manzaralarını keşfedeceğiz. Öncelikle, geçmişi M.Ö. 200'e kadar uzanan antik Maya bölgesinde yerel rehberimiz eşliğinde Chacchoben arkeolojik alanı gezeceğiz ve rehberimizin tarih dolu bilgilerinden faydalanacağız. Sonrasında arkeolojik alandan ayrılarak rengarenk sularıyla ünlü Bacalar Lagünü'ne gidecek ve yüzmenin, güneşlenmenin ve hatta kano yapmanın tadını çıkaracaksınız. Meksika tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinerek Lagünde vakit geçireceğiz. Ayrıca Lagünde leziz bir fajita öğle yemeğide turumuza dahildir. Serbest zaman sonrası gemimize dönüş. Gemimiz akşam 18.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

05.GÜN ISLA DE ROATAN
Gemimiz sabah saat 07.00'de Isla De Roatan limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği "Isla De Roatan Ada Turu"na katılabilirler. 
Limandan hareketle 1 saatlik panoramik turumuzun ardından küçük balıkçı köylerini gezmeye başlayacağız. Panoramik bir noktada durup manzaraların ve rengarenk okyanusun fotoğraflarını çekmenizi sağlayacak, aynı zamanda hediyelik eşya satın alma imkanı da olacak. Ardından, kıyı şeridinin muhteşem manzaralarını seyrederken merkeze doğru geleceğiz ve sadece tekne ile ulaşım sağlanan French Cay adasına varacağız, Bu muhteşem küçük ada, yalnızca rüyalarınızda hayal edebileceğiniz Palmiye ağaçları ve mangrovlarla çevrili, nefes kesen bir ortamda mavi bir lagün de dahil olmak üzere birbirinden tamamen farklı iki plaja bakan tropikal bitki örtüsüyle çevrilidir. Davul sesiyle geleneksel bir dans sergileyen Garifunas halkını izlerken panoramanın keyfini çıkaracağız. Size Garifuna geleneğinin hazinesi olan "Kazabe" adı verilen çıtır tipik yucca ekmeği ve taze doğal meyve suyu ikram edileceğiz. Ardından ada boyunca bir doğa yürüyüşüne katılabilir veya sahilde dinlenebilir ve plajda vakit geçirebilirsiniz. Dönüş yolunda, başka bir panoramik noktada kısa bir son molanın keyfini çıkaracağız. Uzaklarda, pitoresk bir tepe köyü olan Oak Ridge'ye varacağız. Geçmişte korsanların yaşadığı ve şimdi ise aile tarafından işletilen balıkçılık şirketlerinin evi olan ve onlarca yıl sonra hala adanın en büyük ikinci endüstrisi olan Oak Ridge'de güzel vakit geçirdikten sonra gemimize dönüş. Gemimiz öğlen 15.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

06.GÜN DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

07.GÜN OCEAN CAY MSC MARINE RESERVE
Gemimiz sabah saat 07:00’de Ocean Cay MSC Marine Reserve limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Kesintisiz okyanus manzarası, berrak sular, mavi gökyüzü ve güneş ışıklarıyla birlikte yumuşak beyaz kumlu plajlar... Bu cennet hayali, MSC Cruises misafirlerinin Ocean Cay MSC Marine Reserve’ü ziyaret etmeleri ile gerçeğe dönecek! Sahildeki kulübenizde dinlenerek geçirdiğiniz sakin bir sabahın ardından, deniz yaşamının tüm güzelliklerini bir arada sunan bir okyanusta, renkli balıkları ve mercanları keşfetmek için şnorkel turuna çıktığınızı hayal edin... Öğleden sonranızı plaj etkinliklerine katılıp, plaj voleybolu oynamak veya hediyelik eşya alışverişi yapmakla geçirdiğinizi; güneş batmaya başladığında, huzur ve sakinliğin keyfini çıkarmak üzere, muhteşem deniz manzarası eşliğinde kokteylinizi yudumlayacağınız sahil barlarından birine gittiğinizi ve günün finalinde, geceyi yıldızların altında bir filmle noktalayarak konforlu geminize geri döndüğünüzü düşünün... Tam anlamıyla büyüleyici! Gemimizin hareketi saat 18:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide

08.GÜN MIAMI – İSTANBUL HAVALİMANI
Gemimiz saat 06:00’da Miami limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltımızın ardından gemi çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ve bizi bekleyen araçlarımız ile havaalanına hareket ediyoruz. Uçağımızın kalkışına fazla zaman olduğu için bu zamanı değerlendirmek adına tüm misafirlerimizin katılımıyla rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Sawgrass Mills Alışveriş Turu” yapılacaktır. Kuzey Amerika kıtasının en büyük outlet merkezi olan Sawgrass Mills Alışveriş merkezini ziyaret edeceğiz. Her türlü ünlü markayı fabrika satış fiyatına satın alabileceğiniz Sawgrass Mills alışveriş de serbest zaman sonrası turumuzun sonu. Tur sonrası serbest zamanın ardından buluşup havalimanına gidiyoruz. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 78 nolu seferi ile saat 21:05’te İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta.. Geceleme uçakta.

9.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI 
Yerel saat ile bir sonraki gün 15:30’de İstanbul Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

KONAKLAMA OTELİ BALKONLU BELLA KABİN
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Miami – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar. 
MSC MAGNIFICA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.
Havalimanı ve Liman vergileri (690 EUR)
Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.
Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.(Grup en az 25 kişi olması halinde)
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 12€ (Rezervasyon esnasında ödenir.)
Programda belirtilen tüm kara turları
Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
Gemideki tüm içecekler.
İç hat bağlantı uçuşları.
Gerekli vize ücreti.
Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).
Seyahat güvence paketi .70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Miami İÇ BELLA KABİN İÇ FANTASTICA KABİN DIŞ BELLA KABİN BALKONLU BELLA KABİN

Benzer Turlar

Msc Magnafica ile Batı Karayipler & Meksika & Bahamalar Turu Türk Havayolları ile 7 Gece 9 Gün TCR001