Bu turda covid-19 virüsüne karşı aşağıdaki tedbirler alınmaktadır

 • HES Kodu Kontrolü
 • Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi
 • Tüm Personele Corona Virüs Eğitimi
 • Hijyen Kiti

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

MSC Magnifica İle İngiltere - Normandiya - Batı Avrupa 9 Gece 10 Gün

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

İstanbul Yeni Havalimanı – Londra(Heatrow) / Londra (Gatwick)- İstanbul Yeni Havalimanı ekonomi sınıfı uçuşlar.

 MSC MAGNIFICA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.

 Londra’da 2 gece oda-kahvaltı otel konaklaması (4*)

 Havalimanı ve Liman vergileri.

 Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.

Grup min. 25 kişi olması durumunda Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.

Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.

Gemideki eğlence ve şovlar.

Fitness & Spor salonu kullanımı.

Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

TUR ROTASI

TARİH

LİMAN

ÜLKE

VARIŞ

KALKIŞ

01.03.2022

SOUTHAMPTON

İNGİLTERE

-

20:00

02.03.2022

LE HAVRE

FRANSA

07:00

20:00

03.03.2022

ZEEBRUGGE

BELÇİKA

09:00

19:00

04.03.2022

IJMUIDEN(AMSTERDAM)

HOLLANDA

08:00

20:00

05.03.2022

DENİZDE SEYİR

-

-

-

06.03.2022

HAMBURG

ALMANYA

09:00

21:00

07.03.2022

DENİZDE SEYİR

-

08:00

-

08.03.2022

GEMİDEN ÇIKIŞ İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN OTELİMİZE TRANSFER

09.03.2022

LONDRA OTEL KONAKLAMASI

10.03.2022

YEREL SAAT İLE 23:50’DE  İSTANBUL HAVALİMANINA VARIŞ


FİYAT LİSTESİ

KATEGORİ

01 MART 2022

İÇ BELLA KABİN

699€

İÇ FANTASTICA KABİN

749€

DIŞ BELLA KABİN(GÖRÜŞ ENGELLİ)

799€

DIŞ FANTASTICA KABİN

849€

BALKONLU BELLA KABİN

899€

BALKONLU FANTASTICA KABİN

949€

TEK KİŞİ FARKI

%80

3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN

SORUNUZ

3. VE 4. KİŞİ 17 YAŞ ALTI ÇOCUK

499€

HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (FİYATA DAHİLDİR)

460€

FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.

GRUP KABİNLERİ GTY GARANTİ TİPİ KABİNLERDİR. KABİN NUMARALARI BİLET İLE BİRLİKTE BELLİ OLACAKTIR.

    

01.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI – LONDRA(HEATROW) (İNGİLTERE)

 

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde sabah saat 05:30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1979 no’lu seferi saat 08:50’de Londra Heatrow Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 09:55’de Londra Heatrow Havalimanı’na varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile limana transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz Southampton Limanı’ndan saat 20.00’de hareket edecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

02.GÜN LE HAVRE/PARİS(FRANSA)

 

Gemimiz sabah saat 07:00’de Le Havre Limanı’na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Fransa'nın kuzeybatısında, Sen Nehri halicinde sağ yakada kurulu kent. Bölgenin en kalabalık merkezidir. İdari olarak Seine-Maritime ilinde, Haute-Normandie bölgesinde yer alan bir komündür. Transatlantik geçişi yapan Fransız denizcilerin uğradığı bir limandı. Le Havre aynı zamanda "La Porte Océane" (okyanus kapısı) olarak da bilinir. Normandiya'nın Rouen'den önceki en büyük şehriydi. Aynı zamanda Fransa'daki ilk büyük ihracat kapısıydı. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Paris Şehir Turuna katılabilirler. Paris şehir turunda; Louvre Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Champs Elysees,Chaillot Sarayı, Eiffel Kulesi, Askeri Akademi, Napolyon’un Mozolesi ve Millet Meclisi Binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemimize dönüş. Gemimiz akşam 20:00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

03.GÜN ZEEBRUGGE / BRUGGE & BRÜKSEL (BELÇİKA)

 

Gemimiz sabah saat 09:00’da Zeebrugge Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Zeebrugge, Belçika'nın Brugge kentinin limanıdır. Bu limanda Orta Çağ kenti Ghent' e ya da Başkent Brüksel' e gidebilirsiniz. Ya da güzeller güzeli Brugge kentini adım adım gezebilirsiniz. Brugge, 2. Dünya Savaşı sırasında bombalanmadığı için Ortaçağ dokusunu hala hissedebilirsiniz. XII. yüzyıl malikânelerinin arasından dolaşan pırıl pırıl kanalları ve çiçek pazarlarıyla gerçek bir âşıklar kentidir. Kentte Dijver Kanalı manzara açısından oldukça güzeldir. Bizim Leydimiz Kilisesi, Provinciaal Hof, Dweersstraat caddesi kent ziyaretçilerini tüm sene boyunca ağırlayan yerlerdir. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği “Brugge & Brüksel Şehir Turu”na katılabilirler. Bira, waffle, midye, dantel ve goblenleri ile ünlü, Avrupa’nın en güzel ortaçağ şehirlerinden Brugge turumuzda; Minnewater Parkı, Begijnhof, Sint-Janshospitaal (Eski St. John Hastanesi), Church of Our Lady (Bakire Meryem Kilisesi), Markt Meydanı ve panoramik olarak Belfry Kulesi’ni görüyoruz. Serbest zamanın ardından Brüksel'e hareket ediyoruz. Brüksel panoramik şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Pis Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel'in el yapımı leziz çikolatalarını tatma imkânını buluyoruz. Şehir turumuzun ardından gemimize dönüş. Gemimiz akşam saat 19:00’da Zeebrugge limanından ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

04.GÜN IJMUIDEN / AMSTERDAM (HOLLANDA)

 

Gemimiz sabah saat 08:00’de Ijmuiden Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Amsterdam Şehir Turu” na katılabilirler. Amstel  Irmağı’nın deltasında, sulak bir bölgede balıkçı köyü olarak kurulan şehir yaklaşık 350 yıldır denizi ve toprağı ıslah, su baskınlarına karşı yapılan setlerle doğaya karşı bir mücadele içinde. Çağımızın tehlikesi küresel ısınmaya karşı bu savaşı yeni teknolojilerle  sürdüren Hollanda; aynı zamanda mükemmel şehirciliğin dünyadaki ender örneklerinden. Bölgede yaşayan köylülerinin kendilerini geleneksel Hollanda  yaşam biçimini korumaya adadıkları, değirmenleri ile ünlü masal diyarı köy  Zaans Schans misafirlerimiz ile gezmeye başlayacağımız ilk durak. Zaans Schans gezimizin ardından pastoral doğa manzaraları arasından yapacağımız yolculuk sonrası Amsterdam’a dönüyoruz. Yaşantısının canlılığı ve marjinal olarak tanınan Amsterdam  aslında yakından göz atılınca tarih, sanat ve doğa ile yoğrulmuş bir sentez olarak kendini kabul ettirmiş bir şehir. Dam Meydanı, Yeni Kilise, Belediye Sarayı, çiçek pazarı, 18. yüzyıl zengin tacirlerin evlerini yapmayı tercih ettikleri ‘’ Golden Circus’’ (Altın Çember), ve dünyanın çok önemli   üç müzesini üstünde barındıran  Müzeler Plarformu at nalı planı ile düzenlenmiş bu  özel şehirde göreceklerimiz arasında. Şehir turumuzun ardından; Rengarenk evleri, köprüleri, kanalları ve insanlarıyla tamamen kendisine özgü bir ortama sahip Amsterdam şehrini yapacağımız Kanal Turu ile yapacağımız tekne gezisinde su üstünden inceleme şansı bulacaksınız. Kanal turumuz sonrasında yapacağımız Redlight(Kırmızı Fener) Sokağın’da Amsterdam’ın marjinal yüzü ile tanışacaksınız. Tur sonrası serbest zamanın ardından limana geri dönüş. Gemimiz saat 20:00’da Ilmuiden(Amsterdam) limanından hareket edecektir. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

05.GÜN DENİZDE SEYİR

 

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

06.GÜN HAMBURG (ALMANYA)

 

Gemimiz sabah saat 09:00’da Hamburg Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Hamburg Şehir Turu” na katılabilirler. Almanya’nın tarihi Donanma Üssü’nden Hamburg’a yapılacak olan turumuzda, ülkenin en zengin ve Aristokrat kesiminin yerleşim için tercihi olan Hamburg’a varıyoruz. Aşağı ve Yukarı Alster Gölleri’nin çevresinde kurulan şehir gezimizde göl çevresini dolaşıp, kırmızı fenerli St Pauli Caddesini katedip, St Michaelin ve savaş anıtı olarak simgelenmiş St Nikolai Kiliselerini gördükten sonra 115 yaşındaki Neo Rönesans ve Barok karması mimari şaheser Rathous’un çevresinde serbest zamanımızı değerlendireceğiz. Kuğular ile fotoğraf çektirmek veya keyifli alışveriş yapmak… kararı siz verin. Tur sonrası gemimize dönüş. Gemimiz akşam 21:00’de limandan ayrılacak.

Fiyat Tablosu

Dönem

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuk
01.03.2022-10.03.2022 - 699,00 EUR Seç 890,20 EUR Seç - Detay

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

İstanbul Yeni Havalimanı – Londra(Heatrow) / Londra (Gatwick)- İstanbul Yeni Havalimanı ekonomi sınıfı uçuşlar.

 MSC MAGNIFICA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.

 Londra’da 2 gece oda-kahvaltı otel konaklaması (4*)

 Havalimanı ve Liman vergileri.

 Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.

Grup min. 25 kişi olması durumunda Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.

Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.

Gemideki eğlence ve şovlar.

Fitness & Spor salonu kullanımı.

Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 10€ gemide ödenir.

 Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.

Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.

Gemideki tüm içecekler.

İç hat bağlantı uçuşları.

Gerekli vize ücreti.

 Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

 Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (35€). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.

Genel Şartlar

Almanya Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı

  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.

Benzer Turlar

Canlı Destek