Msc Musica ile Muhteşem Güney Afrika & Kızıl Çöl Namibya Turu Şeker Bayramı Özel 10 Gece 12 Gün TCR001

Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 11 Gece, 12 Gün
 • Cape Town(2) – Walwis Bay(1) – Sun City(2) – Johannesburg(1)
Msc Musica ile Muhteşem Güney Afrika & Kızıl Çöl Namibya Turu Şeker Bayramı Özel 10 Gece 12 Gün TCR001 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
Tur Programı seçilen tarihe göre değişiklik gösterebilmektedir.
01.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI – CAPE TOWN 22.03.2025
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde akşam saat 22.00'de (Havalimanı buluşması 21 Mart gecesi olacaktır.)Türk Havayolları kontuarı önünde rehberimiz ile buluşma. Check-in,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından  Türk Hava Yollarının TK44  sefer sayılı uçuşu ile saat 01.55’te Cape Town'a hareket. Yerel saat ile saat 12.00’de Cape Town'a varış. Cape Town havalimanına varışımızın ardından  bizi bekleyen özel aracımız ile Cape Town panoramik şehir turuna başlıyoruz. Şehir turunda Parlemento Binası, Company Gardens, Cape Town kalesi, Reibeck heykeli, hükümet konağı, renklilerin ve Müslüman nüfusun yoğun olduğu Bo Kaap bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası gemimizin bulunduğu limana transfer. Gemi check-in ve pasaport işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz akşam 18.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide. 

02.GÜN DENİZDE SEYİR 23.03.2025
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

03.GÜN WALVIS BAY  24.03.2025
Gemimiz sabah saat 16:00’de Walvis Bay limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği  “Ay Manzarası & Welwitschia Lagünü & Swakopmund Turu" na katılabilirler. Limanda bizleri karşılayan özel aracımız ile yerel rehberimizden hızlı bir brifing aldıkta sonra, bölgenin en yoğun flamingolarının ev sahipliği yaptığı Welwitschia lagününe gideceğiz. Ardından, yaklaşık 132 metre (433 fit) yukarı mesafede yer alan Dune 7 kum tepesine çıkacağız. Burada muhteşem manzarının tadını çıkarırken endemik bir yaşayan fosil olan Welwitschia Mirabilis bitkisini görme şansımız olacak. Rehberimizin bölge hakkındaki bilgilendirmesinden sonra öğle yemeği için Goanikontes Vahası'na geçmeden önce Welwitschia Ovaları'nın hayran kalacağınız ay manzarasına eşlik edeceksiniz.  Öğle yemeğinden sonra eski Alman kasabası Swakopmund'a gideceğiz. Kasabada alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Sonrasında sahil yolunu izleyerek gemimize dönüş. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

04.GÜN WALVIS BAY  25.03.2025
Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Sandwich Harbour Çöl Safari Turu”na katılabilirler.  Namib-Naukluft Milli Parkı'ndaki Walvis Körfezi'nin 60 km'den biraz daha az güneyinde bulunan Sandwich Limanı, Namibya'nın en eşsiz ve etkileyici yerlerinden biridir. Burada yapacağımız 4x4 safari turunda dünyanın en yüksek kum tepelerinden bazıları görecek ve bu oluşumun pitoresk bir lagün oluşturmak için soğuk Atlantik Okyanusu'na akışını gözlemleyeceğiz. Ayrıca muhteşem sulak alanlara sahip ve herhangi bir insan yerleşiminden yoksun bu bölgede vahşi yaşamı keşfetme fırsatı yakalayacağız. Bu eşi benzeri olmayan doğa güzelliğini fotoğraflamayı unutmayın. Vereceğimiz serbest zamanın ardından gemimize dönüş. Gemimiz akşam 16.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide

05.GÜN DENİZDE SEYİR 26.03.2025
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

06.GÜN CAPE TOWN  27.03.2025
Gemimiz sabah saat 09.00'de Cape Town limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Limanda bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otel check-in islemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleneceği tam gün ve öğle yemekli "Ümit Burnu Gezisi Turu” na katılabilirler. Bantry Bay, Camps Bay ve Llandudno Bölgelerinden geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varılacaktır. Tekne ile açılarak  Duiker Adasındaki Cape kürklü foklarını göreceğiz. Daha sonra Chapmans Peak ya da Constantia Nek’den geçerek, Simons Town yakınındaki Boulders Beach’te Afrika Penguenlerini görüyoruz. Deniz kenarındaki restoranda alınacak öğle yemeğinden sonra Afrika’nın en güneybatı köşesi olan Barthelomios Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu ve Cape Point’te füniküler ile dünyanın en yüksek feneri görülecektir. Daha sonra farklı sahil kasabalarından geçerek Cape Town’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

07.GÜN CAPE TOWN   28.03.2025
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam gün sürecek "Masa Dağı & Şarap Çiftlikleri Turu" na katılabilirler. Sabah erken saatte öncelikle Masa Dağı’nın 1087 m yükseklikteki tepesine çıkıp bu doyumsuz manzaranın büyüsüne kendimizi bırakıyoruz. Ardından yörenin ünlü şaraplarını tadacağımız turumuza başlıyoruz. 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından geleceğimiz bu çiftlikte; önce mahzenleri geziyor ardından tadım yapıyoruz. Sonrasında ayrı bir şarap çiftliğinde öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Daha sonra 1679’ da kurulmuş olan Stellenbosh kasabasına geçiyor ve şarapları, meşe ağaçları ve üniversitesi ile ünlü bu kasabada panoramik şehir turu yapıyoruz. Alışveriş için serbest zaman sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

08.GÜN CAPE TOWN – JOHANNESBURG / SUN CITY   29.03.2025
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Cape Town havalimanına transfer. Yerel havayolları ile yaklaşık 2 saat sürecek uçak yolculuğumuzun ardından Johannesburg'a varıyoruz. Ardından özel aracımız ile önce Johannesburg panaromik şehir turumuzu gerçekleştirip akabinde otelimizin bulunduğu, Sun City'ye yaklaşık 30 km mesafede bulunan ve sizlere gerçek Güney Afrika yaşam deneyimi sunacak 4* standartında ki Lodge otelimize transfer. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği "Aslan Parkı Gezisi Turu"na katılabilirler. Aslan Parkı turumuzda, nadir bulunan beyaz aslan görme, yavru sevme, kendi ortamlarında oyunlarını görme ayrıca kurtarılmış bir çok diğer hayvan dostlarımızla enfes bir deneyim yaşayacağız. Aslan Parkında korumalar eşliğinde Aslanlarla birlikte yürüyüşe çıktığımızda doğa, siz ve aslanın uyumu hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim olacak Gezimizin ardından otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

09.GÜN SUN CITY   30.03.2025
Sabah kalvaltısının ardından serbest zaman. Lodge un bünyesinde bulunan parkında yürüyüş yaparak doğal ortamda zürafa , ceylan ve bir çok canlıyı görebilirsiniz. Gun boyunca bölgeyi daha yakından tanıma fırsatı bulacağız. Dilediğinizce Sun City’nin eğlenceli ortamında gününüzü değerlendirebilirsiniz. The Lost City’i keşfedebilir veya Su Dünyası’nda yapay dalgalar içinde yüzebilirsiniz. Alışveriş ve eğlence merkezine gidebilir, Casino’da şansınızı deneyebilir veya timsah çiftliğine gidebilirsiniz. Arzu eden rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği "Pilanesberg National Park Safari Gezisi Turu" na katılabilirler.  Pilanesberg National Park’ta  safari araçları ile yapılacak olan safari gezimizde doğal tabiatın içinde unutulmaz anılarla dolu, eşsiz saatler geçirme fırsatına sahip olacağımız Pilansberg National Park’da dağların arasında volkanik oluşumlu doğal bir tabiat ortamında yaşayan çeşitli vahşi hayvanların günlük yaşantısına konuk olacağız. Gezimiz süresince Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayacağız;  safarinin ardından Sun City’e geçiyor ve panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sun City Güney Afrika’nın kuzey batı eyaletinin bozkırlarında, sakin bir gölün kıyısındadır ve Pilanesberg’in heybetli dağlarıyla çevrilidir. Sun City, birçok özelliğinin birleşimiyle tatil beldeleri içinde benzersizdir. Her sene ihtişamlı sportif ve eğlence faaliyetleriyle donanmış dört ve beş yıldızlı otelleri ve büyülü Lost City (Kaybolmuş Şehir) binlerce turisti çeker. Tur bitimi Sun City Lodge' da ki otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

10.GÜN SUN CITY – JOHANNESBURG  31.03.2025
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından özel aracımız ile birlikte Johannesburg’a doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz yol üstünde rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği "Lesedi Kültür Köyü Gezisi Turu" na katılabilirler. Lesedi, Güney Afrika’da yaşayan siyahi kabilelerin yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz kültürel bir köydür. Turun başlangıcında video prezantasyonu ile siyahi kültürlerin tarihi anlatılır daha sonra ufak gruplara ayrılarak Zulu-Xhosa-Basotho ve Pedi kabilelerinin ev yaşamlarını sergileyen alanlara girilir. Daha sonra kültürel Afrika dansları izlenir. Öğle yemeğimizi, ekstra tura dahil olarak Lesedi Kültür Köyü'nde geleneksel Afrika mutfağı ile alıyoruz. Ardından Johannesburg’a doğru yola çıkıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Otele giriş işlemlerimizin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. otele transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

11.GÜN JOHANNESBURG  – İSTANBUL HAVALİMANI 01.04.2025
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Havalimanına transferimiz esnasında arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği " Fil ve Maymun Parkı Turu"na katılabilirler. Fil Parkı’nda fillerle etkileşime girecek ve benzersiz bir şekilde yaratılmış vücut kısımlarına dokunacaksınız. Burada, fillerimizle paylaştıkları özel, güvene dayalı ilişkinin değerini anlayabileceğiniz ve bunun bir parçası olabileceğiniz ranger’larla tanışacaksınız. Ayrıca anatomi alanında fillerin benzersiz şekilde yaratılıp şekillendirildiği hakkında çok daha ilginç gerçekleri öğreneceksiniz. Maymun Parkı’nda doğal ve egzotik bir ormanın içinde serbestçe yaşayan maymunlar ve lemurlar ile interaktif bir birlikteliğiniz olacak. Kucaklama ve dokunma fırsatı yakalayacaksınız. Turumuz sonrası havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanına varışımızın ardından check-in,bagaj ve pasaport işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Türk Havayollarının TK39 nolu seferi ile akşam saat 18.05’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta..

12.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI 02.04.2025
Yerel saat ile sabah 05.00'de İstanbul Havalimanına varış. Turumuzun sonu...

22 Mart TK44 İstanbul Havalimanı - Cape Town  01:55  - 12:00
01 Nisan TK39 Johannesburg - İstanbul Havalimanı 18:05 - 05:00+1


KONAKLAMA OTELİ BALKONLU BELLA KABİN
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı–Cape Town/Johannesburg-İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
Yerel havayolları ile Cape Town – Johannesburg arası ekonomi sınıf uçak bileti 
5* Yıldızlı MSC Musica gemisinde 5 gece 6 gün seçeceğiniz kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama
2 gece Cape Town’da merkezi oda+kahvaltı otel konaklaması
2 gece Sun City’de oda+kahvaltı otel konaklaması
1 gece Johannesburg’da oda+kahvaltı otel konaklaması
Havalimanı ve Liman vergileri
Tüm transferler
Cape Town Panoramik Şehir Turu (İlk Gün)
Johannesburg Panoramik Şehir Turu
Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
Profesyonel Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Grup sayısı minimum 15 kişi olması durumunda)
Mesleki zorunluluk sorumluluk sigortası.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 13 € 
Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra kara turları.
Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, otel harcamaları vs)
Gemideki tüm içecekler.
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri (Tüm ekstra turlarımızda dahil edilmiştir.)
Cape Town ve Johannesburg otel konaklaması esnasındaki öğle ve akşam yemekleri
Fazla bagaj ücretleri 
Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (45 €). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.
Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).
Yeşil Pasaportlu katılımcılar vizeye tabiidir.

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Cape Town İÇ BELLA KABİN İÇ FANTASTICA KABİN DIŞ BELLA KABİN BALKONLU BELLA KABİN

Benzer Turlar

Msc Musica ile Muhteşem Güney Afrika & Kızıl Çöl Namibya Turu Şeker Bayramı Özel 10 Gece 12 Gün TCR001