Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 9 Gece, 10 Gün
 • thy ile
MSC Orchestra İle Kızıldeniz & Piramitlerin İzinde Mısır Turu 8 Gece Konaklama TCR01 Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Tur Programı
01.GÜN İSTANBUL  HAVALİMANI – HURGADA – SAFAGA 
İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali 06 Nisan gecesi saat 23.00’da buluşmamızın akabinde check-in işlemlerimizi yapıyoruz  ardından ve TK702 sefer sayılı uçak ile saat 01.15’de Hurgada’ya hareket ediyoruz. Hurgada’ya yerel saat ile saat 02.55’de varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otel giriş işlemlerimizin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. 

Sabah otelimizde kahvaltımızı alıyoruz ve serbest zamanımız olacak. Öğlen dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek "Hurghada Panoramik Şehir Turu ve 4x4 Çöl Safarisi Turu ( Öğle Yemekli)” 'na katılabilirler. Rehberimiz ile buluşmanın ardındna şehri keşfetmeye çıkıyoruz. İlk durağımız Hurgada’nın en eski alanı olan ve pazarları ile meşhur El Dahar. El Dahar ziyaretimiz sonrasında Eski Kiliseyi (Orthodox Coptic Church) ziyaret ediyoruz. Devamında Hurghada'da çöl gezisi yapmak üzere 4x4 araçlarımıza binerek safari turumuza başlayacağız. Örümcek araba olarak da adlandırılan Buggy araçlara da binerek eğlenceli bir tur gerçekleştireceğiz. Deve gezisi de turumuza dahil olacak. Bir Bedevi köyünü turlayarak yılan koleksiyonu göreceğiz. Öğle Yemeği turumuz esnasında alınacaktır. Turumuzun bitiminde gün batımını izleyerek otelimize geri döneceğiz. Geceleme otelimizde.

02.GÜN  HURGADA – SAFAGA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest saatlerimiz olacak. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan "Kızıldeniz Tekne Turu (Öğle Yemekli)" 'na katılabilirler.  Bu turumuzda otelimizden yola çıkarak iskeleye ulaşıyoruz. Buradan tekne ile Kızıldenize açılarak turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında kızıl denizde mercanlar, resifler ve kaplumbağaları göreceğimiz keyifli bir yüzme turu bizleri bekliyor olacak. Snorkel ile dalışların da yapılabildiği eğlenceli turumuzda Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Turumuzda Kızıl denizde farklı koyları gezerek güzel bir gün geçireceğiz. Gezimizin ardından MSC Orchestra gemimizin bulunduğu Safaga limanına transfer. Gemi check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz akşam saat 22.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

03. GÜN DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

04.GÜN CIDDE
Gemimiz sabah saat 07.00’de Cidde limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası  kişisel aktiviteler için serbest zaman. Suudi Arabistan Turistik Vize kabul işlemlerini başlatmadığından dolayı bu limanda gemiden inilmeyecektir. Gün boyu Güzel Havanın ve gemideki Havuz & Jakuzi & Restoran & Cafe ve Barların tadını çıkartabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde Suudi Arabistan’ın turistik vize vermeye başlaması bekleniyor. Vize açıldığı takdirde 2. Bir duyuru yapılacaktır. Gemimiz akşam saat 22.00 limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

05.GÜN DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

06.GÜN AKABE
Gemimiz saat 08.00’da Akabe limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği "Petra Turu (Öğle Yemekli)" na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan, Dünya’nın 7 harikasından biri olarak seçilen, MÖ 400 ve MS 106 yılları arasında Nebati Krallığı’na başkentlik yapmış Petra Antik Şehri turumuza başlıyoruz. Pembe, kırmızı, sarı ve turuncu kayaların renginden dolayı “Pembe Şehir” olarak da bilinen şehirde Al-Khazneh (Hazine), Roma tiyatrosu, Kral mezarlarını gördükten sonra Öğle yemeğimizi alıyor ve ardından serbest zaman. Serbest zaman sonrası gemimize dönüş. Gemimiz akşam saat 22.00 de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

07. GÜN SHARM EL SHEIKH
Gemimiz sabah saat 08.00'de Sharm el-Sheikh limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceğ "Renkli Kanyon & Bedevi Kültürü & Dahab Three Havuzu Turu" na katılabilirler. Turumuz esnasında Renkli Kanyon’un göz
alıcı desenleri arasında keyifli bir gezi yapacağız. Burada çekeceğimiz muhteşem fotoğraflar yıllar sonra bilet keyifle
bakacağımız kareler olacak. Daha sonra bir bedevi çadırını ziyaret ediyoruz. Burada Bedevi yaşam ve kültürü hakkında detaylı bilgi sahibi olacağız. Daha sonra muhteşem bir doğal oluşuma gidiyoruz. Dahab Tree Havuzunda vereceğimiz serbest zaman ile arzu eden misafirlerimiz Kızıldeniz’in muhteşem denizine girebilir. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Gemimiz akşam 18.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

08. GÜN SOKHNA PORT
Gemimiz sabah saat 06.00'da Sokhna limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği "Giza Piramitleri & Sifenks & Kahire Şehir Turu" na katılabilirler. Dünya’nın 7 harikasından biri olan KeopsPiramidini de içerisinde barındıran Giza Piramitlerini ve Antik Mısır mitolojisinde kutsal sayıldıkları ve büyü güçlerini kullanarak firavun mezarlarını, piramitleri koruması amacı ile inşa edildiği düşünülen Sfenksleri ziyaret edeceğiz. Kahire şehir turumuzun ardından gemimize geri dönüyoruz. Gemimiz akşam 19.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

09. GÜN SAFAGA – HURGADA 
Gemimiz sabah saat 08.00’da Safaga limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Limanda bizleri bekleyen özel aracomoz ile Hurghada Havalimanına transfer. Uçağımız gece çok geç saatte olacağı için Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Luxor Krallar Vadisi Turu (Öğle Yemekli)” na katılabilirler. Eski Mısır uygarlığında çöl kayalarının içlerinin oyularak yapıldığı muhteşem mezarların ve firavunların öbür dünyadaki hayatları için hazinelerle doldurduğu Krallar Vadisi ilk ziyaret noktamız olacak. Ayrıca burada Kral Tutankamon’un mezarını da ziyaret edeceğiz. Daha sonra Mısır'daki en çarpıcı anıtlardan biri olan Hatshepsut Tapınağı'nı ziyaret edeceğiz. Burada tapınağın büyük avlularında dolaşırken ve karmaşık hiyeroglif süslemelere hayran kalırken, aynı zamanda tahtı kazanmak için erkek olarak poz veren Mısır'ın ünlü kadın hükümdarı Kraliçe Hatshepsut hakkındaki tarihi öğreneceğiz. Daha sonra Mısır'ın 18. Hanedanı III.Amenotep (MÖ 1386-1353) temsil eden iki anıtsal heykel olan Memnon heykellerini ziyaret edeceğiz. Turumuz esnasında yöresel bir restoranda öğle yemeğimizi alacağız. Tur sonrası Hurghada havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından uçuşumuz için bekleme...

10. GÜN HURGADA – İSTANBUL HAVALİMANI
Pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK703 sefer sayılı uçuşu ile 03.45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile sabah 07.45’dE İstanbul Havalimanına varış. Turumuzun sonu

KONAKLAMA OTELİ BALKONLU BELLA KABİN
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları ile İstanbul Havalimanı – Hurgada – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar. 
MSC Orchestra gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.
1 gece Hurgada’da oda + kahvaltı otel konaklaması
Havalimanı ve Liman vergileri. 
Tüm Transferler.
Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.(Grup en az 25 kişi olması halinde)
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 13€. Gemide ödenir
Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
Programda belirtilen tüm kara turları
Gemideki tüm içecekler.
İç hat bağlantı uçuşları.
Gerekli vize ücreti. 
( Bu turumuz için Çok Girişli Schengen Vizesi ve Mısır (Kapı vizesi) gerekmektedir.
Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Akabe İÇ BELLA KABİN İÇ FANTASTICA KABİN DIŞ BELLA KABİN DIŞ FANTASTICA KABİN BALKONLU BELLA KABİN

Benzer Turlar

MSC Orchestra İle Kızıldeniz & Piramitlerin İzinde Mısır Turu 8 Gece Konaklama TCR01