Tur Bilgileri
 • Hareketli
 • 7 Gece, 8 Gün
 • Kabin Başı 100 € erken rezervasyon İndirimi! Son kayıt 31 Mart 2023
MSC Poesia ile Baltık Düşlerinden Viking’lerin Gerçekliğine Yolculuk 27 Ağustos Harita
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana *
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu *
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane *
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi *
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför *
 • Market
 • Fitness
 • Animasyon
 • Beach Futbol
 • Fitness
 • Banana (Ücretli)
 • Beach Voleybol
 • Jakuzi
 • Güzellik Salonu (Ücretli)
 • Masa Tenisi
 • Uyandırma Servisi
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Platform Plaj
 • Minder
 • Oda Servisi (Ücretli)
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Berber & Kuaför (Ücretli)
 • Market
 • Fitness

Müşteri Puanı

Harika

Kullanıcılar tarafından yapılan yoruma göre 10 üzerinden 8,2 puan aldı.

Değerlendirme

Oda 6/10
6/10
Yemek 9/10
9/10
Hizmet 7/10
7/10
Fiyat Performans %60
60%

Müşteri Görüşleri (30 Yorum)

EB

E*** B***

"Cras sit amet nibh libero, in gravida nulla. Nulla vel metus scelerisque ante sollicitudin commodo. Cras purus odio, vestibulum in vulputate at, tempus viverra turpis. Fusce condimentum nunc ac nisi vulputate fringilla. Donec lacinia congue felis in faucibus."

16.05.2017

ZT

Z*** T***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium."

23.04.2017

MA

M*** A***

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus consequatur culpa dicta eos esse eum eveniet facilis labore nemo nisi praesentium, quos reprehenderit sit sunt temporibus."

15.02.2017

Toplam 48 yorumdan 1 ile 6 arası yorumlar gösterilmektedir.

Fiyatlar
Kampanyalar
Ziraat Bankkart'ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz tatil alışverişinize 2.000 TL'ye varan Bankkart Lira!

Ziraat kartınızla 7.500TL–12.500TL arasındaki alışverişinize 750TL, 12.500TL–19.999TL alışverişinize 1.250TL, 20.000TL ve üzeri işlemlerinize 2.000TL Bankkart Lira!

kampanya şartları
TatilBudur'dan Maximum Kart ile şimdi al, 5 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik Maximum Kart'a özel 3,6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece 3 taksitli) rezervasyonlarınızın ödemesini 5 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
TatilBudur'dan World Kart ile şimdi al, 4 ay sonra öde!

TatilBudur'da %50'ye varan indirimlerle Efsane Mart Fırsatları başladı. Üstelik World Kart'a özel 3, 6 ve 9 taksitli rezervasyonlarınızın ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz.

kampanya şartları
Fibabanka Alışgidiş Kredisi İle 36 Aya varan Taksit Fırsatı TatilBudur'da!

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile 100.000 ₺’ye kadar yapılacak rezervasyonlarda 36 aya varan taksit fırsatı!

kampanya şartları
Tur Programı
01.GÜN İSTANBUL HAVALİMANI – BREMEN – WARNEMÜNDE, ALMANYA
İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali saat 03:00'te buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve TK1331 sefer sayılı uçak ile saat 07:20’de Bremen’e hareket ediyoruz. Bremen’e yerel saat ile saat 09:35’te varışımızın ardından gemimize transfer, check in işlemleri, kabinlere yerleşme ve serbest zaman.
Gemi limandan 20:00’da hareket ediyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

02.GÜN   GDYNIA (GDANSK – DANZING), POLONYA
Gemimiz saat 10.00’da Gdynia limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltısı gemide alınacaktır. Alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek “Gdansk Şehir” turuna katılabilirler. Polonya’nın Baltık Denizinin İncisi olarak adlandırıldığı Gdynia (Gdansk) aynı zamanda Dünyanın Kehribar Başkenti olarak da bilinmektedir. Motlawa Nehri kıyısında bulunun Old Town’a giriş bölümünde bulunan Green Gate’den giriş yaptıktan sonra birbirinden renkli yapıları ve şehrin en güzel sokaklarından olan Long Lane’i yürüyerek geçeceğiz. Bu esnada birbirinden güzel fotoğraflar çekme imkanı bulacaksınız. Yolun sonunda Gold Gate (kemerli kapı) göreceğiz. Bu kapı üzerinde yer alan 4 heykelden her biri zenginlik, özgürlük, şöhret, eğitim, sağlık ve barışı simgelediği düşünülmektedir. Ardından kraliyet yolu olarak bilinen Dlugi Trag, 2. Dünya Savaşı sırasında zarar gören tarihi vinç Gdans Crane ve Mariacka Street göreceğimiz yerler arasındadır. Mariacka Street’te birbirinden güzel kehribardan yapılma takılar ve süs eşyaları alma imkanı bulabileceksiniz. Turumuzun sonunda gemiye transfer oluyoruz. (GSK ANZ)
Gemi limandan 20:00’da hareket ediyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
Gdansk Şehir Turu : Kişi başı 55 €

03.GÜN KLAİPEDA, LİTVANYA
 Gemimiz saat 08.00’da Klaipeda limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltısı gemide alınacaktır. Alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek “Klaipeda Şehir” turuna katılabilirler.  Litvanya’nın tek liman şehri olan Klaipeda’da ilk olarak 18. yüzyılda inşa edilmiş, bugüne kadar iyi korunmuş olan Kopgalis Kalesi’ni gezeceğiz. Ardından bir başka meraklı cazibe Sventoji deniz fenerine doğru yola çıkacağız. Modern mimarinin çarpıcı bir anıtıdır. Deniz feneri 1957’den beri faaliyet gösteriyor. Kırmız yapı 39 metre yüksekliğindedir, bu yüzden 30 kilometreden daha uzak bir mesafeden görülebilmektedir. Son olarak Klaipeda şehir merkezinde Alman ve İskandinav mimarisine tanık olacağımız sokaklarda dolaşıp rehberimiz eşliğinde Klaipeda tarihini yaşayacağız.  Tur bitiminde Alışveriş ve fotoğraf çekimi için serbest zaman. Turumuzun sonunda gemiye transfer oluyoruz.
Gemi limandan 17:00’da hareket ediyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
Klaipeda Şehir Turu : Kişi başı 60 €

04.GÜN  VISBY, İSVEÇ
 Gemimiz saat 08.00’da Visby limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltısı gemide alınacaktır. Alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek “Visby Şehir” turuna katılabilirler.  Gotland adasında bulunan tek İsveç kenti olan Visby Orta çağ’dan kalma yapıları ile Unesco Dünya Miras listesinde yer almaktadır. Bu tarihi kalıntıların en önemlisi, Ringmuren adı verilen surlardır. Bu surlar kenti ve eski kiliseleri çevrelemektedir. Ayrıca kasabada bulunan kule kapıları, 14. Yüzyıldan kalma tüccar evleri, üçgen çatılı Hansa evleri ve İsveç’in en eski binası olan Strandgatan göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra liman bölgesi olan Almedalen’de yürüyüş yapıp şehrin ruhunu yaşayacağız. Tur bitiminde Alışveriş ve fotoğraf çekimi için serbest zaman. Turumuzun sonunda gemiye transfer oluyoruz.(GSK ANZ)
Gemi limandan 17:00’da hareket ediyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
Visby Şehir Turu : Kişi başı 60 €

05.GÜN  STOCKHOLM, İSVEÇ
 Gemimiz saat 08.00’da Stockholm limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltısı gemide alınacaktır. Alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek “Stockholm Şehir & Vasa Gemi Müzesi” turuna katılabilirler. En yüksek yerlerinden biri olan Södermalm bölgesinde yer alan Fjallgatan caddesinden başlıyoruz. Stockholm ve liman manzarasını görüp fotoğraf çekebileceğiniz bu noktadan sonra 3 ada üzerine kurulmuş Kraliyet Sarayı ve Katedralinin yer aldığı tarihi şehri gezeceğiz. Kısa bir mola verdikten sonra otobüs ile yolculuğumuza devam edip, Kungsgarden, Kraliyet Opera Binası, Ulusal Müze, Kraliyet Tiyatrosu, Grand Hotel ve son olarak her yıl Nobel Barış ödülleri sonrası akşam yemeğinin verildiği Kraliyet Belediye Sarayını göreceğiz. Sonraki durağımız Vasa (Viking) Müzesi olacak. Günümüzde yaşayan bir müze olarak tanımlanan Vasa Müzesi ‘nde, 17. Yy da denize indirildikten kısa süre sonra batan ve 1961 yılında su üstüne çıkartılan Vasa Gemisi ‘ni ziyaret edeceğiz. Turumuzun sonunda gemiye transfer oluyoruz.(
Gemi limandan 20:00’da hareket ediyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
Stockholm Şehir & Vasa Gemi Müzesi Turu: Kişi başı 75 €

06.GÜN  DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde, gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu eden misafirlerimiz geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. Dileyen misafirlerimiz gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, casinolarda şanslarını deneyebilir veya onlarca farklı barda düzenlenecek olan müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de ayrıca siz değerli misafirlerimizi bekliyor. 
Akşam yemeği ve geceleme gemide.

07.GÜN  KOPENHAG, DANİMARKA
 Gemimiz saat 08.00’da Kopenhag limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltısı gemide alınacaktır. Alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek “Kopenhag Şehir” turuna katılabilirler. Şehir turumuzda Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından kısa bir fotoğraf molası ve bir sonraki durağımız olan Danimarka Şatolarını görmek üzere yola çıkıyoruz. İlk göreceğimiz yer Kronborg Kalesi ve ardından Danimarka Rivierası olarak adlandırılan sahil şeridinden ilerleyerek Şatoya ulaşıyoruz. İhtişamlı şato gezimiz ve Hamlet’in meşhur gösterisi ile son buluyor. Ardından Fredensburg’da fotoğraf molası verip bahçeleri ile ünlü Fredensburg Sarayının avlu ve bahçesini gezmemiz ile turumuz son buluyor. Turumuzun sonunda gemiye transfer oluyoruz. (
Gemimiz 19: 00’da hareket ediyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
Kopenhag Şehit Turu: Kişi başı 75 €

08.GÜN WARNEMÜNDE – BERLİN – İSTANBUL HAVALİMANI
  Gemimiz saat 08.00’da Warnemünde limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltısını gemide aldıktan sonra gemiden ayrılıyoruz. Alışveriş için serbest zaman ardından aracımız ile Berlin Havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Check-in işlemlerimizin ardından saat 19:35’te İstanbul Havalimanı 'na hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:25’te İstanbul Havalimanı varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…
ÖNEMLİ NOT : İLETİLEN DETAYLAR BÖLGEDEKİ ŞARTLAR VE PANDEMİ SONRASI DURUMA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR. 

KONAKLAMA OTELİ
Tur Şartları
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları ile İstanbul Havalimanı – Bremen / Berlin – İstanbul Havalimanı ekonomi sınıfı uçuşlar. 
MSC POESIA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.
Havalimanı ve Liman vergileri. 
Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.
Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti. (Grup 20 Kişi olması durumunda Türkçe Rehberlik hizmeti verilecektir.)
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Covid & Vize Reddi Kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Servis ücretleri. Günlük kişi başı 12 € gemide ödenir.
Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.
Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
Gemideki tüm içecekler.
İç hat bağlantı uçuşları.
Gerekli vize ücreti.
Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.
Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 
89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 9 günden az %100
Konaklama Otelleri

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Stockholm İç Bella Kabin İç Fantastica Kabin Dış Bella Kabin Dış Fantastica Kabin Balkonlu Bella Kabin Balkonlu Fantastica Kabin
Vize Bilgileri

İsveç Vize Bilgileri

 • SSK'ya bağlı çalışanlar
  Schengen
  Son altı ay içinde çekilmiş arka fonu beyaz olan vesikalık fotoğraf
  Schengen ülkeleri için 30,000 Euro teminatlı
  3
  Son dönem fotokopisi teslim edilir.
  Süresi geçmemiş
  Orjinal ve fotokopisi birlikte verilmeli.
  Son 1 yıl içerisinde çıkartılmış Orjinali ve fotokopisi teslim edilmelidir.

Benzer Turlar

MSC Poesia ile Baltık Düşlerinden Viking’lerin Gerçekliğine Yolculuk 27 Ağustos