Konum Özellikleri

Mevkii: Ocaklar
Bandırma'dan Geliş: Balıkesir Bandırma ilçesinden 36 dk'lık bir yolculuk ile Erdek yarım adasına ve Ocaklar bölgesindeki otelimize ulaşabilirsiniz.

Bursa veya İstanbul'dan Geliş: Otelimiz Bursa'ya 140km, İstanbul'a 260 km uzaklıktadır. Bursa'dan ve İstanbul tarafından kendi araçlarıyla gelmek isteyen misafirlerimiz . İstanbul-İzmir yeni otobanından Karacabey sapağından çıkıp 1 saatlik bir yolculuk ile otelimize gelebilirler.
Deniz ve güneşe doymak istediğinizde sahilde hasır şemsiyelerin altında güneşlenip serinlemek için pırıl pırıl Erdek denizine kendinizi atabilir ya da eşsiz koylarda yüzebileceğiniz tekne gezilerine katılabilirsiniz.
Üye Fırsatları ile
Giriş yaptığınızda daha düşük fiyatlar görürsünüz!
 • İnternet
 • Araç Kiralama *
 • Wi-fi
 • Bisiklet Kiralama *
 • Açık Otopark
 • No 16 Erdek dört buçuk dönüm muhteşem bir bahçe içinde, suit tarzında, 16 lüks bungalowdan oluşan, denize sıfır cennet gibi bir tatil mekanı. Küçük villalar tarzında birbirinden ayrılan odaların dekorasyonu oldukça şık, sofistike, sade ve konforlu. Balıkesir Erdek doğasıyla uyum içinde, insanı evinde gibi hissettiren sıcak odalar beyaz ahşap özel yapım zarif mobilyalarla döşendi, perdeler, yatak örtüleri oturma grubu minderler hepsi birbiri ile uyum içinde döşendi ve dekore edildi. Erdek'te yeniden doğan No 16 Erdek, küçük ama butik tarzda mekanları sevenlere unutulmayacak bir tatil fırsatı sunuyor.


 • No 16 Erdek, yeşilliklerin içinde, Erdek yarımadasının en güzel sahilinde, sakin, sessiz, romantik bir tatil özlemi duyan herkes için kaçırılmayacak güzellikte. Odanızın verandasında kahvenizi yudumlayıp kitabınızı okurken deniz, dağ, orman manzarası eşliğinde doğayla bütünleşebilir, bahçedeki ağaçları, rengarenk çiçek ve bitkilerin içinde kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • Açık Havuz
* ile işaretli özellikler ücretlidir.
 • A La Carte Restoranlarda Öncelikli Rezervasyon
 • Ekstra Harcamalarda İndirim
 • Mum Işığında Akşam Yemeği
* ile işaretli özellikler ücretlidir.

No16 Erdek Hakkında Genel Bilgiler

No16 Erdek, Balıkesir/Erdek/Ocaklar bölgesinde bulunmaktadır.

Bandırma'dan Geliş: Balıkesir Bandırma ilçesinden 36 dk'lık bir yolculuk ile Erdek yarım adasına ve Ocaklar bölgesindeki otelimize ulaşabilirsiniz. Bursa veya İstanbul'dan Geliş: Otelimiz Bursa'ya 140km, İstanbul'a 260 km uzaklıktadır. Bursa'dan ve İstanbul tarafından kendi araçlarıyla gelmek isteyen misafirlerimiz . İstanbul-İzmir yeni otobanından Karacabey sapağından çıkıp 1 saatlik bir yolculuk ile otelimize gelebilirler. Deniz ve güneşe doymak istediğinizde sahilde hasır şemsiyelerin altında güneşlenip serinlemek için pırıl pırıl Erdek denizine kendinizi atabilir ya da eşsiz koylarda yüzebileceğiniz tekne gezilerine katılabilirsiniz.

Oda Kahvaltı konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir .