Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:00 ile 11:00 saatleri arasında)(Serpme Kahvaltı)

Akşam Yemeği (20:00 ile 00:00 saatleri arasında)(BAŞLANGIÇ; Yunan cacığı - Girit ezmesi - Vişneli yaprak sarma - Safranlı fava - Domates salatası ARA SICAK - Mini kabak mücver ANA YEMEK - Izgara köfte veya Meksika soslu ızgara tavuk)

Tüm İçecekler Ücretli

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (08:00 ile 11:00 saatleri arasında)(Serpme Kahvaltı)

Tüm İçecekler Ücretli

Oda Özellikleri

* Tesisin 14 odası mevcuttur.

* Tesisin şehir manzaralı 4 adet odasında(201-202-301-302 nolu) jakuzi mevcuttur. Diğer odalarda duş teknesi bulunmaktadır.

* 101 Odası: Yüzyıllık tarihi yapıya sahip olan No:2 Hotel’in zemin katında bulunan 101 nolu oda, 16 metrekaredir. İhtiyacınız olabilecek tüm detaylar, düşünülerek hazırlanmış odamız, lüks ve konforlu eşyalar ile donatıldı.

* 102 Odası: 20 metrekare alana sahip, zemin katında bulunan 102 nolu oda, Yüzyıllık tarihi dokusu ile kendine has bir atmosfere sizi davet ediyor. İhtiyacınız olabilecek tüm detaylar, düşünülerek hazırlanan odamız, lüks ve konforlu eşyalar ile donatıldı.

104 Odası: İhtiyacınız olabilecek tüm detaylar, düşünülerek hazırlanmış olan oda, lüks ve konforlu eşyalar ile donatıldı. Yüzyıllık tarihi yapıya sahip olan No:2 Hotel’in zemin katında bulunan 104 nolu oda, 16 metrekaredir.

* 201-202 Odası: No:2 Hotel’in birinci katında bulunan, 201 nolu oda, 30 metrekarelik alana sahiptir. Şehir manzarası özelliği ile keyifli vakit geçireceğiniz odanın, bir diğer özelliği ise jakuzi bulunmasıdır. Tarihi atmosferi hissedebileceğiniz oda da İhtiyacınız olabilecek …

* 203 Odası: Tarihi atmosferi hissedebileceğiniz No:2 Hotel’in birinci katında bulunan, 203 nolu oda, 20 metrekarelik alana sahiptir. Odanın bahçe manzarası ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek tüm detaylar, düşünülerek hazırlanmış olan oda, konforlu ve lüks eşyalar ile donatıldı.

* 204 Odası: No:2 Hotel’in birinci katında bulunan, 204 nolu oda, 15 metrekarelik alana sahiptir. Tarihi atmosferi hissedebileceğiniz Odanın bahçe manzarası özelliği ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek tüm detaylar, düşünülerek hazırlanmış olan oda, konforlu ve lüks eşyalar ile….

* Tesisin tüm odalarındaki yataklar french Beddir.

Genel Özellikler

* Odalarda ve genel alanlarda wifi erişimi ücretsizdir.

Benzer Oteller